DHFL: Union Bank مسائل مربوط به تقاضا توجه به Wadhawans

The bank plans to move the National Company Law Tribunal (NCLT) for filing personal insolvency petition against promoters, if the payment is not received by end of this month.بانک طرح های حرکت ملی شرکت قانون دادگاه (NCLT) برای تشکیل پرونده شخصی عجز از پرداخت دیون دادخواست علیه مروج اگر پرداخت دریافت نکرده اند تا پایان این ماه است.

توسط Ankur Mishra

بخش دولتی دهنده اتحادیه بانک مرکزی هند با ارسال تقاضا توجه کنید به مروج دیوان مسکن امور مالی شرکت (DHFL) Kapil و Dheeraj Wadhawan برای بازیابی 3,000 تومان کرور روپیه برای آن شخصی تضمین داده شد منابع آشنا با این موضوع گفت: FE. این بانک قصد دارد به حرکت ملی شرکت قانون دادگاه (NCLT) برای تشکیل پرونده شخصی عجز از پرداخت دیون دادخواست علیه مروج اگر پرداخت دریافت نکرده اند تا پایان این ماه است.

اخبار مرتبط

“ما به طور رسمی با ارسال تقاضا توجه به Kapil و Dheeraj Wadhawan. ما صبر کنید تا پایان این ماه برای پرداخت قبل از ثبت یک دادخواست در NCLT” یک مقام ارشد بانکی گفت: با توجه به ف. با توجه به اصلاحیه به عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC) در دسامبر 2019 وام می تواند فایل عجز از پرداخت دیون نرم افزار در برابر شخصی ضامن قبل از NCLT.

FE تا به حال گزارش شده است که بخش خدمات مالی (DFS) نوشته شده بود به بانک شخصی دادخواست عجز از پرداخت دیون. DFS خواسته بود بانک ها برای قرار دادن در محل یک مکانیزم برای نظارت بر موارد است که می تواند نیاز به شروع از فردی عجز از پرداخت دیون رسیدگی در NCLT در برابر شخصی ضامن در وام های شرکت های بزرگ.

DHFL مدیر R Subramaniakumar قبلا نقل مکان کرد NCLT برابر 87 پاسخ دهندگان از جمله Kapil و Dheeraj Wadhawan در اتهام تقلب شناسایی شده در دادن وام. نرم افزار منتقل شد پس از معاملات جعلی تومان ارزش 14,046 کرور داشت و در گزارش اولیه از گرانت تورنتون.

در یک کمیته طلبکاران (CoC) جلسه هفته گذشته DHFL مدیر R Subramaniakumar گفت: پنج جدی مناقصه بودند انجام علت سعی و کوشش برای این شرکت است. DHFL قبلا شارت 22 متقاضیان برای شرکت. وام دهنده داده بودند متقاضیان گزینه ای برای پیشنهاد برای کل شرکت و یا در قطعات. از کل متقاضیان 14 ارائه شده بود ابراز علاقه (EoIs) برای کل کسب و کار از DHFL. KKR هند, خدمات مالی, Welspun گروه Adani گروه Oaktree سرمایه و Bain Capital در میان کسانی که قرار داده شده EoIs به بیش از کل کسب و کار.

DHFL شده است تحت عجز از پرداخت دیون رسیدگی در NCLT در بمبئی پس از 3 دسامبر 2019. بستری ادعای مالی طلبکاران از DHFL بود در Rs 87,120 کرور که در سپتامبر 10. سرب وام شامل بانک دولتی هند (SBI), Union Bank of India, بانک مرکزی هند Canara Bank.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de