ویکتوریا اعلام وضعیت فاجعه به عنوان عفونت افزایش

ملبورن اوت 2

استرالیا دوم-پرجمعیت ترین ایالت ویکتوریا اعلام وضعیت فاجعه روز یکشنبه و اعمال شب مقررات منع رفت و آمد در ملبورن به عنوان بخشی از آن شدیدترین جنبش محدودیت به تاریخ شامل Covid-19. ملبورن دومین شهر در حال حاضر تحت یک reimposed شش هفته اقامت-صفحه اصلی, منظور, تلاش برای مهار این بیماری با تعداد بی سابقه ای از عفونت گزارش هفته گذشته است.

محدودیت های لازم برای مهار گسترش

دولت فدرال حمایت ویکتوریا اقدامات با نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در FB نوشته است که آنها “متاسفانه لازم” برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.”ما همه در این با هم و از طریق آن” موریسون گفت.

در یکشنبه, Victoria گزارش 671 عفونت یکی از بالاترین و هفت مرگ و میر. تعداد جامعه انتقال و موارد ناشناخته ریشه مجبور محدودیت های جدید خواهد شد که در جای خود به مدت شش هفته خبر داد.

مقررات منع رفت و آمد اعمال شده

  • یک حکومت نظامی از 8 ساعت به 5 هستم هر روز اعمال خواهد شد از یکشنبه شب در ملبورن
  • فراگیر محدودیت های جدید محدود کردن زمان ملبورن ساکنان ممکن است صرف در هوای آزاد, ورزش و ضروری خرید
  • همه مدارس را به حرکت از راه دور آموزش از شنبه.

“قوانین فعلی باید اجتناب شود و هزاران هزار موارد هر روز و پس از آن هزاران نفر از مردم در بیمارستان و بسیاری از فجایع از ما دیده می شود. اما آن کار نمی کند به اندازه کافی سریع” ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

یک حکومت نظامی از 8 ساعت به 5 هستم هر روز اعمال خواهد شد از یکشنبه شب در ملبورن محرومیت نزدیک به پنج میلیون نفر در این شهرستان از ترک خانه های خود. سوپر مارکت ها ادامه خواهد داد و با خود takeaways. — رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de