پدرم ناامیدانه به من التماس کرد: «پسرم، وکیل پیدا کن. این زن ارث شما را می گیرد! نامادری من پس از مرگ او 1 میلیون دلار پس انداز کرد


من تنها پسر پدر و مادرم هستم که در 4 سالگی طلاق گرفتم. پدرم خیلی زود دوباره ازدواج کرد، اما دیگر فرزندی نداشت.

اگرچه من و او در طول سال‌ها با هم درگیری‌هایی داشتیم، اما در چند دهه اخیر زندگی او به هم نزدیک‌تر شدیم و رابطه خوبی با هم داشتیم. پدرم در سال 2014 فوت کرد. در سال‌های قبل از مرگش چندین بار – با خوشحالی فراوان – به من گفت که مقدار قابل توجهی از پول را به ارث خواهم برد.

این را آخرین بار در حضور همسر و نامادریم گفت. او گفت من یک میلیون دلار می گیرم و نگران نامادری ام نباشم.

او کلمه ای نگفت، اما به وضوح موافق نبود. مطمئنم که پدر از این موضوع آگاه بود، اما احساس می کرد که کنترل اعتماد خانواده ای را که ایجاد کرده بود، در دست دارد.

چند هفته قبل از مرگش توانستم به ملاقات پدر بروم. پایش قطع شده بود و می دانست که احتمالاً به زودی خواهد رفت، اما هنوز روحیه نسبتاً خوبی داشت.

در آن لحظه پدر ناگهان عوض شد و ناراحت شد. پدرم ناامیدانه به من التماس کرد: «پسرم، وکیل پیدا کن. این زن ارث شما را خواهد گرفت!» نامادری من در آن زمان در همان نزدیکی بود و مطمئن هستم که او هر کلمه را می شنید.

سعی کردم بابا را آرام کنم و یک لحظه فکر کردم ممکن است دچار توهم شده باشد. زمان کوتاه بود و مجبور شدم بروم.

او چند هفته بعد درگذشت بدون اینکه من بتوانم دوباره با او صحبت کنم.

“بابا درست میگفت”

بالاخره متوجه می شدم که بابا درست می گفت. او در امانت به نحوی از همسرش به عنوان یک شهرک نشین یاد کرده بود که به گفته وکیل من به این معناست که پس از مرگ او بر امانت تسلط کامل دارد. او به سادگی آن را به دلخواه خود بازنویسی کرد، که به این معنی بود که یک پنی به من نرسید. فکر می کنم تغییر ناگهانی روحیه پدرم و هشدار او به من به این دلیل بود که نامادریم این تغییر را به او گفته بود.

متأسفانه به توصیه پدرم عمل نکردم و یک لمس نرم را ترجیح دادم. فقط باورم نمی شد که نامادریم نقشه های پدرم را منتقل کند و بدون تحریک حرفم را قطع کند. و رابطه من با او، اگرچه هرگز گرم نبود، اما کاملاً دوستانه بود – یا من فکر می کردم. من بعد از مرگ پدرم چیزی جز یک IRA کوچک و یک بیمه نامه کوچک 6000 دلاری دریافت نکردم.

من با منشی شهرستان چک کردم، جایی که یک کپی از وصیت نامه پدرم پیدا کردم. او همه چیز را به اعتماد می گذارد. من هر یکشنبه شب با تماس با نامادریم تلاش ویژه ای برای حفظ یک رابطه صمیمانه کردم. سرانجام، پس از شش سال ساده لوحانه وانمود می‌کردم که همه چیز همان‌طور است که می‌خواستم، نامادریم در مکالمات تلفنی ما شروع کرد به این که چگونه مبالغ هنگفتی را خرج کرده است.

او با دعوت از خانواده‌اش (برادر و خواهر، خواهرزاده‌ها و برادرزاده‌ها) برای تعطیلات، پروازهای درجه یک را انجام داد و کمک هزینه تحصیلی 10000 دلاری را در کالج محلی برای پرستاران و آتش‌نشانان تعیین کرد. نامادریم به من گفت که وکیلش اعتماد “او” را تغییر خواهد داد. (اکنون معتقدم که وکیل او به او گفته است که تا پایان دوره شش ساله محدودیت کلاهبرداری در اورگان سکوت کند.)

واضح است که او مرا تحریک می کند.

او آشکارا مرا تحریک می کرد و من در نهایت مستقیماً از او پرسیدم که آیا چیزی به ارث می برم یا خیر. او گفت: “بله، اما نه زیاد” و خیلی چیزها را به خانواده “خود” واگذار خواهد کرد. بالاخره یک وکیل گرفتم. او به او پیشنهاد کرد که مانند اواخر عمر پدرش از او یک نسخه از امانت بخواهد تا ببیند آیا درست است که او قصد دارد پول زیادی به ارث ببرد.

وقتی این کار را کردم، او به من گفت که “به من ربطی ندارد” و می تواند با پول “هر کاری می خواهد” انجام دهد. من از همین می ترسیدم. احساس می کردم بدترین نوع احمق هستم. من تهدید کردم که از نامادری ام برای دسترسی به اسناد تراست شکایت خواهم کرد و در نهایت وکیل او سوگندنامه ای را ارسال کرد که تایید می کند نامادری من “بنیانگذار” تراست است.

وکیل خودم به من گفت که اگر درست باشد مسئولیتی در قبال خواسته پدرم ندارد و من هم هیچ پرونده ای ندارم. او همچنین گفت که بسیار بعید است که وکیل او در شهادت سوگند خود دروغ بگوید، زیرا در صورت افشای این به معنای خودکشی حرفه ای است.

اگر به پرونده خود ادامه می دادم، احتمالاً ضرر می کردم و باید هزینه دادرسی و هزینه های دادگاه او را بپردازم. وکیل من همچنین به من پیشنهاد کرد که یک ایمیل آشتی برای او بنویسم، زیرا او هنوز هم می تواند چیزی را به ارث ببرد (احتمالاً بر اساس اشاره غیر رسمی وکیلش به او).

من ایمیل را نوشتم و از آن به بعد نه از او چیزی شنیدم و نه سعی کردم با او تماس بگیرم. اکنون برای من بسیار سخت است که با او به شیوه ای مدنی صحبت کنم.

پسر خوانده

پسرخوانده عزیز

متاسفم که این کار را کردی و ارثی را که مرحوم پدرت برایت در نظر گرفته بود از دست دادی. او ممکن است به طور کامل نقش خود و همسرش در ایجاد اعتماد را درک نکرده باشد و چندین اشتباه بزرگ مرتکب شده است – از جمله آنها به طور مؤثر اعتماد نامادری شما را منتقل می کند، که همانطور که پدرتان در اواخر روز متوجه شد، قصد برآورده کردن خواسته هایش را ندارد. . امین، امانت را مدیریت می کند و شرایط امانت را احراز می کند. اما نامادری شما در موقعیت مرکزی – و قدرتمندتر – قرار داشت.

نیل دبلیو کربن، یکی از شرکای اعتماد و دارایی در فارل فریتز پی سی، گفت: «آنچه در مورد این حقایق غیرمعمول است این است که به نظر می رسد پدر دارایی خود را به تراستی که نامادری آن شهرک نشین بوده، واگذار کرده است. «بنیان‌گذار تراست کسی است که آن را ایجاد می‌کند و در بیشتر موارد او است که آن را تأمین مالی می‌کند. شخص باید قرارداد اعتماد خاص را بررسی کند تا ببیند آیا پدر نیز مؤسس تراست است و آیا محدودیت یا محدودیتی در اختیار نامادری برای تغییر امانت پس از مرگ پدر وجود دارد یا خیر.

اعتقاد به بهترین ها در افراد یک طرح املاک و مستغلات نیست. مشخص است که مردم غیرقابل پیش بینی هستند، به خصوص پس از مرگ و زمانی که صحبت از مبالغ هنگفتی می شود. در واقع، افراد می توانند به همان اندازه دمدمی مزاج و غیرقابل اعتماد باشند، وقتی صحبت از مقدار کمی پول می شود. آنها علاوه بر حرص و طمع، انگیزه آنها از کینه های پنهان و اعتقاد خودشان است که حق کل مجموعه و کباب را دارند.

فرصت های عملی را از دست داد

مهم این است که قاطعانه و زودتر عمل کنید. کربن گفت: “به نظر می رسد فرصت هایی برای اقدام از دست رفته است.” اولاً، وقتی پدر درباره ارث مورد انتظار پسرش در طول زندگی اش صحبت کرد – به ویژه وقتی پسر متوجه شد که نامادری اش “به وضوح مخالف است” – پسر می تواند پیشنهاد کند که همه اسناد و نقشه را با هم بررسی کنند تا مطمئن شوند که پدرش منعکس می کند که پدرش محقق می شود. همانطور که نوشته شده است.»

وی افزود: «سپس وقتی پدر در بیمارستان بود و از پسرش خواست وکیل پیدا کند، پسر می‌توانست ترتیبی دهد که وکیل پدر به تنهایی با پدر ملاقات کند، حتی اگر این ملاقات در بیمارستان انجام شود». «اگر پدر نگران بود که نامادری‌اش نمی‌تواند اعتماد را مطابق میل او مدیریت کند، می‌توانست برنامه‌ای جدید بگذارد. این واقعیت که چند هفته بدون آن می گذرد واقعاً مایه تاسف است.”

داستان شما یک هشدار است. کربن می‌گوید: «پسر می‌تواند یک کپی از خود قرارداد اعتماد (نه فقط سوگندنامه از یک وکیل) بگیرد تا ببیند حقوقش چیست و گزینه‌های خود را برای استفاده از این حقوق در نظر بگیرد. «مثلاً ممکن است او حق داشته باشد که از اقدامات متولی در اداره تراست گزارش دهد. او همچنین ممکن است راه حل های منصفانه ای مانند تحمیل “اعتماد سازنده” در دسترس داشته باشد.

از این حوادث ناگوار چه درسی می توانیم بگیریم؟ گاهی اوقات این مسائل به بهترین وجه در یک قرارداد پیش از ازدواج حل می شود، به خصوص زمانی که فرزندان وجود داشته باشند. وقتی پدرت سعی کرد برای شما یک امانت ایجاد کند توسط همسرش یا گمراه شد یا متحیر شد. ممکن است او در مقابل خواسته های همسر دوم خود احساس ناتوانی کرده و با تأخیر به شما هشدار داده است که غم و اندوه خود را مبنی بر برآورده نشدن آرزوهایش پس از مرگش به شما گوشزد کرده است.

همانطور که در نامه خود اشاره کردید، به نظر می رسد مدت زمان محدودیت در ایالت شما منقضی شده است و قانون از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است. داستان شما می تواند به افراد دیگر در موقعیت های مشابه کمک کند و به خطرات مدیریت یک ملک در هنگام ازدواج دوم اشاره کند. من از شما می خواهم که نظر دوم را از یک وکیل مستقل ملکی جویا شوید. او ممکن است به سادگی آنچه را که قبلاً به شما گفته شده تکرار کند، اما این حداقل یک بار برای همیشه مشکل را حل می کند.

می‌توانید در مورد مسائل مالی و اخلاقی مرتبط با ویروس کرونا به آدرس qfottrell@marketwatch.com به The Moneyist ایمیل بزنید و کوئنتین فوترل را دنبال کنید. توییتر.

فیس بوک خصوصی Moneyist را بررسی کنید گروهی که در آن به دنبال پاسخی برای سخت ترین مشکلات مالی در زندگی هستیم. خوانندگان با انواع و اقسام دوراهی ها برای من می نویسند. سوالات خود را ارسال کنید، به من بگویید در مورد چه چیزی می خواهید بیشتر بدانید، یا آخرین ستون های Moneyist را بسنجید.

پول گرا پشیمان است که نمی تواند به سوالات به صورت جداگانه پاسخ دهد.

اطلاعات بیشتر از کوئنتین فوترل:

• لطفا کمک کنید! برادرم 20000 دلار وام دانشجویی به نام پدرم بدون رضایت او گرفت. پدر و مادرم از اقدام خودداری می کنند
• «دایی در هنگام مرگ به حساب های بانکی پدرم دسترسی پیدا کرد»: کلید خانه، کامیون، کیف پول و مدارک شخصی را هم گرفت. چه می توانیم بکنیم؟
• خانه ام را فروختم تا به بالای شوهرم بروم. حالا او حتی نام من را در سند نمی گذارد. چه گزینه هایی دارم؟
• «من یک حامی مغرور و واکسینه نشده ترامپ هستم. دو تا از خواهر و برادرهایم یک دهه است که با من صحبت نکرده اند. آیا باید با ۷ میلیون دلار اموالم را قطع کنم؟
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر