درک مطلب حرف آخر

بررسی تخصصی درک مطلب استاد محمودی

وی از درک مطلب متنفر بود ، گفت: “آیا امکان پاسخگویی به سوالات درک مطلب در 6 دقیقه و 40 ثانیه وجود دارد؟ فقط با قرائت بسیار طولانی و کلمات بسیار دشوار !!!” نه ، کنار گذاشتن آن امکان پذیر نیست ، زیرا نه تنها در این زمان جواب نمی دهد ، بلکه باید سایر دروس را نیز از دست بدهید. بعد از مدتی دید وی بسیار بالا است و واقعاً باعث شرمساری است که حتی یک مبحث از همه درسها خارج شود ، بنابراین او در کمترین زمان به دنبال منبع جدید و آموزش دیده رفت ، تا اینکه دوستش به او پیشنهاد داد که مورد آخر را درک کند.

قرار بود فقط چند ساعت پکیج را در خانه دوستش ببیند. او منابع زیادی را دیده بود ، اما متأسفانه هنوز آنطور كه باید امیدوار نبود ، اما نتوانست قلب دوستش را بشكند ، بنابراین این DVD را تماشا كرد. برای او جالب بود که در این چند ساعت نیمی از درک را آموخته است. بله ، این منبعی است که باید تهیه کنید!

معرفی پکیج درک مطلب حرف آخر

در درک واژه ها ، استاد محمودی از تصاویر بسیار جذاب و داستان های جالب ، انیمیشن ها و الگوهای ویژه ای برای یادگیری بهتر مطالب و علاقه مند شدن داوطلب به درک مطلب و آزمون نزدیک استفاده کرده است. شما با مشکلات تست های درک مطلب در این پکیج آشنا خواهید شد و با پرداختن به سوالاتدشوار هر آزمون و حتی کنکور ، می دانید که چگونه می توانید آنها را پاسخ دهید و پاسخ صحیح را بدست آورید.

پکیج درک مطلب حرف آخر دارای 2 دی وی دی است و در 5 ساعت آموزش تمام سبک سوالات ممکن است در درک مطلب و خواندن یا در پایان آزمون وجود داشته باشد ، و علاوه بر یادگیری مطالب ، یک مقدار زیادی شواهد. شما آن را همراه با استاد محمودی حل خواهید کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که 5 ساعت از روز خود را صرف این موضوع کنید یا آن را بخوانید و در چند روز متوالی به پایان برسانید.

درعوض ، مطمئناً 52٪ سوالات شما را در همان زمان ، 10 دقیقه و 40 ثانیه به زبان انگلیسی پاسخ می دهد.

مقدمه توسط استاد مجتبی محمودی / مدرس زبان انگلیسی

استاد مجتبی محمودی فوق لیسانس زیست شناسی و علوم گیاهی از دانشگاه تربیت مدرس است. او نویسنده جدیدترین کتاب کنه و کتاب زبان کامل کنکور است. وی همچنین خالق الگوهای جدید زبان انگلیسی است. دوستانی که در درس زیست اشکال دارند می توانند از پکیج عالی استاد شعبانی، زیست موسسه حرف آخر استفاده بکنند.

خصوصیات تدریس استاد محمودی

برای اینکه سریعتر به جواب برسید ، استاد محمودی از الگوی و نمونه تصاویر استفاده کرده است که حتی در زمان کنکور به آنها یادآوری می کند ، خیلی سریع گزینه ها را رد می کنند و به جواب درست می رسند. تدریس در این مجموعه آموزشی بسیار روان و پرانرژی است و شما در حین تدریس به هیچ وجه احساس خستگی نخواهید کرد و همچنین می توانید با دانستن اینکه درسی را از دست خواهید داد به تدریس استاد گوش فرا دهید.

 در تدریس این مجموعه ، معلم دیگری به عنوان دستیار معلم در کنار آقای محمودی حضور دارد و سوالات احتمالی شما را از شما عزیزان می پرسد و به استاد محمودی کمک می کند تا درک و رویکرد سیستم جدید را بهتر آموزش دهد. پروفسور محمودی می فهمد که محتوا و آزمون سیستم جدید تکنیک هایی را به شما می آموزد که بتوانید در مدت زمان کوتاه و بدون کمبود وقت به تمام سوالات درک مطلب پاسخ دهید.

به عنوان مثال ، مرجع ضمیر به شما می آموزد که چگونه مرجع ضمیر را در کمترین زمان ممکن با روش هایی که حتی 10 ثانیه طول نمی کشد ، پیدا کنید. آنها می گویند که چگونه یک مرجع باید با هوشیاری شما هماهنگ باشد تا قابل تشخیص باشد.

این محصول برای چه کسانی مناسب است؟

این محصول می تواند توسط هر کسی مورد استفاده قرار گیرد ، چه در این درس یا موضوع قوی باشد یا پایه ضعیفی داشته باشد. چه افرادی به این موضوع علاقه مند هستند و چه افرادی از آن متنفر هستند. افرادی که سالها در حال مطالعه بوده اند یا از سیستم قدیمی و حتی جدید استفاده می کنند می توانند از این محصول استفاده کرده و به نتایج خوبی برسند.

چگونه می خواهید این محصول را مطالعه کنید؟

ما ، مشاوران موسسه حرف آخر ، با توجه به شرایط شما (ضعیف یا قوی) یا ساعات مطالعه ای که می توانید به یک درس اختصاص دهید ، یک برنامه کاملاً ویژه برای این محصول و تمام محصولات حرف آخر تهیه می کنیم و می توانید طبق برنامه تنظیم کنید. این بسیار منظم بوده است و شما پیشرفت چشمگیری داشته اید ، فقط باید تمایل داشته باشید و عمل خواستن را انجام دهید.

بازخورد داوطلبانه در مورد پکیج تفاهم

دوستان معدنکاری ما درباره درک استاد محمودی اظهار نظر می کنند و می گویند که آنها این پکیج را در درصد بالای زبان عامل موفقیت می دانند ، زیرا آنها توانسته اند به این 52 درصد برسند و پیشرفت دروس خود را ببینند. البته بسیاری از داوطلبان از تدریس استاد بسیار راضی بودند زیرا نمی دانستند چگونه در کمترین زمان ممکن پاسخ صحیح به این سوالات را دریافت کنند و روشهای تست سریع را از آنها آموختند و در نهایت بسیاری از آنها را با تشکر از استاد برای تدریس خوب خود. در ادامه می توانید مقاله مربوط به رتبه لازم برای قبولی در رشته پزشکی را مطالعه بفرمایید.

چرا این محصول را خریداری کنیم؟

پکیج درک مطلب یک پکیج کامل و جامع است و با تکیه بر آن می توانید به تمام سوالات درک مطلب و تست در این نزدیکی پاسخ دهید ، زیرا سوالات زیادی با شما کار شده است و همه سبک های سوال در تست های تمرین شده توسط استاد محمودی. شما باید رد پای استاد محمودی باشید و تمام نکات مهم را یادداشت کنید و بارها و بارها آنها را مرور ، تمرین و تکرار کنید.

در این پکیج ، یکی یکی گزینه های سوال ، صحیح یا نادرست ، به طور کامل بررسی خواهد شد ، و اینکه چرا گزینه های رد شده نادرست هستند و چرا گزینه صحیح با یک دلیل توضیح داده شده است ، بنابراین شما پاسخ کاملا تشریحی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>