کیسه های بدن و دشمن لیست: داخل آلمانی راست برنامه برای روز X’

پس از آن که آنها را بکشند.

یک عضو در حال حاضر خریداری 30 کیسه های بدن. بیشتر کیسه های بدن در یک لیست سفارش محققان می گویند همراه با آهک مورد استفاده برای تجزیه مواد آلی.

در سطح کسانی که بحث در مورد این طرح به نظر می رسید معتبر. یک وکیل و سیاستمدار محلی اما با نفرت از مهاجران است. دو فعال بودند ارتش ذخیره. دو نفر دیگر از نیروهای پلیس از جمله مارکو ناخالص یک پلیس تیرانداز از خفا و سابق چتر باز که در عمل به عنوان غیر رسمی خود رهبر.

این گروه رشد خارج از کشور چت شبکه برای سربازان و دیگران با راست همدردی توسط یک عضو از آلمان نخبگان نیروهای ویژه به KSK. در طول زمان تحت ناخالص’ نظارت بر آنها با تشکیل یک موازی از گروه خود را دارند. اعضای شامل یک پزشک و یک مهندس در یک دکوراتور بدنسازی صاحب حتی یک ماهیگیر محلی.

آنها نام خود را Nordkreuz یا شمال صلیب.

“بین ما بودند یک کل ایجاد کرد” به یاد می آورد ناخالص یکی از چندین Nordkreuz کاربرانی که توضیح داده شده به من در مصاحبه های مختلف در این سال چگونه این گروه گرد هم آمدند و شروع به ساخت برنامه های.

تکذیب کردند و آنها تا به حال رسم به کشتن هر کسی است. اما محققان و دادستان به عنوان یک حساب یک عضو را به پلیس نشان می دهد برنامه ریزی خود را در زمان شوم به نوبه خود.

آلمان دیر آغاز برخورد با راست شبکه است که مقامات در حال حاضر می گویند به مراتب گسترده تر از آنها همیشه قابل درک باشد. رسیدن به راست گرایان به نیروهای مسلح آن است که به ویژه نگران کننده در کشور است که کار کرده به پاک کردن خود از آن حزب نازی.

Axel Moll, a local decorator and Nordkreuz member, in his office where the neo-nazi group made an order list for Day X was compiled that included body bags and quick lime, Crivitz, Germany, Feb. 25, 2020. (Gordon Welters/The New York Times)

اکسل Moll محلی دکوراتور و Nordkreuz عضو در دفتر جایی که نئو نازی ها به گروه ساخته شده یک لیست سفارش برای بعد X وارد شده بود که شامل کیسه های بدن و سریع آهک Crivitz, آلمان, Feb. 25, سال 2020 است. (Gordon Welters/نیویورک تایمز)

اما Nordkreuz مورد است که تنها به تازگی به دادگاه پس از کشف بیش از سه سال پیش را نشان می دهد که مشکل از راست نفوذ است و نه جدید و نه محدود به KSK و یا حتی نظامی است. راست افراطی گری نفوذ لایه های متعدد از جامعه آلمان در سال زمانی که مقامات دست کم گرفت تهدید و یا تمایلی به لقاء آن را به طور کامل مقامات و قانونگذاران اذعان کرد. در حال حاضر آنها در حال تلاش برای ریشه کن کردن آن است.

یک مرکزی انگیزه از افراط گرایان است و به نظر می رسید بنابراین دور از ذهن و خارق العاده است که برای مدت زمان طولانی مقامات و محققان را به طور جدی به آن حتی به عنوان آن را به دست آورد گسترده ارز در راست ترین محافل. نئو نازی ها و گروه های دیگر افراط گرایان تماس با آن بعد X — افسانه ای لحظه ای که آلمان در نظم اجتماعی فرو می ریزد و نیاز به متعهد راست افراط گرایان در گفتن برای نجات خود و نجات ملت است.

امروز بعد X preppers می رسم جدی مردم با مهارت های جدی و جاه طلبی. به طور فزاینده مقامات آلمانی سناریوی بهانه ای برای تروریسم داخلی توسط راست پلاتر و یا حتی برای تصاحب دولت است.

“من از ترس ما تنها نوک کوه یخ” گفت: درک Friedriszik یک نماینده مجلس در شمال شرقی ایالت مکلنبورگ-فورپومن در جایی که Nordkreuz تاسیس شد. “آن نیست فقط به KSK. این نگرانی واقعی است: این سلول ها همه جا هستند. در ارتش در پلیس در reservist واحد است.”

Nordkreuz یکی از آن گروه های استادانه آماده شدن برای روز X. داخلی سرویس اطلاعاتی یک نکته در اواخر سال 2016 و دادستان شروع به تحقیق در تابستان 2017. اما در آن زمان سال قبل از شبکه و یا یک خرده از آن آمد قبل از دادگاه.

حتی در حال حاضر تنها یک عضو از این گروه ناخالص مواجه شده است و اتهامات — به صورت غیر قانونی در اختیار داشتن سلاح نیست برای هر توطئه بزرگتر.

در اواخر سال گذشته ناخالص تحویل داده شد 21 ماه به حالت تعلیق حکم. این حکم آنقدر خفیف است که در این سال دولت دادستان به دادگاه تجدید نظر آن را با لگد مورد به یکی دیگر از طولانی دور از مذاکرات.

برخی از Nordkreuz بودند به اندازه کافی جدی است که آنها تا به حال لیستی از دشمنان سیاسی. Heiko Böhringer یک سیاستمدار محلی در منطقه که در آن گروه شد و بر اساس دریافت کرده بود تهدید به مرگ.

“من استفاده می شود به فکر می کنم این preppers آنها بی ضرر crazies ایم که تماشای بیش از حد بسیاری از فیلم های ترسناک,” Böhringer گفت. “من ذهن من را تغییر.”

شمال عبور

The shooting range in Gustrow, Germany, where members of the Nordkreuz, a neo-nazi group, gathered, Feb. 26, 2020. (Gordon Welters/The New York Times)

محدوده عکسبرداری در گوتزرو آلمان که در آن اعضای Nordkreuz یک گروه نئو نازی ها جمع آوری Feb. 26, 2020. (Gordon Welters/نیویورک تایمز)

محدوده عکسبرداری در Güstrow یک شهر روستایی در شمال شرق گوشه ای از آلمان نشسته در پایان از خاک مسیر امن سنگین دروازه. سیم های خاردار در اطراف این منطقه است. یک پرچم آلمان flutters در باد.

ناخالص افسر پلیس بود به طور منظم در محدوده. او شده است یک چتر باز و از راه دور شناسایی افسر در ارتش آلمان قبل از خود گردان جذب شده توسط آلمان نخبگان نیروهای ویژه به KSK.

یکی دیگر از به طور منظم فرانک Thiel یک قهرمان در handgun مسابقات و در پی تیراندازی تاکتیکی مربی برای پلیس و نظامی واحد در سراسر آلمان است.

در اواخر سال 2015 در حالی که انجام یک تیر اندازی کارگاه برای KSK در جنوب آلمان Thiel آموخته شده در مورد رمزگذاری شده است, سراسر کشور, چت در شبکه به اشتراک گذاری ممتاز, اطلاعات در مورد وضعیت امنیتی در آلمان و چگونه به آماده شدن برای یک بحران است.

آن اجرا شد توسط یک سرباز به نام آندره اشمیت. اما همه می دانستند او را به عنوان هانیبال.

به زودی برخی از 30 نفر از آنها به طور منظم در محدوده عکسبرداری در Güstrow پیوست شمال فصل اشمیت شبکه مشتاقانه پس از به روز رسانی. آن را طولانی نیست قبل از ناخالص تصمیم به ایجاد یک موازی گروه به طوری که آنها می تواند به برقراری ارتباط و ملاقات محلی.

در ماه ژانویه سال 2016 این شبکه تبدیل شده بود Nordkreuz. در طول زمان, اعضای, به یاد می آورد و گروهی خود را بدل به یک نزدیک گره برادری با یک مشترک جاه طلبی است که خواهد آمد به تسلط بر زندگی خود را: آماده شدن برای روز X.

آنها شروع به جمع اوری منابع به اندازه کافی برای زنده ماندن به مدت 100 روز از جمله مواد غذایی و بنزین و لوازم آرایش دستگاه مخابره فیلم ناطق پزشکی و مهمات. ناخالص جمع آوری 600 یورو از هر یک از اعضای گروه برای آن پرداخت. در او انباشته بیش از 55 ، 000 دور از مهمات.

این گروه شناسایی یک “خانه امن” که در آن عضو خواهد decamp با خانواده های خود در روز X: یک کمونیست سابق تعطیلات ایجاد کرد در اعماق جنگل.

“سناریو این بود که چیزی بد اتفاق می افتد” ناخالص به من گفت. “ما خودمان را پرسید چه ما می خواهید برای آماده سازی ؟ و ما تصمیم گرفتیم که اگر ما قرار بود برای انجام این کار ما را به تمام راه را.”

کیسه های بدن و آهک

سوال این محققان در حال حاضر مورد نقد است, آنچه در آن به معنی “رفتن تمام راه را.”

ناخالص اصرار داشت به من که این گروه تنها شاخص برای آنچه که آنها را دیدم به عنوان روز است که نظم اجتماعی را به سقوط برای روز X. او گفت که آنها برنامه ریزی هرگز هر گونه قتل و یا در نظر گرفته شده برای ایجاد هر گونه آسیب. اما حداقل یکی از اعضای این گروه به تصویر می کشد تر شوم داستان.

“مردم برای جمع آوری شود و به قتل” هورست Schelski گفته محققان در سال 2017, با توجه به متن بیانیه خود با نیویورک تایمز.

Schelski سابق نیروی هوایی افسر که حساب مورد مناقشه است توسط دیگران است. این محور در یک جلسه گفت صورت گرفت در پایان سال 2016 در یک بزرگراه توقف کامیون در استرنبرگ. وجود دارد ناخالص ملاقات با یک تعداد انگشت شماری از مردان دیگر در چیزی تا به حال تبدیل شدن به یک متمرکز همراه در Nordkreuz.

در میان دیگران حاضر بودند دو نفر در حال حاضر تحت بررسی به ظن توطئه تروریسم است. تحت قانون آلمان, آنها به طور کامل نمی توان به نام. یکی بود Haik J. که مانند ناخالص یک افسر پلیس است. یکی دیگر بود که یک وکیل و سیاستمدار محلی از روستوک آذر هنریک H.

Schelski به پلیس گفت که Jan هنریک H. نگه داشته و ضخامت چسب در گاراژ خود را با نام, آدرس و عکس از سیاستمداران محلی و فعالان کسی که با او در نظر گرفته می شود سیاسی دشمنان است. چقدر در آمد از فایل در دسترس عموم منابع. اما نیز وجود دارد, یادداشت های دست نویس با اطلاعات به دست آمده از پلیس کامپیوتر.

به عنوان آنها نوشیدن قهوه در توقف کامیون آذر هنریک H. تبدیل گفتگو به “مردم در فایل” که گفته بود “مضر” را به دولت و نیاز به “انجام دور با” Schelski بعدها به پلیس گفت.

پس از آن جلسه Schelski به پلیس گفت او فاصله خود را از این گروه است.

در آن سرویس های اطلاعاتی در حال حاضر به تماشای. برخی از هشت ماه پس از توقف کامیون جلسه مقامات انجام شده برای اولین بار در یک سری از حملات در خانه از چند Nordkreuz اعضای.

بیش از دو سال از حملات و کار اطلاعاتی کشف سلاح و مهمات دشمن لیست و دست نوشته لیست سفارش برای بعد X که شامل کیسه های بدن و آهک.

از من خواسته ناخالص در مورد کیسه های بدن. او به من گفت که آنها “چند منظوره عروق” قابل استفاده به عنوان ارزان ضد آب کیسه خواب را پوشش می دهد و یا برای حمل و نقل اقلام بزرگ است.

دادستان ترسیم کرده اند غیر قانونی مهمات در گرس ” خانه به یک دوجین پلیس نظامی و انبارهای سراسر کشور نشان می دهد ممکن است همکاران. چند واحد در Güstrow.

سه نفر دیگر از افسران پلیس در حال بررسی اتهام کمک ناخالص بود که تنها با اتهام در اختیار داشتن سلاح غیر قانونی. خواسته خود را در طول محاکمه ناخالص گفت: او به یاد داشته باشید که چگونه او کردم مهمات. وقتی که من او را ملاقات نمود او گیر به این خط.

اما در غیر این صورت او نمی خجالتی در مورد به اشتراک گذاری نظرات خود را.

آنگلا مرکل متعلق “در بارانداز” او گفت:. چند فرهنگی شهرستانها در غرب آلمان هستند “خلافت.” بهترین راه برای فرار خزنده مهاجرت به حرکت به آلمان شرقی در حومه شهر “که در آن مردم هنوز هم به نام اشمیت, اشنایدر و مولر.”

Nordkreuz اعضای هرگز به من گفت و نه مقامات محل متروکه تعطیلات ایجاد کرد که خود را خانه امن برای روز X.

خانه امن هنوز هم فعال است گفت ناخالص که در ارتفاع Nordkreuz برنامه ریزی تا به حال افتخار به یک عضو همکار که خود را در شبکه موجود 2,000 افراد همفکر در آلمان و فراتر از آن.

“شبکه ای است که هنوز هم وجود دارد,” او گفت:.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de