بنگلادش با هدف احیای همه گیر-ضربه گردشگری

یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) آماده شده در این زمینه است که در انتظار موافقت دولت. در ضمن کخس بازار منطقه دولت در حال برنامه ریزی برای بازگشایی نقاط توریستی با کاهش ظرفیت.

وجود باقی مانده است یک حس شک و تردید در مورد اینکه آیا وحشت زده مردم خواهد شد و بازدید از نقاط در همه در میان بحران است. تور اپراتورها گفت: کمک های مالی اولین چیزی است که مورد نیاز است برای احیای بیمار بخش.

دو مقاصد اصلی گردشگری در بنگلادش — کاکس Bazar ساحل دریا و سنت مارتین جزیره — بسته شده اند به صورت ماه به دلیل بیماری همه گیر.

به عنوان یک نتیجه صدها نفر از هتل ها و متل ها بیش از 2000 مواد غذایی مغازه ها و بازارها و همچنین هزاران نفر از گردشگری وابسته به کسب و کار توقیف شد. بیش از 150 ، 000 نفر از جمله حدود 40,000 افسران و کارکنان و بیش از 150 تور اپراتورها را تبدیل به بیکار.

کخس بازار باقی مانده بود بدون گردشگران پس از شروع مستند on Mar 26, ابوالقاسم کلام Shikder دبیر کخس بازار هتل-متل و مهمان خانه انجمن صاحبان و گفت: bdnews24.com. این وضعیت هنوز هم همان است.

“حدود 80 درصد از کل درآمد از این کشور در بخش گردشگری می آید از کخس بازار. اگر چه هیچ مناسب حساب می توان گفت از ما مطالعات مختلف و نظرسنجی که گردش مالی سالانه از گردشگری در کخس بازار است که در مورد Tk 100 میلیارد دلار است.”

بنگلادش هتل بین المللی انجمن ادعا کرده است هتل خود را از دست داده اند در مجموع حدود Tk 25 میلیارد دلار تا کنون با توجه به همه گیر.

“وجود دارد هیچ گردشگران در کخس بازار. تعداد مهمانان در اکثر هتل ها کاهش یافته است به طور قابل توجهی. بسیاری از هتل ها تعطیل,” محسن, Haque Himel دبیر این انجمن گفت.

اما بحث شد جریان با منطقه معاون کمیسر برای احیای بخش گردشگری بعد از عید, او گفت:.

جلسه کمیته برگزار خواهد شد بعد از عید با بازگشایی یک تعداد انگشت شماری از نقاط توریستی بودن مطرح با توجه به کخس بازار DC کمال Hossain.

وجود دارد حدود 200 استراحتگاه اوقات فراغت در کشور که اکثر آنها واقع در Gazipur.

اگر مردم می خواهید برای دیدن آنها می توانید انجام دهید پس سلامت, بخشنامه ها, مصطفی محمود علی صاحب ‘Chhuti’ توچال گفت: bdnews24.com. “با این حال ما شک این رفت و آمد مکرر قادر خواهید بود برای پر کردن حتی 10 درصد از ظرفیت خود را,” او اضافه شده است.

Md Rafiuzzaman رئیس جمهور از تور اپراتورها انجمن, بنگلادش گفت: برنامه دولت برای احیای صنعت گردشگری موفق خواهد بود مگر اینکه آن را فراهم می کند سریع کمک های مالی به ذینفعان را تحت تاثیر قرار.

“دولت خواهد شد به برخی از دستورالعمل در مورد نحوه پذیرش گردشگران از طریق SOP. قبل از این که ما نیاز به کسب و کار ما در حال اجرا است. اگر دولت نمی ارائه هر گونه کمک مالی صنعت سقوط خواهد کرد.”

با توجه به همه بخش گردشگری به جز حمل و نقل هوایی دچار ضرر و زیان بالغ بر Tk 59 میلیارد دلار در بین ماه های ژانویه و اواسط ماه جولای.

Rafiuzzaman تاسف این واقعیت است که با وجود تکرار خواسته های خود به دولت برای مشوق ها و وام فرصت هیچ اقدام گرفته شده است.

کار ارزیابی خسارت به صنعت گردشگری و تدوین یک برنامه بهبود با کمک های مالی برای قربانیان است که در آن مرحله نهایی محمد Saiful حسن, معاون مدیر (برنامه ریزی و تحقیقات) از بنگلادش هیئت مدیره گردشگری گفت bdnews24.com

“بازیابی این طرح بزرگ است. دستورالعمل در حال آماده شدن برای اجرای آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de