«درباره بازرگانان و مجریان نوع A است»: زیر سایه مهمانی دفتر omcron فضایی جدید و منحصر به فرد وجود دارد.


دسامبر گذشته، کیث ویلارد و تیم برنامه‌ریزی مهمانی‌اش گل‌های تازه، میوه‌های تلخ، گریپ فروت کم‌آبی و ژامبون جمع‌آوری کردند تا به شرکت‌ها در جشن گرفتن تعطیلات با Zoom ZM کمک کنند.
-1.60٪
رویدادهایی در مورد نحوه درست کردن یک دسته گل، یک کوکتل خوشمزه یا یک تخته سوسیس.

امسال، سازمان‌دهنده مراسم عروسی و رویدادهای شرکتی مستقر در فلوریدا جنوبی، بازیگرانی را برای راه‌اندازی دهکده کریسمس استخدام کرده است که مهمانان مهمانی شرکتی از آنجا عبور می‌کنند و هدیه دریافت می‌کنند. او همچنین طرح‌هایی برای نشستن در سالن‌های رقص هتل‌های دورافتاده ابداع می‌کند و ژل ضدعفونی‌کننده بیشتری نسبت به آنچه می‌داند دارد، دارد.

Tonya Hoops of Hoopes Events، برگزارکننده مراسم عروسی و رویدادهای شرکتی در یوتا در سالت لیک سیتی و منطقه پارک سیتی، سال گذشته فصل تعطیلات آرامی را سپری کرد. پنج شرکت برای دریافت هدایایی برای کارکنان از او کمک خواستند. لیست وظایف ماه دسامبر برای 21 مهمانی شخصی هوپس شامل بررسی اینکه پرسنل خدمات در یک مهمانی شرکتی که او سازماندهی می کند واکسینه شده اند و اطمینان حاصل می کند که تامین کنندگان می توانند فنجان های قهوه شخصی سازی شده را به موقع به دیگری تحویل دهند.

در پورتلند، اورولا، نورا شیلز امسال به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل Bridal Bliss و یکی از بنیانگذاران Rock Paper Coin، نرم افزار برنامه ریزی رویداد و فروشندگان، جهشی در تقاضا برای مهمانی های تعطیلات نشان داد. اما به دلیل کمبود نیروی کار، او مجبور شد برای یافتن خدمات پذیرایی با کارکنان کافی برای انجام مهمانی‌های شرکتی در برنامه‌اش، حفاری کند.

از سوی دیگر، شیلز همچنین باید توزیع هدایای زیبا را سازماندهی کند، از جمله یک شرکت فناوری که بطری های 150 دلاری پینو نوآر را بین 100 کارمند در جشن تعطیلات خود توزیع می کند. او این حرکات را به‌عنوان یک «تشکر» صمیمانه از سوی شرکت‌ها از کارمندان، و همچنین به‌عنوان فریبنده‌ای برای ماندن کارگران می‌بیند، زیرا میلیون‌ها نفر شغل خود را ترک کرده‌اند.

در این فصل تعطیلات، جشن شرکت شخصی در دفتر بازگشته است – و این مجموعه ای از غذاها و نوشیدنی های بهبود نابرابر اقتصادی امروز است. این رویدادها از نظر ظاهر و احساس در همه جای نقشه وجود دارند، که بازتاب طیف وسیعی از سیاست‌های بازگشت به دفتر با بازگشایی کشور و مبارزه با اثرات دلتا و گزینه‌های نوظهور omicron است.

هوپس گفت که مهمانی شرکتی “به شیوه ای کوچکتر و صمیمی تر بازگشته است.”

مهمانی شرکتی “به شکلی کوچکتر و صمیمی تر بازگشته است.”


– رویدادهای Tonya Hoopes of Hoopes

ویلارد از رویدادهای Keith Willard گفت: «در سال 2019، این موضوع در مورد مشارکت همه کارکنان بود. “در سال 2021، این در مورد فروشندگان نوع A و قوه مجریه است.”
او گفت که شرکت ها از این پویایی آگاه هستند و می خواهند روزی به نسخه 2019 برگردند. اما در حال حاضر، کسب‌وکارهایی که او با آنها کار می‌کند می‌خواهند برای افرادی که می‌خواهند در آنجا حضور داشته باشند، رویدادی برگزار کنند.

“شما می خواهید سربازان را راضی نگه دارید. این یک پاداش برای افرادی است که در تمام طول سال سخت کار می کنند. او گفت: «آنچه اکنون برای مردم است بسیار متفاوت است.

بر اساس نظرسنجی اخیر سیفرث آت کار، یک شرکت مشاوره منابع انسانی، چهل درصد از شرکت‌ها گفتند که در حال برنامه‌ریزی مهمانی‌های تعطیلات در این فصل هستند. این مطالعه خاطرنشان می کند که این افزایش 6 درصدی در سال 2020 است، اما کاهش 75 درصدی در سال 2019 است. این شرکت که یکی از زیرمجموعه‌های شرکت حقوقی Seyfarth Shaw است، خاطرنشان می‌کند که این مطالعه در اول دسامبر، در اولین روزهای Omicron به پایان رسید.

برگزارکنندگان مهمانی که مارکت واچ با آنها مصاحبه می کند، گاهی اوقات گروه های کاری با قوانین و محدودیت هایی هستند، مانند نیاز به ماسک، علاوه بر خوردن یا نوشیدن، و لیست مهمانان کوچکتر. اما احزاب دیگر مانند یک رویداد پیش از همه گیری بدون قوانین اساسی به نظر می رسند.

یکی از نمونه‌های این محدوده: Hoopes and Sheils مهمانی‌هایی با مدرک اثبات واکسیناسیون برای مهمانان ندارند، اما ویلارد مهمانی‌هایی دارد که نیاز به اثبات واکسیناسیون دارند – از جمله مهمانی اخیر با قایق بادبانی با 50 مهمان. ویلارد مجموعه‌ای از کیت‌های تست COVID-19 در خانه خود دارد و با تامین‌کننده‌ای که می‌تواند آزمایش در محل انجام دهد، وارد یک رابطه تجاری شده است.

Omicron باعث می شود برخی از میزبانان مهمانی تردید کنند

فصل سنتی جشن های تعطیلات زمانی فرا می رسد که افراد بیشتری به دفتر باز می گردند. داده های اداره کار نشان می دهد که تعداد افرادی که از خانه کار می کنند در حال کاهش است. در ماه نوامبر، 11.3٪ گفتند که به دلیل همه گیری از راه دور کار می کنند. این نصف مقدار در ژانویه است، زمانی که 23.2 درصد از کارگران گفتند که به دلیل کووید-19 از خانه کار می کنند.

حالا نسخه omicron را که بعد از عید شکرگزاری روی رادار ظاهر شد، بیاندازید. برخی از اکتشافات اولیه نشان می دهد که این گزینه ممکن است سبک و Pfizer PFE،
+ 1.34٪
/ BioNTech BNTX،
-9.33٪
نتایج آزمایشگاهی نشان می دهد که می توان با دوز تقویت کننده آن را خنثی کرد. اما omicron تاکید می‌کند که در یک بیماری همه‌گیر که تقریباً دو سال طول می‌کشد، چقدر سریع همه چیز می‌تواند تغییر کند.

فیلیپ وایس، رئیس Seyfarth at Work گفت: «ما شرکت‌هایی داریم که در حال برنامه‌ریزی مهمانی‌های تعطیلات هستند و می‌دانم که آنها را متوقف خواهند کرد. او گفت: «آنها در این شرایط سیگنال‌های ناراحتی را از کارگران درباره مجموعه دریافت می‌کنند».

برخی از کارمندان بیش از حد مایل به مهمانی هستند

تصمیم‌گیری در مورد میزبانی مهمانی‌های تعطیلات می‌تواند برای برخی از شرکت‌ها مشکلی برای سلامت عمومی باشد، اما عامل دیگری نیز وجود دارد: رفتار کارکنان. ویس گفت: مدتی است که برخی افراد با همکاران خود مهمانی می کنند و این خطر وجود دارد که برخی یادشان نرود که چگونه مسئولانه جشن بگیرند.

او گفت: «مردم می‌خواستند فرصتی برای آرامش و ارتباط مجدد با یکدیگر داشته باشند. او گفت که کارفرمایان برای تعیین ریسک باید نیروی کار خود را بشناسند.

او قبلاً شواهدی را دیده است که نشان می‌دهد برخی از کارمندان باید بر گردهمایی‌های گروهی جشن تسلط داشته باشند. ویس گفت که سه نفر از مشتریان جدید این شرکت قبلاً بعد از مهمانی های تعطیلات مشکل دار امسال از Seyfarth at Work مشاوره و کمک گرفته اند. ویس گفت، در یک مورد، سفر یک شبه یک شرکت با سه مدیر مست و یک پیکوار در فواره یک هتل لس آنجلس به پایان رسید.

در یک مهمانی دیگر، دو حسابدار با لیفتراک به رقابت پرداختند و به محصولاتی به ارزش 12000 دلار در انباری در ایلینویز آسیب رساندند. در روز مهمانی توزیع کننده نوشیدنی نوادا، شرکت یک نگهبان مسلح استخدام کرد تا از الکل محافظت کند تا هیچ کارگری که انگشتانش چسبنده باشد، قبل از تعطیلات چیزی بیرون نکشد.

برخی از شرکت‌ها از افزایش شکایات رفتاری و/یا افزایش موارد کووید می‌ترسند. یک یا هر دو در اثر یک رویداد دو ساعته ایجاد می شود.


– فیلیپ وایس، رئیس سیفرث در محل کار

احزاب به عنوان انتشار رویداد؟ یک لحظه مشروب خوردن که باعث بد خونی، شکایت داخلی یا دعوا می شود؟ چرا باید نگران باشم؟ برخی از شرکت‌ها یا از افزایش شکایات رفتاری و/یا افزایش موارد کووید می‌ترسند. ویس گفت: “یک یا هر دو در اثر یک رویداد دو ساعته ایجاد می شود.”

ویس گفت که آیا میزبانی یک مهمانی تعطیلات یک مسئله دیرینه برای شرکت ها است، “اما می تواند بیش از هر زمان دیگری طنین انداز شود.”

برنامه ریزان گفتند که رویدادهای تعطیلات شرکتی امروز توسط محاسبات تجاری و چیزهای عمیق تر هدایت می شوند.

«مردم دوست دارند دور هم جمع شوند. آنها عاشق تفریح ​​هستند. هوپس گفت: ما باید به کارمندان پاداش دهیم، اما این کار را به گونه ای انجام دهیم که احساس راحتی کنیم. هوپس با هر یک از مشتریان شرکتی خود این احساس را به دست می‌آورد که هیچ انتظاری برای حضور کسی که چنین احساسی ندارد وجود ندارد.

شیلز گفت: «بسیاری از شرکت‌ها فاقد آن انسجام تیمی هستند. او گفت که در مورد مشتریانش برای مهمانی های تعطیلات، “بسیاری از آنها واقعاً می خواهند قدردانی خود را از کارمندان خود نشان دهند، و آنها نمی خواهند در حال حاضر کسی را از دست بدهند.”

ویلارد گفت که برخی از شرکت ها این رویداد را یک استراتژی برای افزایش روحیه می دانند. از سوی دیگر، “احساس می‌کنم آنها می‌خواهند چیزی را ببینند، کمی عادی بودن.”


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر