آمیتا باچان در Amar سینگ درگذشت: تنها نماز باقی می ماند

Amitabh Bachchan, Amar Singh, Amar Singh death, amar singh death reason,Jaya Bachchan, ABCL, Samajwadi Party, latest news on amitabh bachchanباچان که به اشتراک گذاشته شده نزدیک به دو دهه از دوستی با سینگ را به وبلاگ خود و ارسال یک سیاه-و-سفید تصویر از خودش را با سر خود را متمایل به پایین. (فایل عکس: PTI)

Megastar آمیتا باچان پرداخت می شود مراسم تجلیل از دوستان نزدیک و Rajya سبها MP عمار سینگ cherishing پیوند نزدیک آنها به اشتراک گذاشته. سینگ در گذشت در روز شنبه پس از یک بیماری طولانی مدت در بیمارستان خصوصی در سنگاپور است. سینگ 64 بود تحت پیوند کلیه در سال 2011 و نگه داشتن به خوبی برای مدت زمان طولانی. او تحت درمان در بیمارستانی در سنگاپور پس از چند ماه.

باچان که به اشتراک گذاشته شده نزدیک به دو دهه از دوستی با سینگ را به وبلاگ خود و ارسال یک سیاه-و-سفید تصویر از خودش را با سر خود را متمایل به پایین.

اخبار مرتبط

“با غم و اندوه پر سر متمایل تنها نماز باقی می ماند. نزدیک زندگی رابطه نزدیک انسان روح است نه بیشتر,” 77 ساله بازیگر نوشت. سینگ گفت: به کمک کرده اند باچان زمانی که خود را در خانه تولید آمیتا باچان شرکت با مسئولیت محدود (ABCL) به دنبال ورشکستگی ممکن است در نتیجه به مناسبت شروع یک دوستی. او همچنین نقش کلیدی در آوردن جایا باچان به سیاست است.

او انتخاب شد و در سال 2004 به عنوان عضو پارلمان از Samajwadi ، دوستی با این حال آمار یک پچ خشن پس از Singh اخراج شد از Samajwadi و جایا تصمیم به باقی می ماند در ارتباط با این حزب است. در فوریه سال سینگ به توییتر گرفت و گفت او را لمس کرد که با وجود تفاوت های خود باچان رسیده بود به او و او را “تاسف” خود را “افراطی” در برابر خانواده.

“امروز من است مرگ پدر سالگرد و من یک پیام برای همین از ارشد باچان جی. در این مرحله از زندگی زمانی که من در مبارزه با یک نبرد مرگ و زندگی من حسرت برای من افراطی در مقابل آمیت جی و خانواده است. خدا نگهدار همه آنها را” او تا به حال هنوز توییتی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de