دادگاه اسرائیلی در سوئیس نخست وزیر را بیش از اذیت و آزار رهبران اعتراض

قاضی Dorit فاینستاین از اورشلیم دادستانی دادگاه همچنین دستور داد یائیر نتانیاهو برای حذف صدای جیر جیر که نام خود را بیش از 88,000 پیروان برای نشان دادن در مقابل از خانه های رهبران اعتراض.

“من دستور او را به خودداری برای شش ماه آینده از اذیت و آزار دادخواهان در هر شکل و راه و فرم” فاینستاین نوشت: در تصمیم گیری است.

این حکم یک روز پس از جمعیت زیادی از معترضان در سراسر این کشور خواستار نتانیاهو ایران انتقاد از مدیریت اقتصادی و مشکلات ناشی از کروناویروس و با این استدلال که او باید اجازه داده نمی شود به عنوان نخست وزیر در حالی که تحت کیفرخواست به اتهام فساد مالی.

قاضی گفت: در تصمیم گیری است که او نگران بود نخست وزیر را ادامه خواهد داد به آزار و اذیت دادخواهان و تجاوز بر حریم خصوصی خود اضافه کرد که او نمی ملامت خواستار خشونت که نوشته شده بودند در پاسخ به صدای جیر جیر خود را.

یکی از رهبران اعتراضات اسحاق بن Gonen که به نمایندگی از خود و دو نفر دیگر دادخواهان گفت که یائیر نتانیاهو جیر درخواست پی در پی تماس های تلفنی و که هر یک از سه تهدید به مرگ دریافت از تماس گیرنده.

“ما بسیار خوشحال در مورد این پیروزی حقوقی اما این تهدیدات را به آینده” گفت: بن Gonen است که یک عضو از یک قرارداد جدید ضد نتانیاهو گروه محبوب شناخته شده به عنوان “جنایت وزیر.” این گروه می گوید: نتانیاهو باید قادر به خدمت به عنوان نخست وزیر در حالی که در دادگاه برای رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد. محاکمه رو در جریان است و هنوز در مراحل اولیه آن است.

بعد یکشنبه جوانتر نتانیاهو را حذف صدای جیر جیر اما در یک سری از رسانه های اجتماعی دیگر نوشته های او به شدت مورد انتقاد به حکم دادگاه خواستار آن Kafkaesque.

او همچنین معتقد است که دادگاه در اسرائیل یک روز ممنوعیت اسرائیلی ها از رای دادن به پدر خود و حزب لیکود و منظور تمام کسانی که در حق سیاسی قرار می گیرد “re-اردوگاه آموزش و پرورش.”

“برای مدت زمان طولانی اسرائیل نبوده است, دموکراتیک, دولت,” او نوشت: در یکی دیگر از پست یادآوری است که یک درخواست Haim Shadmi به حال ثبت شده است صحبت کردن در مورد پرتاب یک firebomb در نخست وزیر اقامت رسمی اما Shadmi هنوز مجاز به اعتراض در نزدیکی آن است. “وجود دارد یک قانون برای راست-هافبک کنار و قانون دیگری برای سمت چپ-کنار” به Facebook پست گفت.

یائیر نتانیاهو, 29, شدید مدافع از پدرش و دارای سابقه stoking اختلاف خود را از طریق رسانه های اجتماعی پست های که برخی از آنها حتی نخست وزیر را محکوم کرده است.

در دسامبر 2018 پسر نوشت: در Facebook که او آرزو مرگ دو سرباز اسرائیلی کشته شده توسط یک فلسطینی مسلح در بانک غرب خواهد بود “avenged” اضافه “وجود دارد هرگز صلح با هیولا در قالب انسان شناخته شده از سال 1964 به عنوان” فلسطینی ها است.’ “در یک پست جداگانه و در زمان او نوشت که او ترجیح می دهند یک اسرائیل بدون ساکنان مسلمان.

Facebook حذف آن پست زیر سراسیمگی از شکایت. آن گفت: آنها شامل سخنرانی نفرت و نقض آن استانداردهای جامعه.

در ماه فوریه یائیر نتانیاهو ارسال شده در توییتر یک عکس از یک جوان اسرائیلی دانا کسیدی بود که عکس های قبلی با Benny Gantz رهبر آبی و سفید ، او همچنین نوشته شده اتهامات بی اساس که Gantz درگیر در امور خارج از ازدواج.

این پست باعث شد برخی از پیروان به گسترش شایعات بی اساس که کسیدی و Gantz بودند داشتن امر است.

Gantz بارها برخورد با نخست وزیر حتی اگر آنها در حال حاضر شرکای ائتلاف.

و در یک صدای جیر جیر در ماه مه نخست وزیر را مورد سوال چگونه دانا ویس شناخته شده اسرائیلی روزنامه نگار کردم و کار خود را در کانال 12 عمده تلویزیون اسرائیل در خروجی. که صدای جیر جیر به رهبری برخی از یائیر نتانیاهو پیروان را به اتهامات بی اساس که ویس به حال در روابط اجتماعی با کارفرمایان برای دریافت موقعیت خود را.

پسر عذر خواهی کرد که صدای جیر جیر — پس از ویس و کانال 12 تهدید به فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر او.

بن Gonen وکیل همکار خود اعتراض رهبران گفت که او احساس کرد که این تظاهرات به دست آوردن شتاب. “ما افراد جوان که بسیار عصبانی هستند در مورد وضعیت در اسرائیل و مصمم به تغییر آن است.” “این خیلی زود برای تعیین اگر ما همه چیز را تغییر دهید, اما من احساس می کنم که چیزی مهم و جدید است که اتفاق می افتد.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de