وجود دارد ، برآورد قیمت و پیش فاکتور برای کارفرما ارسال میگردد . البته لازم است بدانید که تایید رنگ نهایی ام دی اف نیز در این مرحله با ارسال کد رنگ ها از طریق پیام و عکس های واضح و یا ارسال سمپل های ام دی اف به کار فرما صورت میگیرد . نصب نمای آخر و پلان آخر کار ما می باشد و باید به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد . این مجموعه با بهره گیری از استاد کاران ماهر و حرفه ای قادر است بیش از 150 مترمربع پارتیشن را به صورت روزانه و با بالا ترین کیفیت نصب نماید . 2- از مزایای دیگر این محصول این است که در صورت احتیاج می توانید آنها را جمع آوری نموده و در صورت لزوم دوباره به راحتی آنها را مورد استفاده قرار دهید. در این نوع طراحی به خاطر جلوگیری از شکست های ناگهانی شیشه می بایست تا ارتفاع 100 سانتی متری از سطح زمین را با ام دی اف می مهار می کردند .

خاصیت عایق صوتی این نوع پارتیشن ها معمولا بالا است. برای بالا بردن دقت در اجرای پارتیشن بندی معمولا جزییات نقشه ها در کف زمین در ابعاد واقعی ترسیم می شوند تا راهنمای بزرگی برای نصاب های ما باشد . عایق خوبی برای صوت و صدا محسویب می شوند و اغلب با ترکیب شیشه مورد استفاده قرار می گیرند. پارتیشن اداری در انواع و مدل های مختلف از سازه های دکوری محسوب می شود که علاوه بر زیبایی و تنوع طرح و اجراهای مختلف در دکوراسیون اتاق اداری ، عایق صوتی و حرارتی نیز می باشند. خاصیت عایق صوتی این نوع پارتیشن ها معمولا بالا است. این پارتیشن های بدون فریم، امکان استفاده حداکثری از فضا را فراهم می کنند و نمایی یکدست ایجاد می نمایند که باعث ایجاد یک معماری مدرن و زیبا می شود. از آنجایی که جداسازی محیط کار اهمیت زیادی دارد، گروه مبلمان اداری جلیس با سالها تجربه و سابقه در زمینه ی طراحی، تولید و فروش انواع مبلمان اداری، پارتیشن اداری و …

با پیشرفت تکنولوژی و تامل بیشتر بر روی طرح های قدیمی، تا حد ممکن نواقص طرح های قدیمی پارتیشن های ام دی اف را بر طرف شد و به شکل امروزی در دسترس کاربران قرار گرفته شد . این نوع پارتیشن های اداری شکل کامل تری نسبت به طراحی قبلی داشت ولی هنوز اشکالاتی در آن دیده می شد به طور مثال با وجود این که در همه قسمت ها شیشه وجود داشت ولی نوردهی آن هنوز کم بود و اشکالاتی درساخت پرده های داخل آن دیده می شد. با توجه به دکوراسیون و فضای متفاوت خانه ها پارتیشن های خانگی هم تنوع زیادی دارند.

پارتیشن اداری تک جداره یکی از بهترین پارتیشنهای اداری متحرک است که در آن از یک پنل با جنس ام دی اف، شیشه یا آلومینیوم به کار می رود، و چون تنها یک لایه از این مواد در آن ساخته میشود، باید بگوییم که این پارتیشن ها نسبت به حرارت و صوت مقاومت کمی دارند و برای مکانهای شلوغ و پر سرو صدا شاید گزینه مناسبی نباشند. البته عمر دو محصول با این دو متریال نیز بسیار متفاوت تر از هم می باشد.ما در تولید محصولاتمان از متریال و مواد اولیه با کیفیت دکوراسیون و پارتیشن اداری استفاده می نماییم. بعضی از صاحبان مشاغل به اشتباه تصور می کنند هزینه های اجرای پارتیشن بندی در دفاتر اداری بسیار بالا است و به همین دلیل حتی از یک مشاوره ساده تلفنی یا آنلاین هم صرف نظر می کنند. اگر خودتان صاحب شرکتی باشید یا اینکه در شرکتی کار کرده باشید حتما میدانید در تمامی این مکان ها برای اینکه مشکل جا حل شود از این محصولات استفاده میشود و اهمیت ویژه ای به آنها داده میشود.

ترجمه تخصصی مقاله