است پزشکی از راه دور در اینجا به ماندن بگیرید ؟

در حالی که بیماران با استفاده از مجازی بازدیدکننده داشته است برای جلوگیری از به سر می برند و به طور بالقوه عفونی مطب یا اتاق اورژانس بسیاری از در حال بازگشت به چهره به چهره ملاقات در شهرستانها که در آن تهدید فروکش کرده است.

و پرداخت بیمه برای خدمات پزشکی از راه دور به خصوص در هزینه ممکن است تنها به طور موقت.

مدیکر پوشش طیف گسترده ای از خدمات است که میله میله به پایان زمانی که coronavirus دیگر به شمار اضطراری برای بهداشت عمومی. شرکت های بیمه خصوصی که به دنبال آن دولت فدرال منجر می برگرداندن به پرداخت پزشکان به صورت مجازی بازدید در کسری از هزینه های سنتی بازدیدکننده داشته است, اگر هر چیزی در همه.

برخی از ملت بزرگترین بیمه مانند UnitedHealthcare و سرود گفتن آنها نیست و تصمیم فراتر از ماه سپتامبر یا اکتبر در مورد اینکه آیا به گسترش سیاست های آنها به تصویب رسید که اجازه داده برای پوشش جای پزشکان بازديد در طول coronavirus بحران است.

“نگرانی هر کس در این صنعت است که بازپرداخت در خطر است,” گفت: دکتر میا لوی مدیر مرکز سرطان در مرکز پزشکی دانشگاه راش در شیکاگو که درمان بیماران تقریبا در اوج این بیماری همه گیر. “از آنجا که از telehealth ما قادر به ماندن بگیرید به طور فعال درگیر با بیماران ما,” او گفت:.

در حالی که وجود دارد گسترده حمایت هر دو حزب برای telehealth پوشش کنگره را مجبور به تصویب قانون خاص به برخی از مدیکر تغییرات دائمی است.

“معکوس البته اشتباه خواهد بود” گفت: Seema Verma مدیر برای برنامه فدرال است که بازپرداخت پزشکان برای بازدید مجازی از جمله کسانی که از طریق تلفن به فرد و آنهایی که آرامش قوانین مورد که می توانید با استفاده از پزشکی از راه دور.

حدود 9 میلیون نفر تحت مدیکر سنتی با استفاده از خدمات پزشکی از راه دور در طول ماه های اولیه بحران است. آمار اولیه نشان نمی دهد تغییرات گسترده ای در حال استفاده توسط نژاد یا قومیت.

“این واقعا یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای ما” ورما گفت.

و هزینه خدمات پزشکی از راه دور در اولین اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده آمریکا بر تقاضا است. علاوه بر هزینه های دولت فدرال از طریق مدیکر نزدیک به 4 میلیارد دلار صورتحساب سراسر کشور برای telehealth بازدیدکننده داشته است در طول ماه های مارس و آوریل در مقایسه با کمتر از 60 میلیون دلار برای همان دو ماه از سال 2019 با توجه به عادلانه سلامت یک گروه غیر انتفاعی است که تجزیه و تحلیل بیمه درمانی خصوصی ادعا می کند.

بزرگترین مانع برای گسترده تصویب توسط هر دو دولت و شرکت های بیمه هزینه های بالقوه است.

نمایندگان مجلس تمایلی به تصویب هر لایحه ای را که به طور قابل توجهی اضافه کردن به مدیکر بودجه با دولت در حال حاضر هزینه کل برخی از 750 میلیارد دلار در سال است.

و شرکت های بیمه خصوصی ببینید پزشکی از راه دور به عنوان یک راه برای صرفه جویی در آنها پول گفت: سابرینا Corlette یک استاد پژوهش در دانشگاه جورج تاون است که نویسنده گزارش اخیر در مورد نحوه شرکت در پاسخ به این بیماری همه گیر. “مگر اینکه آنها نیاز به توسط ایالات متحده و یا دولت فدرال بسیاری از حامل سعی خواهد کرد برای بازپرداخت کمتر برای پزشکی از راه دور از یک فرد مراجعه کنید,” او گفت:.

برای کسانی که در معرض خطر, پزشکی از راه دور است به خصوص با ارزش است. هنگامی که یک تب فرستاده سوزان Varak, 45, است که سرطان پستان به اتاق اورژانس در طول ارتفاع شیکاگو شیوع در ماه آوریل او احساس به عنوان اگر او بودند “راه رفتن به این منطقه جنگ,” او گفت: چون او خیلی وحشت زده از ابتلا به ویروس.

او قدردانی او هنوز هم می توانید ببینید او انکولوژیست از راه دور. “من فکر نمی کنم آن را کاملا ضروری به چهره به صورت هر دو هفته,” او گفت:.

بیماران دیگر مانند راحتی. دیوید کالینز, 67, ندارد, انتخاب, زمانی که او تا به حال 20 دقیقه ویدئو دیدار در ماه مارس برای رد کردن تشخیص coronavirus. مانند بسیاری از شیوه های در گیر کلسی-Seybold درمانگاه زیادی پزشک در هوستون شد و نه اجازه می دهد بسیاری از بیماران به در آمده است.

“من آن را دوست داشتم زیرا من یک مقدار زیادی از زمان” او گفت:. “من بسیار به جای انجام این کار از رانندگی در سراسر شهر و به دنبال پارکینگ.”

اما چند ماه بعد او دریغ نکنید برای رفتن به درمانگاه خود را برای معاینه. “وجود دارد یک کمی بیشتر دست نیاز” او توضیح داد مانند گرفتن یک معاینه فیزیکی و داشتن فشار خون خود گرفته است. نه همه چیز می تواند انجام شود عملا او گفت:. “اگر شما خود را شکستن بازوی الکترونیکی مراجعه نمی خواهید برای کمک به شما در همه,” او گفت:.

بعد از دیدن حدود 90 درصد از بیماران خود عملا Kelsey-Seybold است “تقریبا تلنگر-شکست مواجه برگشت گفت:” دکتر دانی آقا متخصص داخلی که نظارت پزشکی از راه دور برای این گروه است. بسیاری از بیماران به نظر می رسد ترجیح می دهند در فرد و قرار ملاقات. “شما واقعا می توانید ببینید که مردم از دست رفته در آینده,” او گفت:.

بسیاری در کنگره در حال حاضر متقاعد شده است که مدیکر باید ادامه پوشش فعلی. “این COVID-19 همه گیر شده است trial by fire اما تجربه تا به امروز ساخته شده است روشن است که سیستم مراقبت های بهداشتی آماده است برای دسترسی گسترده تر به telehealth بر اساس دائمی” گفت: سناتور. Ron Wyden D-سنگ., که در معرفی قوانین در اوایل این ماه.

در روز پنج شنبه دیابت لامار الکساندر R دنیاست. رئیس کمیته بهداشت مجلس سنا معرفی Telehealth نوسازی عمل می کنند که همچنین ایجاد برخی از تغییرات دائمی است. تجربه قبلی چهار ماه “به احتمال زیاد به این معنی است که صدها میلیون نفر از پزشک-بیمار بازديد خواهد بود از راه دور و یا آنلاین است که فرد قبل از,” او گفت:.

از آنجا که ممکن است نزدیک به 20 صورتحساب های پزشکی از راه دور آورده شده است به خانه طبقه و در حدود همان تعداد در سنا گفت: میراندا فرانکو ارشد مشاور سیاست برای شرکت حقوقی Holland & شوالیه. او فکر می کند قانون تصویب خواهد شد تا پایان سال است.

در حالی که برخی از قانونگذاران نفع به طور دائم در حال گسترش مدیکر پرداخت برای طیف گسترده ای از پزشکی از راه دور, خدمات دیگران در مورد این تکنولوژی و هزینه بالقوه برای تقلب. “در حال حاضر شما در حال صحبت کردن در مورد reimbursing خدمات ما نیست بازپرداخت قبل از” فرانکو گفت.

برخی از طرفداران استدلال می کنند که هدف از پزشکی از راه دور باید به کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی به طور کلی. یکی از مزایای اصلی این است که بهبود دسترسی بیماران به مراقبت گفت: Dr Ateev Mehrotra استاد از مراقبت های بهداشتی سیاست در دانشکده پزشکی هاروارد و افزود که این امر می تواند احمقانه به انتظار پس انداز اگر افراد بیشتری نیز دریافت درمان. “کسانی که نمی آشتی,” او گفت:.

شرکت های بیمه باید ارزیابی اینکه آیا پزشکی از راه دور است که بیشتر موثر برای درمان شرایط مانند افسردگی از آن است که برای گفتن سرطان است. آنها سپس می تواند آن تفاوت در reimbursing به صورت مجازی بازدید گفت: فقط به عنوان آنها را به صورت های مختلف داروهای تجویزی.

“باید وجود داشته باشد هیچ پزشکی از راه دور سیاست” Mehrotra گفت.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de