سهام بیمه زندگی افزایش بین 83% 93% از ماه مارس پایین

SBI Life Insurance, ICICI Prudential Life Insurance Company and Max Financial, the holding company for Max Life Insurance, have rallied 69.13%, 89.25%, and 93.25%, respectively.SBI بیمه عمر, ICICI Prudential زندگی شرکت بیمه و حداکثر مالی شرکت برای حداکثر بیمه عمر بسیج 69.13%, 89.25% و 93.25 درصد بود.

توسط Urvashi Valecha

سهام شرکت های بیمه عمر را بین افزایش یافته است 83.1% و 93.2% از مارس 23 پایین. این سهام باید عملکرد بهتری نسبت به Nifty50 است که با 45.5 درصد از آن در ماه مارس پایین و انتظار می رود برای ادامه outperformance.

اخبار مرتبط

HDFC Life اولین بار است که بیمه گر به ایجاد راه خود را به بسیار خوب از جمعه. بورس که جای ودانتا در جذاب افزایش یافته است 83.1% پس از آن, مارس 23 پایین.

SBI بیمه عمر, ICICI Prudential زندگی شرکت بیمه و حداکثر مالی شرکت برای حداکثر بیمه عمر بسیج 69.13%, 89.25% و 93.25 درصد بود. در طول همان دوره بسیار خوب خدمات مالی و جذاب افزایش یافته است با 29.9 درصد و 45.5%.

Madhukar Ladha نهادی تحلیلگر تحقیقات (AMCs کارگزاران بیمه) HDFC اوراق بهادار گفت: شرکت های بیمه در حال بهتر قرار داده شده از بانک ها. “”من نمی انتظار می رود قیمت سهام شرکت های بیمه عمر به درست حتی اگر آنها معامله به ارزش منصفانه است. قیمت سهام بیمه زندگی انتظار می رود بهتر از این بازارها است. این است زیرا آنها بهتر قرار داده شده در مقایسه با وام های مالی. وقتی که می آید به خود را همتراز و تو لب, نمونه کارها, خطرات هستند به مشتریان منتقل می شود و تنها غیر همتراز نمونه کارها می تواند به آنها صدمه دیده است. از سوی دیگر بانک ها و NBFCs یک خطر بزرگ به دلیل عدم اطمینان از NPL وضعیت و درآمد. این باعث می شود بیمه یک پناهگاه امن است.”

او افزود که شرکت های بیمه عمر چسبنده پایه مشتری با قراردادهای طولانی مدت پس از تعویض شرکت های بیمه است که آسان نیست به همین دلیل است که آنها می تواند بهتر قرار داده شده است.

با توجه به برآورد Kotak Securities, HDFC Life is گران ترین و معاملات در قیمت های تعبیه شده به ارزش (P/EV) از 5.1 بار در در حالی که است که از ICICI بیمه عمر شرکت و SBI زندگی تجارت در P/EV از 2.5 بار و 3 بار.

Rusmik Oza معاون اجرایی رئیس جمهور – رئیس اساسی پژوهش Kotak Securities گفت: “بیمه سهام باید عملکرد بهتری نسبت به بانک ها و NBFCs از آنها بهتر اوم آنها بیشتر محافظه کار در تخصیص دارایی و مهمتر از همه آنها غیر وام ، بنابراین کسب و کار دیده می شود که کمتر خطرناک و بی خطر در نظر گرفته. سهام می تواند دریافت نهادی جریان بیش از حد به همین دلیل است که آنها پیدا کردند.”

او معتقد است که وجود دارد خوب است در دراز مدت بالقوه در این سهام. “طولانی مدت داستان سکولار است یکی از شرکت های بیمه آنها می تواند به تولید بازده خوب در پنج سال افق” گفت: Oza.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de