Telcos’ داستان: صدای دست می دهد و قدرت خود را تحت Covid مستند

Data usage per customer, per month, however, witnessed a higher growth at 11.2% compared to 7.5% in the preceding quarter.استفاده از داده در هر مشتری در هر ماه اما شاهد رشد بالاتر در 11.2 درصد نسبت به 7.5 درصد در سه ماهه قبل.

بر خلاف درک عمومی مردم نیست صحبت های زیادی بر روی گوشی های در طول مستند ماه های آوریل و مه و ترافیک داده ها در شبکه نیست در واقع شاهد یک انفجار بزرگ, اگر از ماه آوریل تا ژوئن چهارم نتایج Bharti Airtel و اعتماد Jio هستند چیزی به توسط. یکی از دلایل می تواند این باشد که در مجموع بسته شدن منجر به کاهش فروش جدید 4G گوشی های هوشمند که به معنای کمتر علاوه بر این مشترکین جدید. به علاوه شارژ گزینه های محدود شد.

برای مثال در مورد اپراتور Bharti Airtel کل دقیقه صدای در شبکه 0.2% کاهش پیدا کرد در طول سه ماهه نسبت به سه ماهه قبل زمانی که در آن رشد کرده بود با 8.3%. حتی صدای استفاده هر مشتری در هر ماه رشد تنها 3 درصد چهارم در سه ماهه نسبت به 7.5 درصد در سه ماهه قبل. مجموع حجم دیتا در شبکه افزایش یافته است 12.2% چهارم در سه ماهه بود که کندتر از 16.3 درصد در سه ماهه قبل.

اخبار مرتبط

استفاده از داده در هر مشتری در هر ماه اما شاهد رشد بالاتر در 11.2 درصد نسبت به 7.5 درصد در سه ماهه قبل.

به گفته تحلیلگران موجود مشترکین باقی مانده در درون خود کمک هزینه داده و مشترک جدید علاوه بر این کاهش با توجه به این مستند تا حدودی به دلیل فروش گوشی های هوشمند جدید نیز کاهش یافته است. در مورد اپراتور Bharti Airtel, 4G مشترک علاوه بر این افزایش تنها 2 میلیون در ماه ژوئن سه ماهه در مقایسه با میانگین 13.7 میلیون دلار در قبل از سه چهارم.

Bharti Airtel, MD, مدیر هند و جنوب آسیا Gopal Vittal پذیرفته شده در این یک سرمایه گذار تماس و ارسال نتایج. “با توجه به سراسری مستند زنجیره تامین شد مختل و منجر به افت شدید در محموله های گوشی های هوشمند و به نوبه خود تأثیر سرعت ارتقا از 2G تا 4G. بیشتر بخش های زیادی از ما نیست شرکای کانال بسته بودند از جمله خود ما فروشگاه های خرده فروشی محدود کردن توانایی مردم برای شارژ سربرگ” Vittal و افزود: “ما شاهد یک رکود در شبکه 4G می افزاید: با توجه به عرضه شوک به گوشی های هوشمند است.”

به طور مشابه در مورد اعتماد Jio همچنین ناخالص مشترک اضافات کاهش 37% چهارم در سه ماهه به 15 میلیون که دوباره می توان به Covid-19 مربوط به بسته شدن. مجموع صدای ترافیک در شبکه رشد تنها 1.5 درصد نسبت به 6 درصد در سه ماهه قبل. دقیقه از صدا استفاده هر مشتری در هر ماه در واقع کاهش 2 ٪ در مقایسه با رشد 1.4 درصدی در سه ماهه قبل.

در مورد کل ترافیک داده در شبکه رشد بالاتر بود در 10.6 درصد نسبت به 6.3 درصد در سه ماهه قبل. استفاده هر مشتری در هر ماه نیز بالاتر در Jio مورد با رشد 7 درصد در مقایسه با 0.89% در سه ماهه قبل. این می تواند به دلیل Jio دارای درصد بالاتری از کاربران 4G که قادر به شارژ از طریق دیجیتال به این معنی است. همچنین خالص آن مشترک علاوه بر 11 میلیون بالاتر از Bharti که در واقع شاهد نت مشترک کاهش 3.8 میلیون نفر است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de