چگونه شرکت ها در آغوش صوتی تکنولوژی به عنوان راه خود را به جلو

Recently, Google released a report saying that Hindi is the second most common language for its Google Assistant after Englishبه تازگی گوگل منتشر شد گزارش گفت که Hindi دوم شایع ترین زبان برای گوگل, دستیار, بعد از زبان انگلیسی

توسط Sanjay مهتا

حدود یک دهه پیش, همه آنچه که ما می دانستیم شد تماس های صوتی و دستیاران بودند یا برای پزشکان و شرکت های بزرگ آهن ربا. و با توسعه تکنولوژی چه به نظر می رسید به داستان های علمی تخیلی و سپس شروع به گرفتن زندگی است. انتقال از گوشی به گوشی های هوشمند تا به حال ما چسب به صفحه نمایش و باز بیش از حد بسیاری از راه های در فن آوری طیف.

اخبار مرتبط

تشخیص صدا در بازار هند شده است در حال رشد نمایی در طول سال است و انتظار می رود به رشد از $440.3 میلیون در سال 2015 برای رسیدن به $1.99 میلیارد دلار تا سال 2022. به تازگی گوگل منتشر شد گزارش گفت که Hindi دوم شایع ترین زبان برای گوگل, دستیار, بعد از انگلیسی است. دلیل این است که ما همکار سرخپوستان حال راه صدا کار می کند.

در هند حتی علامت های تجاری باید به تصویب صدا به عنوان راه خود را به جلو

  • KFC هند معرفی کرده است Alexa مهارت اجازه می دهد تا مشتریان برای سفارش غذا آنلاین از طریق بلندگوی هوشمند
  • Paytm آمده است تا با ابتکاری صدای بلندگو که اجازه می دهد تا فروشندگان محلی برای پیگیری پرداخت های خود را
  • تاتا توسعه گوگل دستیار مهارت برای آن به تازگی راه اندازی بیمه هاچ بک “Altros” که در آن مشتریان می توانند به سادگی صحبت کردن با تاتا Altros ربات و حتی کتاب یک درایو تست.
  • صدا به عنوان یک بیومتریک پاس کلیدی تبدیل شده است یک ابزار مهم در مبارزه با تقلب در بخش مالی
  • بنگلور بر اساس Vokal یک پلت فرم که در آن سرخپوستان سوال در زبان های هندی و پاسخ داده شده توسط سرخپوستان به زبان خود آن Quora در زبان هندی. درست است که Quora است مبتنی بر متن در حالی که Vokal صدا بر اساس.

اینها چند نمونه از بسیاری از آن اتفاق می افتد و تغییر چهره از رفتار مصرف کننده از طریق قابلیت های صوتی. برندها امروزه در حال کار به سمت توسعه بیشتر و بیشتر مهارت های جدید برای دستیاران در دسترس است.

صحبت کردن در مورد کشور ما که در آن از یک جمعیت 133.2 کرور در هند و در مجموع 101 کرور نفر برآورد شده به خود فعال همراه اتصالات به عنوان در هر TRAI که 74 کرور هنوز هم با استفاده از ویژگی های اساسی گوشی های. هند تقسیم به دو دسته شهری و روستایی است. طبق سرشماری اخیر 66 درصد از جمعیت در مناطق روستایی و 20 درصد از آن را با استفاده از گوشی های هوشمند است. پس گفت که, یک تکه بزرگ از جمعیت ما هیچ دسترسی به تکنولوژی برش لبه است که در دسترس در گوشی های هوشمند است. در حال حاضر حتی اگر این افراد که در حال از دست دادن از تکنولوژی داده می شود اینترنت در گوشی های ارزان قیمت آنها را نمی خواهد بود قادر به درک مطالب آن را در زبان خود را.

این کشور دارای 120+ زبان اصلی با 1600 گویش و هرگز نمی تواند چشم پوشی از این واقعیت است که اگر آن را به نفوذ و به آن ضربه بزنید به درجه 2 و درجه 3 از جمعیت است. همانطور که در حال حاضر هند بسیار بزرگ تصویری اولین اینترنت بازار و به دنبال فعلی سناریوی افزایش تعداد گوشی های هوشمند آن را به زودی تبدیل به بزرگترین صوتی اولین اینترنت بازار است. این اساسا بدان معنی است که مشتری جدید خواهد شد که در اینده گوشی های هوشمند دنیا راحت خواهد بود در صحبت با گوشی های هوشمند و اینترنت به جای تایپ کردن این جدید و بکر در مخاطبان خواهد بود متبحر با تایپ کردن در تمام خواهد شد اما پیش بروید با صحبت های خود را با زبان و گویش. بومی پشتیبانی از زبان خواهد بود عامل اصلی اتصال نقطه به ایجاد یک تصویر جدید هند صحبت می کنند و ارتباط برقرار کنند. یکی می توانید شروع با زبان اصلی پس از زبان های انگلیسی و هندی و به تدریج حرکت به سمت پوشش تمام زبان در هند. به عنوان ما صحبت می کنند از این تکنولوژی غول نیست که در پشت. گوگل دستیار در دسترس است و نه زبان هندی در حالی که آمازون الکسا در دسترس در زبان های انگلیسی و هندی.

با این همه از این آن را بسیار آشکار است که در ما گسترده و متنوع کشور هند صوتی تکنولوژی آینده روند را حفظ خواهد کرد ما متصل است. یک فرد صحبت کردن در زبان خود را با ماشین و ماشین در پاسخ به فرد در زبان همان چیزی است که ما باید در آینده نزدیک. مارک ها و سازمان های در حال حرکت به جلو با یادداشت های خود را با شتاب با ایده های به رسم قابل توجهی عکس از صدای فن در هند.

نویسنده مشترک مدیر عامل شرکت Mirum هند

دفعات بازدید: همچنین: چه شده است تاثیر Covid-19 برند ارتباطات

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de