قالیشویی گیشا

قالیشویی گیشا

بدون شک انتخاب یک قالیشویی مناسب که تمام ویژگی های متمایز را داشته باشد، می تواند امری نسبتاً دشوار باشد. این دشواری برای ساکنان مناطق پر ترافیک تهران از جمله منطقه ی گیشا که با اتوبان ها محصور شده بسیار بیشتر است.  قالیشویی گیشا که یکی از شعبات قالیشویی ملکه است، توانسته نیاز ساکنان این منطقه را بر طرف ساخته و رضایت حداکثری آن ها را به دست آورد. داشتن تیم متخصص، نزدیک بودن به محل، کیفیت بالای کار و… از جمله دلایلی بوده که سبب شده تا بیشتر ساکنان؛ این قالیشویی را به عنوان یکی از بهترین ها بشناسند. ما در ادامه مروری بر مزیت های این قالیشویی داشته ایم تا شما هم بهتر دلیل این ادعا را دریابید.

ویژگی های قالیشویی گیشا

با وجود اینکه در سال های اخیر تعداد زیادی قالیشویی در حوالی منطقه ی گیشا ایجاد شده اما کمتر قالیشویی را می توان یافت که قادر به جذب حداکثری رضایت ساکنین باشد. لزوماً دست یابی به چنین موفقیتی نیازمند برخورداری از مزیت های بسیاری است که همگی در بطن قالیشویی ملکه دیده می شود. سرعت عمل بالا، استفاده از مواد با کیفیت، نیروی متخصص، قیمت مناسب و…. همگی بخشی از این مزیت ها است که ما در ادامه مروری بر آن ها داشته ایم.

به کار گیری نیرو های متخصص

 قالیشویی گیشا همواره سعی داشته تا بهترین و البته ماهر ترین نیرو ها را به خدمت بگیرد که این موضوع در تمام بخش های آن اعم از حمل و نقل و یا شستشو هم دیده می شود . نیرو های این قالیشویی به خوبی می دانند که هر نوع فرش و یا گلیمی چه ویزگی هایی دارد و از چه مواد شیمیایی برای شستن آن ها استفاده شود . این موضوع باعث می شود فرش های وارد شده به این قالیشویی، اعم از ماشینی و دستباف در بهترین وجه ممکن تمیز و لکه گیری شوند.

استفاده از جدید ترین ماشین آلات

قالیشویی گیشا یک خط مکانیزه دارد که دارای پیشرفته ترین ماشین های دنیا جهت شستشوی انواع فرش و گلیم می باشد . این دستگاه ها می توانند کلیه ی مراحل شستن فرش اعم از خیس کردن، شستشو، خشک کردن و… را به خوبی انجام دهند که این به نوبه خود باعث افزایش کیفیت خروجی کار و صد البته کاهش زمان آن می شود . این فاکتور را از مهم ترین دلایلی بوده که سبب شده تا مشتریان بعد از مدت زمان اندکی، بتوانند فرش های های خود را به صورت شسته و البته تمیز دریافت نمایند . موضوعی که در کمتر قالیشویی می توان آن را  یافت.

سرعت عمل بسیار بالا

سرعت عمل موضوع دیگری است ک سبب می شود تا افراد قالیشویی گیشا را به عنوان یکی از بهترین قالیشویی های منطه 2 تهران بشناسند . این قالیشویی که یکی از شعبات قالیشویی ملکه  می باشد، در این منطقه حضور دارد . علاوه بر این نزدیکی، پیک های آن بعد از هر درخواست تماس، می توانند در سریع ترین زمان ممکن خود را به خانه مشتریان برسانند و قالی و گلیم های آنان را سریعاً دریافت و به قالیشویی ببرند . مکانیزه بودن پروسه ی شستشو سبب می شود تا تمیز کردن قالی ها هم  با سرعت بالایی انجام شود . بعد از این موضوع نیرو ها ، با همان سرعت اولیه ، قالی ها را در سلفون های مناسب به مشتریان تحویل می دهند . این سرعت عمل باعث می شود تا افراد بتوانند در شرایط شلوغی و آلودگی قالی های خود را در سریع ترین زمان ممکن به صورت تمیز شده دریافت نمایند . مجموع این موارد سبب شده تا افراد این شعبه از قالیشویی ملکه را به عنوان بهترین قالیشویی گیشا برای انجام امور شستشو بدانند .

 

 

ترجمه تخصصی مقاله