ترکیب رنگ لباس کودک ۲۰۲۱

خرید پوشاک نوزاد یکی از مهمترین بخش ها در سیسمونی است. از آنجا که نوزاد بیشتر وقت خود را در اتاقش سپری می کند انتخاب یک سرویس خواب مناسب و راحت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که به دو نوع پسرانه و دخترانه تقسیم می شود . • جنس بالش سرویس خواب باید نرم و متناسب با آناتومی گردن کودکان باشد تا بعدا به مشکلات گردن درد و ستون فقرات دچار نشوند. بعد به آنها سوییشرت سبز بپوشانید یا موهای دخترتان را با گرههای فانتزی سبزرنگ بیارایید. پس بهترین کار برای انتخاب رنگ های تیره خرید رنگ بنفش تیره است که با کم رنگ ترین رنگ بنفش و یا سفید قابلیت ایده پردازی را برای شما فراهم می کند.

به همین جهت به شما توصیه می کنیم از ترکیب رنگ ها برای دیزاین کردن اتاق فرزند خود غافل نشوید. اگر هنوز جنسیت فرزند شما مشخص نیست اما ذوق خرید کردن برای او را در سر دارید اصلاً نگران نباشید. با گذشت زمان ماشین و موتورهای شارژی کودک از لحاظ امکانات رفاهی مانند ماشینهای واقعی شدهاند و از این نظر ویژگیهای مشترکی دارند؛ در سالهای گذشته جنس صندلی ماشین و موتور شارژیها از پلاستیک (حال تک سرنشین یا دو سرنشین) بوده اما امروزه برای راحتی و سلامت جسمانی کودک و همچنین استفاده بیشتر، طراحی صندلی این محصولات مانند ماشینهای واقعی صورت میگیرد.

این مدل صندلیها قابلیت بیشتری نسبت به سایر مدلها دارند و علاوه بر کاربرد آنها برای غذا خوردن، میتوانید به عنوان میز و صندلی مخصوص کودک برای بازی یا نقاشی هم از آن استفاده کنید. امسال، رنگ زرد و طوسی به عنوان رنگ سال انتخاب شدهاند و ما پیشنهاد میکنیم برای ترکیب رنگ لباس کودک خود، از این رنگها در کنار رنگهای خنثی دیگر استفاده کنید. از رنگهای موجود این کار میتوان به صورتی ،آبی ،طوسی، زرد و صورتی پررنگ اشاره کرد که هر کدام جذابیتهای مخصوص به خود را دارند. جنس پارچه فیل بالشتی از مخمل رنگی پولیشی قابل شست و شو با ماشین لباسشویی (با دمای آب ۳۰ درجه) ضدحساسیت و عدم پرزدهی ست، در این عروسک هیچ نقطه سختی به کار نرفته و چشمهای آن نیز به صورت گلدوزی ست که با خیال راحت میتوانید کودکان خود را روی آن بخوابانید.

بازار صالح آباد تهران یکی از بزرگترین مراکز فروش محصولات خانگی در ایران است که از سایر شهرها نیز برای خرید لوازم خانه و جهیزیه یا سیسمونی به آن مراجعه میکنند. سینی چوبی بامبو، سینی چوبی سنتی، سینی چوبی مدرن، سینی چوبی پایهدار و سینی چوبی ساده از پرفروشترین محصولات در فروشگاهها هستند. سینی چوبی هم بین مدلهای دیگر محبوبیت بیشتری دارد و دلیل این موضوع هم ماندگاری بیشتر این محصول است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سیسمونی شیراز لطفا از صفحه ما بخواهید.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر