در ادامه این سری های جدید آیفون های اپل را به صورت مختصر بررسی می کنیم. این فناوری چهره شما را شناسایی می کند و اگر تغییری در چهره شما ایجاد شود، آن را شناخته و تنها با صورت شما قفل گوشی را باز می کند. آیفون به عنوان یکی از بهترین و موفقترین محصولات کمپانی مطرح اپل شناخته میشود. پردازنده به کار رفته در 11 iPhone مشابه دو مدل دیگر A13 Bionic می باشد و بر اساس لیتوگرافی ۷ نانومتری تولید شده و اپل از آن با عنوان سریع ترین پردازنده و پردازشگر گرافیکی در دنیای موبایل نام برده است. علاوه بر حقوق شما به موجب قانون مصرف کننده علاوه بر مزایای دیگری نیز هستند. هزینه تعمیرات موبایل هم با توجه به گران شدن قیمت قطعاتی که در گوشی ها مورد استفاده قرار میگیرد بسیار بالاست! صفحه نمایش تمامصفحه با حاشیههای باریک و بریدگی در بالای نمایشگر به خاطر قرار گرفتن دوربین سلفی در کنار ماژول تشخیص چهره، از دیگر ویژگی های آیفون ایکس مکس می باشد.

گارانتی اصلی گوشی سامسونگ فونات این نه تنها با تغییر در طراحی بلکه با افزایش دیگری در مورب صفحه مشخص شد. اپل در این گوشی، سبک طراحی سنتی خود را تغییر داد و چندین و چند قابلیت ویژه و کاملاً جدید را نیز به این گوشی اضافه کرد. ایفون را فکتوری ریست کنید: فکتوری ریست پروسهای است که به موجب آن تمام تنظیمات و اطلاعات کاربر از روی گوشی حذف میشود و دستگاه با تنظیمات پیش فرض کارخانه راه اندازی میشود. به همین دلیل ، گزینه هایی وجود دارد که به کاربران امکان می دهد منحصر به فرد بودن دستگاه خود را شناسایی و اعتبارسنجی کنند.

گارانتی اپل واچ شامل چیست دیگری چک رنگ لوگوی آیفون ۱۲ و رنگ خطوط آنتن در سایت اصلی اپل و مقایسه با نمونه ای است که قصد خرید آن را دارید که البته این مورد همیشه هم کاربردی نیست ولی می تواند کمک کننده باشد. مثلا برای اجرای ژست حرکتی از لبههای پایین و بالای دستگاه برای بازگشت به صفحه اصلی باید از دست دیگر خود نیز کمک بگیرید. بدنه دستگاه از یک قاب فولادی و شیشه تقویت شده ساخته شده بود و قسمت پشتی که دوربین در آن تعبیه شده کمی برآمده بود. این نمایشگر تمام قاب جلویی گوشی را پر کرده که نشان از کیفیت بالای این گوشی دارد. اپل تغییر خاصی در نام گوشی ها ایجاد نمی کرد و فقط اعداد را سلسه مراتبی افزایش داده بود.

خدمات گارانتی اپل
تغییر چندانی را نمی توان در طراحی گوشی آیفون xs با نسخه سال قبل آن یعنی آیفون X مشاهده کرد. سلسه مراتب ساخت گوشی های آیفون با تغییر جزیی در ساختار آن ها ادامه داشته است. از نظر سخت افزاری هم آیفون x از تراشه A11 بهره می برد که در آن پردازنده شش هسته ای وجود دارد تا بتواند علاوه بر کارهای عادی، از قابلیت های جدید واقعیت مجازی هم پشتیبانی کند. عموما در این شرایط مادربرد گوشی به طور کامل نمیسوزد و برخی از قطعات سخت افزاری روی آن دچار مشکل میشوند. در چنین شرایطی شاید بهتر آن باشد که از ابتدا این موضوع را به خریداران اپل متذکر شویم تا آنها پیش از خرید از شرایط خود آگاهی داشته باشند. در واقع، اگر این دو گوشی را در کنار هم قرار دهید، به سختی می توان آنها را از هم تشخیص داد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با خدمات گارانتی شیائومی فونات وب سایت خود باشید.

ترجمه تخصصی مقاله