کرم مرطوب کننده و کرم آبرسان [300+ محصول] برای انواع پوست صورت – روژه

کرم آبرسان و مرطوب کننده سیمپل بافت بسیار سبکی دارد و خیلی زود جذب میشود و بدون اغراق تا ۱۲ ساعت پوست را مرطوب نگه میدارد. این مقاله یک راهنمای خرید جامع برای انتخاب بهترین مرطوب کننده و آبرسان پوست چرب است. راهنمای خریدی که در حال مطالعه آن هستید برای افرادی تهیه شده است که پوستی چرب دارند و به دنبال بهترین آبرسان پوست چرب هستند. جالب است بدانید در کشور ما ایران به دلایل اقلیمی و ژنتیکی یکی از مشکلات پوستی، چربی بیش از حد آن است که در این میان انتخاب نادرست محصولات مراقبت از پوست دائما به این مشکل دامن میزند و افرادی را که پوستی چرب دارند، نسبت به محصولات مراقبت از پوست بی اعتماد میکند.

چربی پوست از دوران بلوغ و با شروع تغییرات هورمونی در بدن آغاز میگردد و در بسیاری از افراد این مسئله تا میانسالی ادامه پیدا می کند. هرچقدر پوست خشکتر باشد، باید از مرطوبکنندههای با پایه چربی استفاده شود. با بررسی بهترین مرطوبکنندههای ایرانی حتما متوجه این موضوع شدهاید که دیگر نیازی نیست برای داشتن یک مرطوبکننده مناسب سراغ برندهای خارجی با قیمت بالا بروید؛ بلکه میتوانید از مرطوبکنندههای ایرانی با خیال راحتتری هم استفاده کنید زیرا این مرطوبکنندهها با توجه به نیاز پوست ایرانیها ساخته شدهاند. این لیست ۹ عددی بر اساس ویژگیهای ساختاری و مناسب بودن آنها برای پوست چرب و همچنین مواردی نظیر قیمت این محصولات، میزان رضایت مصرف کنندگان، تعداد فروش در سایت روژه و در دسترس بودن آنها در بازار ایران رتبه بندی شدهاند و جزو بهترینها به حساب میآیند.

درسته ما توی نقد و بررسی خیلی از محصولات کامان میگیم اگه به مواد عطری حساسیت دارید سراغ برند کامان نرید چون حسابی عطر و رایحه داره و همیشه این موضوع رو برای یه برند به این بزرگی نقطه ضعف میدونیم اما دلیل نمیشه که محصولات خوب این برند رو معرفی نکنیم. اگه قصد خرید کرم مرطوب کننده دارید اما دوست دارید رایحه های قبلی رو استفاده نکنید و یه تنوعی به کرم مرطوب کنندتون بدید باشید اینجا که هم توی بخش نظرات و هم همین جا قراره باهم راجب مرطوب کننده ها و بهترین ها و بدترین هاشون باهم صحبت کنیم.فقط یادتون باشه که اولین مرطوب کننده هایی که ما این جا معرفی میکنیم مناسب دست هستند و مرطوب کننده های بعدی مناسب صورت هستند و لطفا به جای هم استفاده نکنیدشون.

همینطور این کرم بخاطر فرمولاسیون کاملی که دارد پوست شمارا تغذیه و درخشان می کند، بنابر این با استفاده از این محصول با آثار پیری و خشکی پوست مبارزه کنید و چهره ای درخشان و جوان داشته باشید. همینطور شیر گاو سرشار از ویتامین B نیز هست که در کرم شیر ایمیجز به وفور یافت می شود. کرم شیر گاو ایمیجز قدرت مرطوب کنندگی و روشن کنندگی برای پوست دارد و همچنین می تواند خشکی، صبری و آسیب های ناشی از خشکی پوست مثل قرمزی و ضبری را به طور کامل از بین ببرد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کرم مرطوب کننده رنگی.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر