چرا بنگلادش پوست دباغی نشده قیمت دهانه? بیماری همه گیر است که تا حدودی مقصر

این بیماری همه گیر کوروناویروس پیش بینی دلتنگ تقاضا برای rawhides. فصلی معامله گران می دانستم که یک بحران را گشوده است. و پس از آن وجود دارد دباغي صاحبان که هنوز هم مدیون میلیاردها takas به بازرگانان.

هر دو سمت چپ یک اثر ترکیب بر روی پوست دباغی نشده تجارت است. یا پوست گاو قیمت کاهش یافت و به سطح بین Tk 200 Tk و 600 قطعه و کمترین در دهه.

دولت به کاهش نرخ با توجه به اثرات این بیماری همه گیر اما پول دریافت شده توسط خانواده ها که ذبح گاو در مدارس و مساجد که دریافت اهدا rawhides و چند فصلی معامله گران به مراتب پایین تر از قیمت های ثابت.

کارگران استفاده از نمک در گاو rawhides برای حفظ در خیابان در Posta در داکا Lalbagh روز یکشنبه یک روز پس از ذبح در عید-ul-ازهاری. عکس: آصف محمود Ove

زمانی که bdnews24.com خبرنگار پرسید Shafiqul اسلام از Mirpur-10 در داکا روز یکشنبه آنچه او آن را با پوست دباغی نشده گاو او قربانی او به نظر می رسد خوشحال است.

“شما یکی از اولین برای خرید پنهان کردن. من آن را به شما به هر قیمت به شما ارائه دهد” Shafiqul گفت: با فرض این که خبرنگار یک معامله گر.

به عنوان خبرنگار روشن ساخته است که او به دنبال اطلاعات برای گزارش این مرد گفت: “شما باید رو تصویر از آنچه شما شنیده ام از من ، قیمت به طور طبیعی سقوط زمانی که وجود دارد هیچ مشتری است.”

او را کمک پنهان به یک مدرسه در Mirpur-1 اگر هیچ یک از این مدارس در محله آمد برای پنهان کردن.

ناراضی فصلی معامله گران ریخته rawhides به پوسیدگی در خیابان ها پس از بازرگانان ارائه قیمت های بسیار پایین با اشاره به کمبود بودجه با توجه به صورتحساب های پرداخت نشده چپ توسط دباغي صاحبان طول عید سال گذشته است.

در این سال بسیاری از تجار و tanners خود را فرستاده عوامل دور به جمع آوری rawhides با فرض این که فصلی معامله گران را اجتناب کسب و کار. عوامل مشغول به کار در قرارداد و یا هزینه اندک سود.

عوامل Sadar دباغي گفت: آنها خریداری cowhides در به طور متوسط Tk 400 هر کدام اما آن مدیر عامل Masud چودری گفت: این شرکت پرداخت می شود Tk 650 به Tk 700 در هر قطعه ای از چرم یا پوست گاو. این استخدام از 200 نمایندگی در داکا و مناطق اطراف آن در طول عید امسال.

شمع حق

رسمی هیچ حساب از مجموع غرامت قابل پرداخت توسط دباغي صاحبان به بازرگانان.

محمد Delwar Hossain سپس رئيس جمهور از پنهان کردن پوست و بازرگانان انجمن گفته بود بعد از عید سال گذشته که این مقدار را به حداقل Tk 4 میلیارد دلار است.

کارگران استفاده از نمک در گاو rawhides برای حفظ در Posta در داکا Lalbagh روز یکشنبه یک روز پس از ذبح در عید-ul-ازهاری. عکس: آصف محمود Ove

دولت کار کرده بود برای پایان دادن به بن بست که تا به حال ایجاد شده است که تجار کاهش یافته است به فروش rawhides به دباغ خانه تا پرداخت غرامت اما این تلاش ها متوقف شد و پس از همه گیر زده بنگلادش در اوایل این سال است.

تیپو سلطان دبیر کل کردن و پوست تجار ارتباط گفت: آنها می شده اند قادر به سرمایه گذاری بیشتر و پیشنهاد قیمت عادلانه به حال دباغ خانه پرداخت غرامت.

او از دولت خواست به تغییر طرح خود را برای حمایت از تجار با اعطای وام به آنها پول است. “ما می خواهیم برای کمک به بهبود یابد. ما نمی قادر خواهد بود به خارج شدن از وام دام اگر ما قرض در حال حاضر.”

تقاضا کاهش مییابد

بسیاری از دباغ خانه هنوز نرفته سهام به پایان رسید و از سال گذشته تولید است که آنها را مجبور به جمع آوری کمتری rawhides در طول عید امسال Sadar دباغي را Masud گفت.

پیر منابع هنوز در فروشگاه ها از دباغ خانه در Savar در حومه داکا. عکس: محمود علی Ovi

بنگلادش صادرات از چرم و کالاهای چرمی کاهش 21.79 درصد در سال در سال در سال مالی به پایان رسید که در Jun 30, عمدتا با توجه به اثرات coronavirus بحران است که آهسته اقتصاد جهانی به شدت.

Masud گفت: تقاضا برای محصولات خود را کاهش یافته است در بازار اروپا 75 درصد در حالی که مشتریان خارجی ارائه نصف درخواست قیمت.

Cowhides فروخته شد در دو نرخ در حال حاضر حتی یک دهه پیش با توجه به آفتاب علی رئیس جمهور بنگلادش پنهان کردن پوست و بازرگانان انجمن.

“آیا ما هیچ گزینه ای جز پذیرش آن از او پرسید: این ادعا که کاهش قیمت در بازار های بین المللی تحت تاثیر بازار محلی نیز هست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de