وال استریت مشاهده روستایی هند: یک کتاب فراهم می کند یک بررسی واقعیت در روستایی در هند رشد داستان

A file photo of a farmer ploughing his field near Hajipur, Bihar (Bloomberg Image)یک فایل عکس از یک کشاورز شخم زمینه خود را در نزدیکی هجیپور بیهار (انتخاب تصویر)

هنگامی که شما انتخاب کنید تا یک کتاب به نام دیوار نمای خیابان از مناطق روستایی هند اولین فکری که به شما رخ می دهد این است که آن را باید چیزی در مورد چگونه روستایی متمرکز شرکت می تواند نمره بیش از دیگران در بازار است. این یک اسم بی مسمی است به عنوان Sujit Sahgal یک بانکدار حرفه ای که مشغول به کار در خارج از هند و روایت خود را از مناطق روستایی هند بر اساس تجارب خود را. آن است از این رو نمی ماکرو مشاهده روستایی, اقتصاد, اما جمع از میکرو مصاحبه و گفتگو با روستایی عامیانه. از آن رو متفاوت است.

چه Sahgal می گوید در کتاب خود واقعا جالب است. او را پوشش می دهد هفت-هشت متحده در سراسر کشور و مذاکرات به صدها روستایی عامیانه به درک سطح زمین واقعیت بیش از یک دهه. ما در حال تغذیه با مقدار زیادی از اطلاعات در سطح سیاست و اسناد و مدارک رسمی در مورد دستاوردها در مناطق روستایی هند است و به عنوان نویسنده به ما می گوید این مهم است به عنوان آن را بازخوانی آرا. اما داستان متفاوت است و این چیزی است که باعث می شود خواننده به نوبه خود صفحات. حقیقت این است که جایی در میان.

اخبار مرتبط

اجازه دهید ما را نگاه در برخی از چیزهای خوب که در سکوت اتفاق می افتد. این مطلب در اجتماعی, دامنه, که در آن آموزش و پرورش است که با اولویت بالا و بر خلاف آنچه ما باور روستایی عامیانه می خواهند به فرزندان خود آموزش بهتر. این نگه می دارد برای هر دو گروه پسران و دختران است که راحتی. مشاهدات خود را این است که در مدارس دولتی وجود دارد که دختران بیشتر از پسران است و این به دلیل برخی از آنها در حال کار بر روی زمین با پدر و مادر خود را در حالی که دیگران رفتن به مدارس خصوصی. وحی در اینجا این است که روستاها که در شعاع فاصله معینی از شهرهای تمایل به عملکرد بهتر است. مدارس به عنوان بد نیست به عنوان ما به طور معمول گفت, به عنوان آنها را تابع و معلمان و زیرساخت رضایت بخش است با کامپیوتر نیز حضور خود را احساس.

خواننده احساس خوب زمانی که او صحبت از توانمندسازی زنان در مناطق روستایی هند و گسترش اخبار و رسانه ها به طور کلی به ارمغان آورده است در این مورد را تغییر دهید. گروه خودیاری به خوبی کار می کنند و رفته اند روز هنگامی که آنها باقی مانده است در یک حالت ضعف در طول زندگی خود. یکی دیگر از مهم غذای آماده از رساله خود است که بسیاری از توسعه اتفاق افتاده در اجتماعی در نظر داشتن برق اتصالات توالت و غيره که بهبود زندگی در مناطق روستایی هند با وجود محدود پوشش.

این کتاب نیز فراهم می کند یک بررسی واقعیت در اقتصاد و این جایی است که Sahgal در واقع باز قوطی. روستایی در رشد اقتصادی نباید بیش از حد است و این یک پیام برای همه شرکت ها در B2C منطقه است که باید این کتاب را بخوانید. روستایی صرف داستان توسعه یافته با توجه به درآمد و ثروت اثر—نه چیزی که دستگیر شده است در کلان تجزیه و تحلیل از این اقتصاد است. بالا MSPs در طول کنگره رژیم همراه با سرمایه گذاری ساخته شده توسط شرکت ها و دولت که شامل خرید زمین از کشاورزان منجر به این افزایش در ثروت که منجر به هزینه های. این بود که پایدار نیست با توجه به نویسنده به عنوان زنجیره ای تا به حال به شکستن که آن را با بی جی پی به قدرت رسیدن. توقف در سرمایه گذاری با توجه به کلاهبرداری مسائل در فروش زمین و پایین تر افزایش MSPs منجر به درآمد پایین آمدن ساخته شده است که این داستان قابل دفاع است.

یکی دیگر از وحی توسط Sahgal مربوط به تمدید اهرم از این بخش و وام پوشی که با انگیزه های سیاسی. جالب توجه است در حالی که دولت در مورد مذاکرات روستایی اعتبار و موفقیت Kisan کارت های اعتباری با توجه به ساختار چنین اعتباری از آن استفاده شده است عمدتا برای مصرف به جای تولید است که یک مشکل است. در واقع کارت های هوشمند که در حال تبدیل شدن به هنجار تشویق چنین بی احتیاطی. همچنین با تشکر از وام پوشی از آن وارد و روان از کشاورزان برای بازپرداخت وام های خود را. از طرف دیگر او همچنین نشان می دهد که از آن آسان است برای واجد شرایط بودن برای همین به عنوان شرایط رو کاملا دقیق. وجود دارد دو طرف به این موضوع است.

Sahgal همچنین ساکن در سمت تلنگر از این طرح گرفته شده توسط دولت را به نفع همه نقل و انتقالات آنلاین. این در واقع منجر به کاهش اشتغال از آنجا که قبل از سیستم جدید مورد وجود دارد مردم از روستا به کار گرفته شده برای انجام این کارهای. با همه چیز اتفاق می افتد از این شغل شد غیر ضروری. به طور مشابه, پست, 2014 NREGA برنامه نمی باید بیش از حد بسیاری از پروژه های که در دسترس بود برای کار به در دسترس ساخته شده به کشاورزان است. از این رو جالب اینجاست که برخی از اصلاحات را که آورده بودند در برای کاهش نشتی در هزینه ایجاد شغل!

Sahgal می کند دیدن مشکلات پیش رفتن در کشاورزی به عنوان فرزندان کشاورزان نمی خواهید برای انجام کشاورزی. در حالی که شهری عامیانه انجام یک میل شدید برای مهاجرت معکوس آن پایدار ممکن است. وجود خواهد داشت بیشتر تکنولوژی در بازی و به اشتراک گذاشته شده اقتصاد را تسلط حتی در گفتن تراکتور کسب و کار. مردم در حال گرفتن savvier و می توانید به تدریج یکپارچه در فن آوری های وب که در آن eNAM کمک خواهد کرد.

Sahgal کتاب بسیار خواندنی آن را به عنوان طول می کشد ما را به ریشه های خود را با داستان و نتیجه گیری. رویکرد خود را واقعی است به عنوان آن را بر اساس آنچه تجربه شده است توسط او در طول سال در روستاها. همه چیز در این اقتصاد بزرگ دوگانگی است و شگفتی وجود دارد در همه جا به عنوان اسطوره در معرض (اقتصادی دامنه) و بدبینی تعدیل (در منطقه اجتماعی). آن است که قطعا بر اساس منابع ثانویه از داده ها که به طور معمول مفسران با استفاده از نشستن در خود مطبوع اتاق. این است که چرا آن را خارج از غرفه.

مادان Sabnavis است اقتصاددان ارشد مراقبت رتبه بندی

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net