داکا نه خالی کردن به عنوان coronavirus توقف معمول تعطیلات عید exodus

بر خلاف سال های گذشته, در خیابان بودند نه ترک در طول عید. نمرات اتوبوس گذار خصوصی اتومبیل و autorickshaws ضربه خیابان ها در روز یکشنبه هر چند کمتر از معمول روز هنوز هم تعداد آنها بیشتر از کسانی که در گذشته اعیاد.

بیشتر مغازه ها باز بودند این بار به عنوان به خوبی از آنها در سال گذشته است.

تعدادی از مردم این شهرستان قبل از جشنواره این سال, اما خروج نبود گسترده توسط هر وسیله. قطار انجام شده مسافران مانند روزهای عادی اما گردشگران داخلی نیست صعود بر روی سقف و یا بر روی برگزار شد دو طرف و جبهه قطار مانند در گذشته است.

این Dhakaites شده بود housebound در طول سعید فطر در میان یک مستند بیش از همه گیر دو ماه پیش با هیچ یا چند بازدیدکننده داشته است به بستگان’ خانه. بسیاری کردم در طول Eid-ul-ازهاری به عنوان محدودیت هایی هستند و نه در جای دیگر.

“ما نمی سفر به ما [اجدادی] خانه از ترس از عفونت است. در حال حاضر ما در حال بازدید از بستگان در Mirpur. بچه ها خوشحال خواهند شد. و ما می توانیم ملاقات بزرگان” گفت: بانکدار Ahsan حبیب از Siddheshwari.

چای فروشنده Ainuddin در Kakrail گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود چنین داکا پس از عید در او 12 سال در شهر. “این به نظر می رسد مانند یک حکومت نظامی. اما نگاهی به تعداد وسایل نقلیه در خیابان, در این زمان,” او گفت: با اشاره به تعداد زیادی از ماشین..

Autorickshaw راننده همایون کبیر در Bijoynagar گفت: او رو دو سفر در صبح که از نظر او “بد نیست” یک روز بعد از عید.

یک معلم Sanjida خاتون بود به خانه بازگشت و به داکا پس از بازدید از بستگان در Naya Paltan. “من فکر نمی کنم من می بینم بسیاری از این وسایل نقلیه در خیابان” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de