این گروه ها هشدار می دهند که وال استریت ممکن است زیر بار “حباب کربن” متلاشی شود


یک گزارش جدید نشان می دهد که اگر وال استریت یک ایالت بود، پنجمین منبع بزرگ کربن گرمایش جهانی بود که بین روسیه و اندونزی قرار دارد.

مطالعه ای با هشداری تحت عنوان “حباب کربن وال استریت کلاب سیرا” و مرکز چپ برای پیشرفت آمریکا که روز سه شنبه منتشر شد، نشان داد که هشت بانک از بزرگترین بانک های ایالات متحده و 10 مورد از بزرگترین دارایی های مدیریتی در ایالات متحده در مجموع برای برای تامین مالی حدود 2 میلیارد تن انتشار دی اکسید کربن بر اساس اعلامیه های پایان سال 2020.

و تامین مالی بانکی نفت و صنایع سنگین با نگرانی های مالی زیادی همراه است و نوید کاهش انتشار گازهای گلخانه ای آنها را می دهد. این شرکت ها به طور کلی حداقل از طریق اظهار نظر، فشار جهانی برای کند کردن تغییرات آب و هوایی، از جمله نشست اخیر سازمان ملل در گلاسکو را می پذیرند.

برای مقایسه بیشتر، میزان انتشار منابع مالی وال استریت که در این گزارش ردیابی شده است برابر با چیزی است که 432 میلیون وسیله نقلیه مسافربری در یک سال منتشر می کنند. اگر داده های انتشار از باند 3 و سایر عوامل در نظر گرفته می شد، این رقم در وال استریت بیشتر می شد. Scope 3 انتشار گازهای گلخانه ای تولید شده در سراسر زنجیره تامین شرکت و توسط مشتریان آن را دنبال می کند.

خواندن: ال گور: نفت و گاز «حباب بزرگ کربن» به ارزش 22 تریلیون دلار هستند

منتقدان اجبار بانک ها به افشای سریع مواجهه خود، درباره شوک های سیستمی هشدار می دهند. اما Sierra Club و CAP می گویند که عدم اقدام چیزی است که باعث سقوط بازار می شود.

آندرس وینلی، معاون سیاست اقتصادی CAP گفت: «اگر تغییرات آب و هوایی کنترل نشود، می‌تواند منجر به بحران مالی بزرگ‌تر از هر خاطره زنده‌ای شود».

شرکت بیمه سوئیس ری اعلام کرد که اگر اقدامی در مورد بحران آب و هوا انجام نشود، اقتصاد جهانی تا سال 2048 بیش از 18 درصد از تولید ناخالص داخلی فعلی را از دست خواهد داد. تغییرات اقلیمی منجر به افزایش فرسایش سواحل، خشکسالی، آتش‌سوزی جنگل‌ها، سیل و غیره شده است که با افزایش هزینه‌های بیمه و تدارکات شروع شده است. گزارش روز سه‌شنبه حاکی از کاهش پیش‌بینی‌شده رشد اقتصادی از تغییرات آب و هوایی کنترل‌نشده با ۱۱ درصد به ۱۴ درصد تا سال ۲۰۵۰ است.

این گزارش فعالیت های بانک آمریکا بی سی را بررسی می کند،
+ 1.80٪،
بانک نیویورک ملون بی کی،
+ 1.53٪،
سیتی گروپ سی،
+ 1.29٪،
گلدمن ساکس جی اس،
+ 1.38٪،
JPMorgan JPM،
+ 1.38٪،
مورگان استنلی MS،
+ 1.35٪،
خیابان ایالتی STT،
+ 1.07٪
و ولز فارگو WFC،
+ 1.04٪.

مدیران دارایی که او مورد بررسی قرار داد شامل بانک NY Mellon Investment Management، BlackRock BLK،
-2.27٪،
Capital Group، Fidelity Investments، Goldman Sachs Asset Management، JPMorgan Asset Management، Morgan Stanley Investment Management، Pimco، State Street Global Advisors و Vanguard Group.

مدیریت بلک راک، از جمله مدیر عامل، لری فینک، تغییرات آب و هوایی را مهم‌ترین رویداد مالی تا به امروز نامید، اما همچنین با بررسی دقیق مواجه شد و ظاهراً به دلیل ادعاهای ESG توسط افشاگران فاش شد. منتقدان می گویند با توجه به فشارهای عمومی برای تغییر از سوی بزرگترین مدیر دارایی جهان، سرمایه های او آنقدر که می تواند سبز نیست.

‘[C]تغییرات اقلیمی می‌تواند منجر به بحران مالی بزرگ‌تر از بحران‌های موجود در حافظه شود.»


– آندرس وینلی، مرکز پیشرفت آمریکا

مسائل مورد توجه نه تنها در مورد سلامت محیط زیست، بلکه در مورد اعتماد سرمایه گذاران است. در مجموع، مؤسسات مالی فعال در بزرگترین اقتصادهای G20 نزدیک به 22 تریلیون دلار در معرض بخش های کربن فشرده هستند. اکثر تحلیلگران می گویند که این بخش ها باید سازگار شوند یا رها شوند، زیرا ICLN خورشیدی، بادی،
-3.28٪
و انرژی هسته‌ای شتاب بیشتری به دست می‌آورد و از آنجایی که خودروهای گازسوز با خودروهای الکتریکی TSLA جایگزین می‌شوند،
-3.04٪

RIVN،
-3.27٪.

این گروه ها امیدوارند که فشار بر کاخ سفید بایدن را کاهش دهند، که در حال مبارزه با انتشار گازهای گلخانه ای است که عمدتاً از سوزاندن سوخت های فسیلی CL00 ایجاد می شود.
-1.11٪،
اولویت. بایدن و دموکرات‌های پیشرو خواستار صفر شدن انتشار گازهای گلخانه‌ای در ایالات متحده تا سال 2050 و کاهش 50 درصدی تا سال 2030 شده‌اند. یک گام به سوی این امر در این هفته با وعده تبدیل دولت فدرال به ساختمان‌ها و وسایل نقلیه سبزتر اعلام شد، قولی که به آن نیاز دارد. میلیاردها هزینه بین آژانس ها

اما برخی گزارش ها می گویند که دولت برای وادار کردن بخش مالی به واکنش کندتر عمل کرده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار در حال بررسی درخواست قوانین سخت‌گیرانه‌تر گزارش‌دهی آب و هوا از شرکت‌های سهامی عام از جمله بانک‌ها است و اخیراً دوره اظهارنظر خود را بسته است، به این معنی که این تصمیم ممکن است در سال 2022 اتخاذ شود. وزارت کار همچنین به موضوع تغییرات اقلیمی و سایر موارد اجتماعی رسیدگی می‌کند. مسائل در چارچوب طرح های پس انداز بازنشستگی.

از دست ندهید: “مقدار قابل توجهی کار هنوز انجام نشده است”: گزارش اصلی از SEC، فدرال رزرو، بانک ها و شرکت های بیمه می خواهد تا به شدت خطرات آب و هوایی را افشا کنند.

مواظب پول باشید

کارولین کرنشاو، کمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار، نامزد دموکرات‌ها برای دموکرات‌ها، در نشستی سه‌شنبه پس از انتشار این گزارش گفت که او به لژیون‌های شرکت‌های عمومی اشاره کرده است که در اطراف اجلاس COP26 در گلاسکو وعده انتشار صفر را می‌دهند.

او گفت: به نظر می رسد این خبر خوبی باشد. با این حال، وقتی کمی عمیق‌تر می‌کنم، گاهی اوقات نمی‌دانم شرکت‌ها چگونه به این اهداف دست خواهند یافت. همچنین مشخص نیست که شرکت ها اطلاعات مورد نیاز سرمایه گذاران را برای ارزیابی شایستگی این وعده ها و نظارت بر اجرای آنها در طول زمان در اختیار آنها قرار دهند. سرمایه گذاران به اهمیت درک چگونگی تحقق وعده ها در سال جاری، در پنج سال و در 10 سال، به جای اینکه منتظر باشند ببینند آیا هدف از انتشار خالص صفر تا 30 سال آینده محقق می شود یا خیر، اشاره کردند. ”

او افزود: «خیلی دیر خواهد شد.

کرنشاو درخواست خود را برای معیارهای محاسبه شده با استفاده از روش های قابل اعتماد و قابل مقایسه که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تصمیم بگیرند که آیا شرکت ها آنچه را که می گویند یا خیر، محاسبه می کند، تکرار کرد. این هدف اصلی از تعهدات افشای SEC است.”

کرنشاو همچنین گفت که سرمایه‌گذاران باید از لابی‌گری برای پول‌های مرتبط با بانک آگاه باشند و می‌توانند از این اطلاعات برای نتیجه‌گیری واضح‌تر در مورد اینکه مثلاً چقدر شرکت‌های مالی در معرض شرکت‌های سوخت فسیلی هستند، بهتر استفاده کنند.

«پس از توافقنامه آب و هوایی پاریس [in 2015]وی گفت، تعدادی از شرکت های دولتی در حمایت از این قراردادها امضا کرده اند. با این حال، این سوال باقی می ماند که آیا این شرکت ها به مشارکت سیاسی خود ادامه می دهند که از مخالفت ها با توافقات حمایت می کند.

هدف این پیمان کاهش قابل توجه انتشار گازهای گلخانه ای در جهان است تا افزایش دمای جهانی در این قرن را به 2 درجه سانتیگراد بالاتر از سطح قبل از صنعتی شدن و در حالت ایده آل بیش از 1.5 درجه محدود کند.

متصل: بانک های بزرگ از جمله جی پی مورگان و سیتی از زمان توافق پاریس 3.8 تریلیون دلار در سوخت های فسیلی سرمایه گذاری کرده اند.

“این سوال باقی می ماند که آیا این شرکت ها [saying they back the Paris climate deal] به کمک های سیاسی که از مخالفت ها با توافق ها حمایت می کند، ادامه دهید.»


– کارولین کرنشاو از SEC

مراقب اندازه جهانی باشید

برخی، عمدتا جمهوری خواه، قانونگذاران و گروه های تجاری بانکی تا حد زیادی اذعان کرده اند که تغییرات در مقررات ممکن است اجتناب ناپذیر باشد، اما نسبت به قوانین جهانی که می تواند سیستم مالی را تضعیف کند و ناعادلانه برندگان و بازندگان ایجاد کند، هشدار دادند.

فینک از بلک راک گفت مقررات سختگیرانه‌تر می‌تواند شرکت‌های دولتی را به سمت تامین مالی خصوصی سوق دهد که خود نوعی «شستشوی گلخانه‌ای» است.

برخی از کارشناسان نظارتی می گویند که فدرال رزرو که اجازه فعالیت مستقل از کاخ سفید را دارد، مشکلات سیستمی احتمالی تغییرات آب و هوایی را با دقت بیشتری بررسی کرده است، اگرچه در حفظ سیاست رسمی از همتایان خود در کشورهای بزرگ عقب مانده است. برخی دیگر می گویند سیاست پولی کوتاه مدت نباید شامل بررسی تأثیر تغییرات آب و هوایی باشد. سایر تنظیم‌کننده‌های بانکی نیز گفته‌اند که ممکن است به زودی تقاضای بیشتری از سوی بانک‌ها برای حمایت از سرمایه بیشتر برای اثرات تغییرات آب و هوایی وجود داشته باشد.

در گزارش 24 صفحه ای CAP و Sierra آمده است: «افشای یک گام اساسی و اساسی در کاهش ریسک بازار است. با این حال، افشای اطلاعات به تنهایی کافی نیست و باید با مقررات احتیاطی ترکیب شود.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر