انگلستان با توجه به سکه برای بزرگداشت مهاتما گاندی

انگلیسی, وزیر دارایی Rishi Sunak خواسته سلطنتی نعناع کمیته مشورتی (RMAC) در نامه ای به دنبال شناخت افراد از کسانی که در جوامع خزانه داری انگلستان گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه اواخر روز شنبه.

“RMAC در حال حاضر با توجه به سکه به مناسبت گاندی” وزارت خزانه داری گفت.

گاندی که متولد 1869, حمایت برای عدم خشونت در طول زندگی خود و نقش کلیدی در هند مبارزه برای استقلال. تولد Oct. 2, مشاهده شده است به عنوان روز بین المللی عدم خشونت است.

اغلب به عنوان هند را “پدر ملت” او ترور شد توسط یک هندو رادیکال در Jan. 30, سال 1948 فقط چند ماه بعد از او به رهبری هند به آزادی از حکومت بریتانیا.

به عنوان بخشی از جهانی ارزیابی مجدد از تاریخ استعمار و نژاد پرستی باعث مرگ در ماه مه یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در ایالات متحده پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه برخی از موسسات شروع دوباره بررسی گذشته خود را.

بسیاری از سازمان گرفته اند طرح را به سرمایه گذاری برای کمک به, در اقلیت قومی (بام) و جوامع برای حمایت از تنوع نژادی. فلوید مرگ منجر به تظاهرات جهانی علیه نژادپرستی و استعمار و خشونت پلیس.

در نامه خود به RMAC, Sunak گفت: اعضای بام جوامع را ساخته اند “عمیقی سهم” است و این کمیته باید در نظر بگیرند به رسمیت شناختن آن در انگلستان سکه.

این RMAC یک کمیته مستقل از کارشناسان که توصیه تم و طرح برای سکه به انگلستان وزیر امور مالی صدراعظم از خزانه داری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de