بنگلادش می شود $202m در وام از بانک جهانی برای افزایش امنیت غذایی

این پروژه کمک به بنگلادش آدرس ناامنی غذایی در زمان به چالش کشیدن مانند مکرر آب و هوا ناشی از حوادث یا شرایط بحرانی مانند زمان COVID-19 pandemic بانک جهانی در بیانیه ای گفت: در روز یکشنبه.

آن است که حمایت از ساخت هشت, عمومی, مدرن, ذخیره سازی دانه فولاد سوله مجتمع برای برنج و گندم در هشت ولسوالی های مختلف.

در بالای فعلی کار ساخت و ساز در حال وقوع در Ashuganj, مدهوپور و Mymensingh اضافی تامین مالی حمایت خواهد ساخت سیلوهای برنج در داکا نرینگنج و Barishal و سیلوهای گندم ساخته خواهد شد در Chattogram و Maheshwarpasha.

اضافی تامین مالی افزایش خواهد یافت دانه رزرو در دسترس خانواده ها به دیدار خود پس از فاجعه نیازها و بهبود بهره وری از دانه ذخیره سازی و مدیریت از طریق آنلاین مواد غذایی, انبار و نظارت بر بازار سیستم. این پروژه همچنین ایجاد فرصت های شغلی جدید به ویژه برای زنان در عملیات و مدیریت سیلوهای.

“نزدیک به 80 درصد از بنگلادش جمعیت زندگی در مناطق روستایی با آب و هوا شوک تهدید معیشت خود رفاه و امنیت غذایی گفت:” محمد Anis اقدام مدیر بانک جهانی برای بنگلادش و بوتان.

“این مواد غذایی مدرن سازی سیستم همراه با موثر سیستم توزیع کمک خواهد کرد که اطمینان از امنیت غذایی پس از یک فاجعه طبیعی و یا در طول یک بحران مانند زمان COVID-19 بیماری همه گیر.”

این پروژه در حال حاضر کمک به تولید و توزیع 500,000 هوا خانگی و آب-تنگ ظروف مواد غذایی به کشاورزان فقیر و زنان سرپرست خانواده های آسیب پذیر در حوادث مستعد مناطق ساحلی. این موفقیت باعث شده است که دولت متعهد به بیشتر توزیع سوله به اضافی 300,000 خانوار.

“در حال حاضر در مکان توزیع مواد غذایی و ذخایر دانه باید در مجموع موثر ظرفیت حدود 2 میلیون تن گفت:” مسیحی برگر, بانک جهانی رهبر تیم برای این پروژه است. “بسیاری از این ذخایر یا “godowns’ در وضعیت بدی هستند که منجر به تلفات در مقدار و ارزش تغذیه ای است. این پروژه کمک می کند تا بهبود بهره وری از دانه ذخیره سازی در مدیریت است.”

این پروژه را کاهش می دهد ذخیره سازی دانه و توزیع زیان در تاسیسات ذخیره سازی حداقل 50 درصد و افزایش ارزش غذایی دانه ها به مدت 2 سال به جای زمان 6 ماه.

اعتبار از بانک جهانی انجمن توسعه فراهم می کند که حمایتی به تامین مالی است و تا 30 سال است و از جمله یک مهلت پنج ساله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de