استرالیا ویکتوریا اعلام فاجعه مجموعه مقررات منع رفت و آمد برای جلوگیری از COVID-19

ملبورن دومین شهر در حال حاضر تحت یک reimposed شش هفته اقامت-صفحه اصلی, منظور, تلاش برای مهار این بیماری با تعداد بی سابقه ای از عفونت کروناویروس جدید, گزارش هفته گذشته است.

در یکشنبه, Victoria گزارش 671 عفونت یکی از بالاترین و هفت COVID-19 مرگ و میر. تعداد جامعه انتقال و موارد ناشناخته ریشه مجبور محدودیت های جدید خواهد شد که در جای خود به مدت شش هفته خبر داد.

“قوانین فعلی باید اجتناب شود و هزاران هزار موارد هر روز و پس از آن هزاران نفر از مردم در بیمارستان و بسیاری از فجایع از ما دیده می شود. اما آن کار نمی کند به اندازه کافی سریع” ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

یک حکومت نظامی از 8 p. m. به 5 صبح هر روز اجرا خواهد شد از یکشنبه شب در ملبورن محرومیت نزدیک به پنج میلیون نفر در این شهرستان از ترک خانه های خود را به جز برای کار و یا برای دریافت و یا به مراقبت.

فراگیر محدودیت های جدید محدود کردن زمان ملبورن ساکنان ممکن است صرف در هوای آزاد, ورزش و ضروری خرید. همه مدارس را به حرکت از راه دور آموزش از شنبه.

سوپر مارکت ها باز باقی خواهد ماند و رستوران در حال حاضر بسته برای ناهار خوری خواهد بود قادر به ادامه با غذای آماده و ارائه خدمات.

دولت فدرال حمایت ویکتوریا اقدامات با نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در یک پست در Facebook صفحه ای که آنها “متاسفانه لازم” برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

“ما همه در این با هم و ما را از طریق آن دریافت کنید” موریسون گفت.

استرالیا وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دولت فدرال پشتیبانی از اقدامات با ‘سنگین’ قلب است.

“ما با اين کار به آنها کمک خواهد کرد که صرفه جویی و حفاظت از زندگی” شکار گفت.

پشتوانه توسط دولت فدرال و حکومت توسط یک حزب لیبرال به رهبری ائتلاف برای اقدامات توسط ویکتوریا حزب کارگر دولت را نشان می دهد وحدت ملی در سراسر طیف سیاسی در یک کشور با یک سیستم فدرال.

استرالیا شانس به مراتب بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر در حفظ coronavirus از گسترش اما در اقتصادی بالا هزینه. آن را ثبت کرده است در اطراف 18,000 coronavirus موارد و بیش از 200 COVID-19 مرگ اما افزایش اخیر در ویکتوریا ثابت کرده است دشوار باشد.

دولت از فاجعه می دهد Victoria police قدرت های اضافی برای اطمینان مردم مطابق با بهداشت عمومی جهت.

“ما هیچ چاره ای اما به این تصمیم و به فشار بر” اندروز گفت. “این تنها گزینه ما است.”

محدودیت در حرکت و عملیات کسب و کار در جای دیگر در این دولت کمتر خواهد بود شدید تر از ملبورن. اندروز گفت: محدودیت بیشتر برای کسب و کار ویکتوریا اعلام خواهد شد در روز دوشنبه.

همسایه, New South Wales, پرجمعیت ترین دولت, گزارش 12 عفونت در روز یکشنبه با دولت در حال حاضر “قویا” توصیه به استفاده از ماسک های صورت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de