دولت trims ثبت نام لیست پورتال خبری آنلاین به 34

نسخه آنلاین روزنامه کاهش یافته است شده است از لیست با توجه به SM Mahfuzul Haque, مشترک وزیر به وزارت اطلاعات.

“دولت است که ثبت نام فقط در پورتال خبری آنلاین در حال حاضر. ما به تدریج از انتشار اسامی تازه ثبت نام پورتال آنلاین پس از ما دریافت گزارش مربوط بر روی آنها است.”

در ژوئیه 30, از سوی وزارت اطلاعات منتشر شده یک لیست از 44 حاضر رسانه به عنوان بخشی از روند ثبت نام آن. یک تجدید نظر در لیست منتشر شده بود دوباره در Jul 3, به استثنای نسخه آنلاین از روزنامه.

 

ثبت نام در پورتال خبری آنلاین است یک فرایند مداوم است) آن گفت. در پورتال خبری آنلاین پاک توسط سازمان های دولتی در حال خدمت سربازی برای ثبت نام.

“دیگر اخبار, پورتال می توانند برای ثبت نام پس از دریافت بدون اعتراض گواهی. وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد.”

از سوی وزارت اطلاعات به کارگردانی پورتال خبری که در حال حاضر دریافت هیچ اعتراض گواهی برای تکمیل فرآیند ثبت نام در خط با ‘دولت با قوانین” ظرف 20 روز کاری از انتشار این لیست.

دولت شروع به گرفتن برنامه های کاربردی از پورتال خبری آنلاین در به عقب پایان سال 2015. فرایند ریخته را به سال 2016 زیر چندین پسوند از مهلت. این حرکت با هدف محدود کردن ‘روزنامه نگاری زرد” و گسترش منافع دولت برای ثبت نام, رسانه های دولتی گفته بود.

“نام بسیاری از خوبی تثبیت پورتال خبری آنلاین را نمی توان در لیست ارسال شده به وب سایت ما. این به این معنا نیست وجود دارد یک گزارش منفی در مورد آنها. این درست است که این گزارش رسیده است ما” وزیر اطلاعات و حسن محمود گفته بود قبل از انتشار اولین لیست.

“آنها خواهد بود و ثبت این لحظه هیچ اعتراضی گواهی رسیدن به مقامات و هیچ چیز وجود دارد نگران باشد. تنها چند نام از میان 4500 متقاضیان ارسال خواهد شد امروز. این یک فرایند مداوم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de