دور دوم sero بررسی آغاز می شود در دهلی نو افزایش یافته تا اوت 7

sero surveyin delhi,sero survey, covid 19 cases in delhi, coronavirus cases in india, Satyendar Jain, Delhi government , latest news on coronavirus outbreakآخرین sero-بررسی شيوع پیدا کرده بود که حدود 23 درصد از مردم در نظرسنجی شرکت کرده بودند در معرض رمان coronavirus این مرکز گفته بود. (منبع عکس: IE)

تازه sero-بررسی ميزان شيوع آغاز شد و در روز شنبه برای یک ارزیابی جامع از COVID-19 وضعیت در دهلی اما به دلیل بسیاری از نمونه ها می تواند جمع آوری شده با توجه به تعطیلات عید, مقامات گفت. از این رو آن شده است تصمیم به تمدید مدت نظرسنجی تا جمعه یک مقام گفت.

در اصل پنج روز ورزش از 1-5 ماه اوت آغاز شد که با چهار منطقه در روز شنبه آن را span تمام ولسوالی ها و پوشش های مختلف جمعیتی بخش. اما منبع دیگری گفت یک منطقه پوشیده شده بود در روز شنبه و بقیه شش منطقه برداشته خواهد شد تا در روز یکشنبه. دهلی نو در مجموع از 11 منطقه.

اخبار مرتبط

بسیاری از نمونه ها می تواند جمع آوری شده و در اولین روز پس از آن جشنواره است. پس از بررسی انجام خواهد شد اضافی برای دو روز تا ماه اوت 7, با توجه به رسمی. ورزش در حال انجام است برای یک ارزیابی جامع از COVID-19 وضعیت در دهلی نو.

با توجه به بررسی روشهای استاندارد عملیاتی دست به میدان واحد هر نمونه مجموعه تیم به جمع آوری 25-40 نمونه در هر روز. “تمام ولسوالی ها به اطمینان حاصل شود که از مجموع تعداد نمونه 25 درصد از کسانی که کمتر از 18 سال سن یکی دیگر از 50 درصد در گروه سنی 18-49 سال و باقی مانده 25 درصد از کسانی که در گروه سنی 50 سال و یا بیشتر” می خواند دستورالعملهای عملیاتی استاندارد صادر شده توسط دهلی اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی.

همچنین انتخاب تعصب باید اجتناب شود. فرد یا خانوار که شامل در دور قبلی از sero-بررسی باید حذف شود آن اضافه شده است. تیم در این زمینه را جمع آوری نمونه ها و حمل و نقل خواهد شد آن را همان روز به آزمایشگاه تعیین شده برای پردازش. جمع آوری نمونه باید تکمیل آخرین 2 ساعت به طوری که نمونه های رسیدن به تعیین آزمایشگاه های آخرین با 4 بعد از ظهر می خواند SOP.

طبق آخرین بولتن منتشر شده در پنج شنبه شب دهلی ثبت 1,118 تازه coronavirus موارد مصرف چوب خط حساب کردن به بیش از 1.36 لاخ در حالی که مرگ و میر از بیماری های نصب شده به 3,989. تعداد موارد فعال شد 10,596 از 10,705 روز قبل.

وزیر بهداشت Satyendar جین به خبرنگاران گفت: از روز شنبه نظرسنجی قبلی نشان داده بود که حدود 24 درصد از نمونه مردم در دهلی نو نشان داده بود حضور آنتی بادی معنی آنها تا به حال آلوده و بهبود.

تازه نظر سنجی را انجام برای پیدا کردن وضعیت در این شهرستان از قبلی نمونه پس بهتر است تصمیم گیری را می توان به مقابله با COVID-19, او گفت:. پیش از آن در روز یک مقام رسمی گفت: 15,000 نمونه خواهد بود جمع آوری شده به عنوان بخشی از این ورزش پوشا مناطق مختلف و گروههای سنی.

نماینده نمونه گرفته خواهد شد از تمام یازده ولسوالی. یک sero-بررسی ميزان شيوع شامل تست سرم خون از افراد برای بررسی شیوع آنتی بادی در برابر عفونت است. جین تا به حال در تاریخ 22 ژوئیه اعلام کرد که پس از تجزیه و تحلیل نتایج حاصل از آخرین بررسی تصمیم بر آن شد که بیشتر تمرین چنین خواهد بود انجام شده هر ماه به تدوین و فرموله کردن سیاست های بهتر برای مقابله با COVID-19 وضعیت در دهلی نو.

آخرین sero-شيوع بررسی های انجام شده توسط دولت دهلی نو در ارتباط با مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC) از 27 ژوئن تا ژوئیه 10. دور دوم به دنبال همان پروتکل است که به عنوان آخرین بررسی, مقامات گفت.

دهلی وزارت بهداشت آماده کرده است یک برنامه ریزی دقیق که تحت آن هر منطقه افسر پزشکی خواسته شده است به انجام بررسی های مربوطه خود را در حوزه های قضایی, مقامات گفت. همه CDMOs شده بود وظیفه با انجام این بررسی در مناطق خود. افراد به صورت تصادفی خواهد بود تست برای آنتی بادی است.

آخرین sero-بررسی شيوع پیدا کرده بود که حدود 23 درصد از مردم در نظرسنجی شرکت کرده بودند در معرض رمان coronavirus این مرکز گفته بود. مطالعه قبلی تا به حال مورد آزمایش قرار 21,387 نمونه. قبل از آن یکی از تمرین های مشابه انجام شده در ماه آوریل در مهار مناطق تنها.

دولت دهلی نو تصمیم گرفته بود به انجام بیشتر ماهانه sero نظرسنجی برای پیدا کردن یک درصد بیشتر از چنین افرادی که آلوده و بهبود به طوری که به تدوین و فرموله کردن سیاست های بهتر برای مقابله با COVID-19, Jain زودتر گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de