Odisha اجازه می دهد تا خصوصی آزمایشگاه برای انجام COVID-19 آزمون

covid 19 cases in odisha, covid 19 test, RT-PCR methods, Rapid Antigent, ICMR, covid 19 private labs in odisha, latest news on coronavirus outbreakنمونه نتایج آزمون برای اولین بار باید به اطلاع مقامات دولتی قبل از اینکه منتشر شد به کسی که تست انجام شد اطلاع رسانی گفت. (بازنمودی تصویر: یعنی عکس)

در تلاش برای افزایش امکانات تست Odisha دولت در روز شنبه مجاز بیمارستان های خصوصی و خانه های پرستاری و آزمایشگاه برای انجام COVID-19 آزمون از طریق سریع آنتی ژن و RT-PCR اطلاع رسانی صادر شده توسط خانواده و سلامت وزارت رفاه گفت.

این گروه با صدور جدا مجموعه ای از دستورالعمل ها برای انجام آزمون نمونه هر دو تحت سریع آنتی ژن و RT-PCR. خصوصی سلامت موسسات را به رعایت ICMR هنجارهای.

اخبار مرتبط

نمونه نتایج آزمون برای اولین بار باید به اطلاع مقامات دولتی قبل از اینکه منتشر شد به کسی که تست انجام شد اطلاع رسانی گفت.

برای سریع آنتی ژن تست های خصوصی بدن شارژ می تواند حداکثر 450 تومان در حالی که قیمت RT-PCR آزمایش ثابت است در 2,200 تومان در هر آزمون. خانه های سالمندان در بیمارستان ها و آزمایشگاه ها باید mandatorily ثبت شده تحت Odisha بالینی استقرار (کنترل و تنظیم) قانون 1990.

نیروی انسانی مستقر می شود برای این منظور باید روت به درستی در مشورت با رئیس منطقه پزشکی و بهداشت عمومی افسران اطلاع رسانی گفت.

“نتیجه تست باید رندانه به مقامات دولت در وهله اول و شخص مورد نظر باید رندانه پس از آن پس از 24 ساعت ،

برای انجام RT-PCT تست های خصوصی و آزمایشگاه های تست باید معتبر ملی اعتباربخشی هیئت مدیره برای تست و کالیبراسیون آزمایشگاه (NABL). Odisha تا کنون انجام شده 5,28,708 آزمون نمونه که 33,479 یافت COVID-19 مثبت است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de