ما سوابق بیش از 25,000 coronavirus مرگ و میر در ماه جولای

ایالات متحده ثبت 1.87 میلیون مورد جدید در جولای آوردن مجموع عفونت به 4.5 میلیون دلار برای افزایش 69 درصد. مرگ و میر در ماه جولای افزایش یافت و 20 درصد به حدود 154,000 کل.

بزرگترین افزایش در ماه جولای در فلوریدا, با بیش از 310,000 موارد جدید به دنبال کالیفرنیا و تگزاس با حدود 260,000 هر. هر سه متحده شاهد موارد دو در ماه ژوئن.

موارد نیز بیش از دو برابر در آلاباما, آلاسکا, آریزونا, آرکانزاس, گرجستان, هاوایی, آیداهو, می سی سی پی, Missouri, مونتانا, نوادا, Oklahoma, اورگان, کارولینای جنوبی, تنسی, و, غرب ویرجینیا, با توجه به شمارش.

کانکتیکات ماساچوست و نیوجرسی و نیویورک کمترين را افزایش می دهد با موارد افزایش 8 درصد و یا کمتر است.

ایالات متحده شکسته تنها-روز جهانی سوابق زمانی که این گزارش بیش از 77,000 موارد جدید در جولای 16. در طول ماه جولای 33 از 50 ایالت آمریکا تا به حال یک روز رکورد افزایش در موارد و 19 مجموعه سوابق خود را در افزایش مرگ و میر در 24 ساعت, با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

پس از یک شتاب سریع در موارد شیوع بیماری به نظر می رسد ثبات در آریزونا و فلوریدا و تگزاس. مقامات بهداشت در حال حاضر نگران شیوع مهاجرت به غرب از تابستان سفر.

این خبر که بیشتر متحده می تواند ضربه توسط ویروس می آید یک روز پس از ایالات متحده آمریکا گزارش داد که تولید ناخالص داخلی سقوط در یک 32.9 درصد نرخ سالانه در سه ماهه دوم کشور بدترین عملکرد اقتصادی پس از رکود بزرگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de