Sonalika تراکتور پست بالاترین داخلی رشد فروش در ماه جولای

Happy to share that we have recorded the highest-ever domestic growth of 71.7% in July 2020, the group Executive Director said.خوشحال برای به اشتراک گذاشتن که ما ثبت بالاترین داخلی رشد 71.7% در ماه جولای سال 2020 این گروه مدیر اجرایی گفت.

Sonalika تراکتور یکی از برجسته تراکتور تولید کنندگان در کشور گزارش شده بالاترین فروش داخلی رشد 71.7% در ماه جولای. به طور کلی (فروش داخلی و صادرات) شرکت به فروش می رسد 10,223 واحد در طول ماه. فروش داخلی بود در 8,219 واحد در مقایسه با 4,788 در همان آخرین دوره سال است.

رامان Mittal, مدیر اجرایی, Sonalika گفت: “خوشحال برای به اشتراک گذاشتن که ما ثبت بالاترین داخلی رشد 71.7% در ماه جولای سال 2020 ضرب و شتم رشد صنعت با فروش کلی در 10,223 تراکتور. این عملکرد سازگار ایجاد رکورد جدید و به دست آوردن سهم بازار در حال شهادت ما به بنیاد قوی و سرمایه گذاری در جهان ندارد.1 عمودی یکپارچه گیاه بزرگترین شرکای کانال تکنولوژی زرنگ و دانا زنجیره تامین و بهترین تیم…

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de