در هند یک گی شاهزاده بیرون آمدن را بدست آورده و تمجید و دشمنان

اما پس از آن او به مصاحبه ای که باعث شد مادرش به طرد او و مجموعه ای خاموش تظاهرات در زادگاه خود که در آن او سوخته در تمثال.

پس از بیرون آمدن به عنوان گی که در سال 2006 مصاحبه شاهزاده Manvendra سینگ Gohil مواجه شده است و با استفاده از قلدری و تهدید و disinherited توسط خانواده اش برای یک دوره.

اما او را نیز به دست آورده جهانی تمجید برای خود و جامعه وکالت تبدیل شدن به یکی از چند گی-فعالان حقوق در جهان با چنین سلطنتی روابط.

به عنوان بخشی از تلاش های خود را Manvendra, 55 نظر می رسد در “اپرا وینفری” سه بار جابجا داستان زندگی با Kris Jenner در “Keeping Up With the Kardashians” و در حال کار برای ایجاد یک پناهگاه برای LGBTQ مردم بر اموال خود را در هند در ایالت گجرات. او همچنین کار با چندین سازمان برای جلوگیری از گسترش HIV در میان مردان همجنس گرا.

Manvendra و شوهر, deAndre Richardson, صرف چند ماه گذشته در lockdown گرفتن پناهگاه آماده است. آنها تصور یک فضای امن که در آن کسانی که طرد توسط خانواده های آنها می توانید به عقب بر گردیم روی پای خود و یادگیری مهارت های شغلی.

“من می دانم که چقدر مهم آن این است که یک فضای امن و پس از بیرون آمدن,” شاهزاده گفت.

اگر چه هند را لغو کرد شاهزاده منظور در سال 1971 عناوین افتخاری هنوز هم استفاده می شود معمولا به صورت سلطنتی فرزندان و سنتی مسئولیت هنوز هم انجام شده است.

Prince Manvendra Singh Gohi, right whose family once ruled the kingdom of Rajpipla, plays a harmonium at home with his husband deAndre Richardson, in Gujarat, India, July 28, 2020. Since coming out as gay in a 2006 interview, Prince Manvendra was disinherited for a time and even burned in effigy. But he has also earned global accolades for his LGBTQ advocacy. (Atul Loke/The New York Times).

شاهزاده Manvendra سینگ Gohi راست که خانواده اش هنگامی که حکومت پادشاهی Rajpipla نقش یک هارمونیوم در خانه با شوهر خود deAndre ریچاردسون در گجرات هند ژوئیه 28 سال 2020 است. پس از بیرون آمدن به عنوان گی در یک سال 2006 مصاحبه شاهزاده Manvendra شد disinherited برای یک زمان و حتی سوخته در تمثال. اما او را نیز به دست آورده جهانی تمجید برای خود و جامعه وکالت است. (Atul Loke/نیویورک تایمز).

هنگامی که شاهزاده به اشتراک گذاشته است که او همجنسگرا بود که در صفحه اول روزنامه مصاحبه 14 سال پیش آن را ایجاد یک طوفان بیشتر تبلیغات منفی. آن را تکان دهنده برای یک عضو از خانواده سلطنتی به خصوص یکی از سختگیرانه محافظه کار Rajput جنگجوی قبیله که هنگامی که حکومت بر بخش های بزرگی از شمال و مرکز هند به آمده تا publicly. در آن زمان همجنسگرا بودن یک جرم جنایی در هند تحت کهنه قانون بریتانیا در اثر در زمان. قانون زده شد و در سال 2018 است.

خرید اینترنتی از او اعلام شد, وحشیانه, با شروع تظاهرات در زادگاه خود Rajpipla که در آن او سوخته در تمثال. مادر او در زمان از یک روزنامه تبلیغات به اعلام او disowning او.

دولت به او پیشنهاد امنیتی پس از دریافت چندین تهدید به مرگ اما او این پیشنهاد را رد و به پایین برگشت. “من تصمیم گرفتم که من می خواهم ادامه مبارزه به خاطر من حقیقت در کنار من,” او گفت:.

Manvendra متولد شد و در سال 1965 به Raghubir سینگ Gohil فعلی افتخاری maharajah از Rajpipla و Rukmani دوی Gohil دختر سابق maharajah Jaisalmer.

در آن زمان دوران افسانه ای غنی هند maharajahs در حال حاضر مشکلاتی روبرو شد. بزرگ و پدر بزرگ خود را نمایش تئاتر ثروت با اصطبل از racehorses و گاراژ پر از رول-Royces (نزدیک به یک دوجین) بود که دیگر خوش آمدید در تازه استقلال هند که در آن سوسیالیسم اقتصادی و خودکفایی جدید مانتراها.

اگر چه Manvendra خانواده دیگر حکومت پادشاهی, روش های قدیمی هنوز هم تا حد زیادی غالب شد. او را صرف بیشتر از دوران کودکی خود را در خانواده اش هفت اتاق خواب عمارت در بمبئی کارکنان و کارمندان که کار کرده بود برای خانواده برای نسل های. او به سختی دیدم پدر و مادر خود و مطرح شد در درجه اول با همان پرستار بچه که مطرح کرده بود ،

“تا زمانی که من 9 یا 10 من فکر کردم من پرستار بچه مادر من بود,” او گفت:. “من نمی دانستم که پر زرق و برق که به نظر می رسد یک بار در در حالی بود که در واقع مادر من است.”

فقدان والدین دوست دارم هنوز زخم او. “چرا پدر و مادر به هنگام تولد به کودکان اگر آنها نمی خواهند به مراقبت از آنها را؟,” او گفت:.

او دوران کودکی فوق العاده تنهایی. او تنها به پرندگان و حیوانات دیگر او نجات به عنوان یک کودک خردسال. “من به معنای واقعی کلمه با دوستان چون من می دانستم که من نمی توانستم دعوت هر کسی در خانه,” او گفت: “زیرا او اجازه داده شد به معاشرت تنها با کودکان از یک پس زمینه مشابه.

او به دست آورده کالج در رشته بازرگانی و حسابداری و در ادامه برای تکمیل دانشکده حقوق اگر چه او هرگز عمل به قانون.

در سال 1991 او ازدواج Chandrika Kumari یک شاهزاده از خانواده سلطنتی Jhabua بازی وارد داوطلبانه او تاکید کرد.

“من را به خود جلب مردان اما من فکر کردم این فقط یک مرحله گذر,” او گفت:. “من تا به حال هرگز مجاز به صرف زمان به تنهایی با یک دختر قبل از ازدواج رابطه جنسی از سوال بود.”

In a family photo, Prince Manvendra Singh Gohi, right, with his parents, Raghubir Singh Gohil and Rukmani Devi Gohil, and his sister Minaxi in Rajpipla, India in 1976. Since coming out as gay in a 2006 interview, Prince Manvendra was disinherited for a time and even burned in effigy. But he has also earned global accolades for his LGBTQ advocacy. (via The New York Times)

در یک خانواده عکس, شاهزاده Manvendra سینگ Gohi حق با پدر و مادر خود Raghubir سینگ Gohil و Rukmani دوی Gohil و خواهر خود را Minaxi در Rajpipla هند در سال 1976. پس از بیرون آمدن به عنوان گی در یک سال 2006 مصاحبه شاهزاده Manvendra شد disinherited برای یک زمان و حتی سوخته در تمثال. اما او را نیز به دست آورده جهانی تمجید برای خود و جامعه وکالت است. (از طریق نیویورک تایمز)

همجنسگرا بودن داشت نه امکان که در ذهن او آمده گفت: از آنجا که او می دانست هیچ چیزی در مورد آن.

“هنگامی که ما ازدواج کردم آن را به من روشن شد که من علاقه مند در زنان بیماریهای مقاربتی,” او گفت:. “ما دوستان بسیار خوب ما همراه بسیار خوبی بود, اما هیچ جاذبه جنسی.”

زن و شوهر به نام آن واریز شده 15 ماه بعد تقسیم که باعث داد و بیداد سلطنتی در محافل. پس از طلاق, او گفت:, او موجب ویرانی با گناه و اشتباه در مورد تمایلات جنسی خود. او رفت و برگشت به بمبئی یک 26 ساله مطلقه باکره و شروع به کاوش در تمایلات جنسی خود برای اولین بار.

“من شروع به خواندن کتاب ها و مجلات. من تو را دیدم یک مقاله در مورد Ashok ردیف Kavi و, گی, مجله بمبئی Dost. من تصمیم گرفتم برای تماس با او و از او بخواهید اگر من احتمالا می تواند, گی,” او به یاد می آورد.

Kavi پدر هند گی-جنبش حقوق. در سال 1977 او بیرون آمد و علنا و در ادامه برای پیدا بمبئی Dost, هند, اولین بار, گی, مجله در سال 1990. او تاسیس Humsafar اعتماد گروه اول به ارائه خدمات درمانی و حمایتی برای مردان در سال 1994.

Kavi معرفی Manvendra به افراد دیگر در جامعه و آموزش او را به عنوان یک مشاور. او به یاد شاهزاده جوان به عنوان یک شدت خجالتی و درونگرا که به آرامی شروع به تبدیل شدن به راحتی با هویت خود را. او گفت: شاهزاده بی سر و صدا بودجه اولین تلفن خط کمک به مردم در هند.

در سال 2000 با Kavi را تشویق شاهزاده آغاز Lakshya اعتماد در گجرات برای کمک به جامعه همجنسگرا وجود دارد.

این کار انجام شد اما به عنوان یک مستور, گی, مرد شاهزاده گفت: آن را به طور فزاینده دشوار است به انجام این کار وکالت مورد نیاز برای Lakshya. و وجود دارد در حال رشد فشار به بفهماند.

پس از او دچار یک فروپاشی عصبی در سال 2002 روانپزشک خود متقاعد او را اولین گام در بهبود او آمده بود به پدر و مادر خود را.

این آغاز راهی طولانی و تلخ و مصیبت. “پدر و مادر من بودند در مطلق دولت انکار” Manvendra گفت. “آنها اعلام کرد که علم باید یک درمان برای بیماری من یک عمل جراحی یا شاید شوک درمانی برای درمان بیماری.'”

اما هر دکتر پدر و مادر خود مشورت به آنها گفتم همان چیزی که همجنسگرایی یک بیماری یا اختلال روانی هستند. پدر و مادر خود را در نهایت به بالا در علم پزشکی و تصمیم به سعی کنید دین به جای. به مدت سه سال آنها او را به ده ها تن از رهبران مذهبی در سراسر کشور است.

“Ashok به من گفت که به همکاری با آنها به طور کامل” شاهزاده گفت. “اجازه دهید آنها را راضی شود که آنها می خواهم تلاش خود را.”

وجود دارد عواقب مالی به خود میاد بیرون. او می گوید که او برداشته شد از چندین کسب و کار خانواده است و مادر او را تهدید به متقاعد کردن دولت به لغو بودجه برای Lakshya اعتماد.

“من در نهایت به یک نقطه در زندگی من که در آن من می توانم آن را نمی,” او گفت:. “من تصمیم گرفتم که به تمام جهان است.”

Prince Manvendra Singh Gohi, left, whose family once ruled the kingdom of Rajpipla, is dressed by his husband deAndre Richardson, at their home in Gujarat, India, July 28, 2020. Since coming out as gay in a 2006 interview, Prince Manvendra was disinherited for a time and even burned in effigy. But he has also earned global accolades for his LGBTQ advocacy. (Atul Loke/The New York Times).

شاهزاده Manvendra سینگ Gohi چپ که خانواده یک بار حکومت پادشاهی Rajpipla است لباس پوشیدن و توسط شوهر خود deAndre ریچاردسون در خانه خود در گجرات هند ژوئیه 28 سال 2020 است. پس از بیرون آمدن به عنوان گی در یک سال 2006 مصاحبه شاهزاده Manvendra شد disinherited برای یک زمان و حتی سوخته در تمثال. اما او را نیز به دست آورده جهانی تمجید برای خود و جامعه وکالت است. (Atul Loke/نیویورک تایمز).

بیش از گذشته از 14 سال یک بار خجالتی سلطنتی رشد عادت کرده اند به ویژه و تبدیل شدن به یک آوازی فعال برای جنبش حقوق همجنس. جدا از کار خود را با Lakshya اعتماد او عضو موسس آسیا و اقیانوسیه ائتلاف در سلامت جنسی مردان است و یک سفیر مشاور AIDS Healthcare Foundation.

“او زندگی بسیار مشکل زندگی تحت فشار زیادی” گفت: Chirantana Bhatt, یک دوست نزدیک. “اما در حال حاضر آن را به یک زندگی از غرور به معنای واقعی.”

او همچنین در بر داشت عشق است. در سال 2013 او ازدواج ریچاردسون آمریکایی او ملاقات آنلاین در سال 2009 در ایالات متحده است. این زن و شوهر زندگی می کنند در املاک در گجرات با توجه به شاهزاده توسط پدرش. او متواضع خانه آجر وجود دارد far cry از مجلل کاخ اجداد خود را, اما او می گوید او نمی تواند شادتر.

پدرش maharajah اذعان در مصاحبه ای که آن را دشوار برای خانواده برای آمدن به شرایط با پسر خود بدهد و ثابت توجه رسانه ها در خانواده است. “اما این تصمیم خود را” maharajah گفت.

رابطه اش با مادر خود باقی می ماند سرد اما دیگر اعضای خانواده شده اند حمایت او می گوید. مادر بزرگ او در بستر مرگ ابراز شادی خود را که او در بر داشت یک شریک برای به اشتراک گذاشتن زندگی خود را با.

Manvendra است با احتیاط خوش بینانه در مورد آینده است. او مطمئن است اگر او را تبدیل به آینده افتخاری maharajah از Rajpipla. “من آن را ترک کرده اند به اعضای خانواده من,” او گفت:. “من ترجیح می دهم به نگه داشتن کار برای من باعث چرا که نقش maharajah می آید با بسیاری از مسئولیت ها و وظایف است که منحرف کردن من از فعالیتهای من.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de