من 50 سال دارم و به بازنشستگی پیش از موعد فکر می کنم. من یک مکان پر جنب و جوش با جمعیتی چپ متوسط ​​می خواهم که بتوانم پس اندازم را در آن تقسیم کنم


من یک همجنسگرای دوفرهنگی مجرد و 50 ساله هستم که به دلیل سن در حرفه خود به بازنشستگی پیش از موعد فکر می کنم. من یک سرمایه گذاری مشمول مالیات 3.5 میلیون دلاری (شامل ارزش گذاری خانه خود) دارم که می خواهم تا حد امکان آن را گسترش دهم. آیا می‌توانید چندین شهر در ایالات متحده را معرفی کنید که زیرساخت‌های پزشکی پایدار، فعالیت‌های فرهنگی پر جنب و جوش، آب و هوای گرم‌تر (بدون برف و رطوبت)، محیطی مناسب برای LGBTQ +، و جمعیت‌شناسی چپ متوسط ​​را ارائه می‌دهند؟

وقتی صاحب خانه هستم، Airbnb می تواند یک گزینه درآمد جانبی باشد. و داشتن یک محل مالیات برای بازنشستگان خوب است.

مکانی با مردم محلی دوستانه، اجتماعی و تحصیل کرده عالی خواهد بود. من می خواهم در یک خانه جدید احساس امنیت کنم.

وای

وی عزیز،

متاسفم که احساس می کنید از کار خود رانده شده اید. حداقل به خوبی پس انداز کرده اید و این به شما فرصت می دهد و امیدوارم استرس را کاهش دهید. با این حال، من شما را تشویق می‌کنم تا زمانی که گزینه‌های خود را بررسی می‌کنید، منتظر بمانید.

با توجه به لیست آرزوهایتان، به یک شهر بزرگ یا حومه آن می روید، مگر اینکه با برخی مصالحه ها خوب باشید. بررسی چند شهر بزرگ و گران قیمت – مانند سن دیگو و دنور – واقعاً آسان است، اما من می‌خواهم طیف وسیع‌تری از گزینه‌ها را به شما ارائه دهم.

من همچنین از تکرار خودم متنفرم، بنابراین اگر به شمال غربی اقیانوس آرام علاقه مند هستید، من قبلاً روی یوجین، کوروالیس، سالم و حومه پورتلند ونکوور، واشنگتن و دیگران تمرکز کرده ام. فقط برای زمستان های بارانی به جای رطوبت تابستان و امروزه خطر دود ناشی از آتش سوزی جنگل ها آماده باشید.

شما می توانید در مورد سه پیشنهاد دیگر مناسب برای LBGTQ اینجا بخوانید. همچنین می توانید به شهرهای دانشگاهی ارزان تری با زمان کمتر از ایده آل فکر کنید. شما بازنشسته خواهید شد؛ برای مثال وقتی برف می بارد، لازم نیست جایی بروید. ابزار MarketWatch Where to Retire می تواند به شما کمک کند تا کشورهای مناسب را شناسایی کنید.

همانطور که می‌دانید، آشفتگی در محل کار به دلیل ابتلا به کووید باعث ایجاد جنگ‌های پیشنهادی در برخی از بازارهای مسکن شده است، بنابراین ایده خوبی است که ابتدا برای استخدام آماده باشید. با این حال، با توجه به تمایل شما برای خرید یک خانه جدید و افزایش سرمایه خود، لطفاً برای ترسیم هزینه های احتمالی خود، از جمله مراقبت های بهداشتی قبل از مدیکر، وقت بگذارید و بودجه سالانه و همچنین محدودیتی برای خرید احتمالی خانه خود در نظر بگیرید.

محافظه کار باشید؛ همیشه هزینه های غیرمنتظره ای وجود دارد و ممکن است بازار سهام به رویاهای شما کمکی نکند.

با توجه به اینکه منابع درآمد متفاوت است و البته قوانین مالیاتی نیز در حال تغییر هستند، مالیات ها در دوران بازنشستگی متفاوت به نظر می رسد. می‌توانید از این ماشین‌حساب مالیاتی SmartAsset استفاده کنید تا ایده‌ای در مورد شکل ظاهری آن در کشورهای مختلف به دست آورید. با این حال، ممکن است بخواهید با یک متخصص مالیات مشورت کنید.

در اینجا سه ​​راه برای شروع وجود دارد.

توسان، آریزونا

قدرت توسان، قاب ساگوارو و کوه ها.

گتی ایماژ / iStockphoto

برای LBGTQ +-friendly، به کمپین حقوق بشر و شاخص برابری شهرداری آن مراجعه کردم. HRC، یک گروه بزرگ حقوق همجنس‌گرایان، به عواملی مانند اینکه آیا شهر قوانین عدم تبعیض برای مسکن، کمیته حقوق بشر و رابط LGBTQ در دفتر شهردار دارد، و اینکه آیا به بزرگان LGBTQ خدمات ارائه می‌دهد یا از آنها حمایت می‌کند، بررسی می‌کند. .

توسان یکی از سه شهر در آریزونا است که نتایج عالی کسب کرده است (فینیکس و تمپ نیز امتیاز 100 را کسب کردند). توسان، خانه دانشگاه آریزونا، کمی خنک تر – و ارزان تر – از فونیکس است. همچنین کوچکتر است: حدود 540000 نفر (و کمی بیش از 1 میلیون در شهرستان پیما)، در مقایسه با 1.65 میلیون ساکن فینیکس (و نزدیک به 4.5 میلیون در شهرستان Maricopa).

در نهایت، زمانی که به ابزار کجا بازنشستگی مارکت واچ مراجعه کردم، از او تمجید شد.

در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد توسان و ویژگی های فرهنگی آن بخوانید.

در حالی که توسان دارای برخی از بهترین بیمارستان‌ها در این ایالت است، طبق US News & World Report، بیمارستان‌های بیشتری در منطقه فینیکس، از جمله کلینیک مایو، در حدود دو ساعت از توسان وجود دارد.

سازش اگر به سمت جنوب غربی حرکت کنید این است که در حالی که رطوبت کم است، هنوز گرم است. میانگین دمای جولای در توسان 100 درجه است و به نظر می رسد گرمتر می شود. علاوه بر این، خطر کمبود آب در سال های آینده وجود دارد.

طبق گزارش Realtor.com که مانند MarketWatch متعلق به News Corp است، میانگین قیمت اعلام شده برای خانه‌های فروش در توسان در آگوست 2021 299900 دلار بود. ببینید در حال حاضر با استفاده از تبلیغات در Realtor.com چه چیزی در بازار وجود دارد.

اشویل، کارولینای شمالی

پیاده روی در اشویل

با حسن نیت از اشویل

در کمال تعجب، آشویل لیبرال، شهری با 95000 نفر جمعیت در کوه های بلو ریج، هیچ رتبه HRC ندارد. اما شهرستان بانکام بر خلاف بسیاری از بقیه مناطق غربی کارولینای شمالی، آبی رای داد.

آشویل، که مدت‌ها در فهرست مقاصد عالی دوران بازنشستگی قرار دارد، هم به خاطر آبجوی دست‌ساز (بیشترین سرانه آبجوسازی در ایالات متحده) و هم به خاطر صحنه موسیقی‌اش شناخته می‌شود. بنابراین جای تعجب نیست که این منطقه سالانه میلیون ها بازدید کننده را به خود جذب می کند. این می تواند برای ترجیحات Airbnb شما مفید باشد، به شرطی که از قوانین شهر پیروی کنید.

علاوه بر این، زیرساخت های پزشکی مستحکمی را که به دنبال آن هستید و بسیاری از کارآفرینان را پیدا خواهید کرد، اگر این مسیری است که می خواهید کاوش کنید. از راه های دیگر برای توسعه قدرت مغز، UNC-Ashville دارای 3600 دانش آموز و همچنین موسسه آموزش مادام العمر اوشر است که به بازنشستگان خدمات ارائه می دهد.

این شهر دارای آب و هوای معتدل چهار فصل است. برف خواهد بارید، اما میانگین اوج زمستانی بالای 40 یا زیر 50 است. متوسط ​​اوج تابستان در اواسط دهه 80 است.

وقتی می‌خواهید از فرصت‌های فضای باز در این منطقه فراتر بروید، می‌توانید از فرودگاه منطقه‌ای اشویل پرواز کنید یا این یکی را در شارلوت، دو ساعت دورتر، انتخاب کنید.

شما شکایت می کنید که آشویل خیلی شلوغ است، نه آن چیزی که قبلا بود، و اینکه خیلی گران است. خودت باید تصمیم بگیری شروع به جستجوی مسکن در محله های West Asheville و River Arts کنید. به طور کلی، طبق Realtor.com، میانگین قیمت فهرست برای یک خانه در اشویل در آگوست 2021 389900 دلار بود. این چیزی است که در حال حاضر در بازار وجود دارد.

اگر اشویل کاملاً درست نیست، هندرسونویل را در نظر بگیرید که در اینجا شرح داده شده است و بروارد را که در اینجا شرح داده شده است.

کاوینگتون، کنتاکی

ساحل کاوینگتون

ارادتمند شما، NKY

این انتخاب من است و می توانم شک و تردید را تصور کنم. اما وقت بگذارید و ببینید آیا صحبت های کاوینگتون در مورد تنوع به نفع شماست یا خیر. این یکی از اولین شهرهای کنتاکی بود که یک اقدام ضد تبعیض LBGTQ به نام فرمان عدالت را اتخاذ کرد و 96 را از کمیسیون حقوق بشر دریافت کرد. این نیز جدید نیست: کاوینگتون ادعا می کند که تنها کتابخانه ای در جنوب است که هرگز جدا نشده است.

در این شهر 40000 نفری، مرکز شهر (از جمله خانه‌های جدید) و محله‌های تاریخی را خواهید یافت که شامل محله آلمانی بازسازی‌شده قرن نوزدهمی – MainStrasse – می‌شود که دارای بارها و رستوران‌ها به همراه خانه‌های تاریخی‌اش است. محله تاریخی دیگر در مقابل رودخانه اوهایو قرار دارد. و البته در مورد مسیر بوربون در این منطقه خواهید شنید.

سینسیناتی، با امکانات رفاهی خود در شهر بزرگ، پیاده روی روی پل معلق جان آ. روبلینگ است (آن را به عنوان نمونه اولیه پل بروکلین در نظر بگیرید).

پس از رسیدن به 65 سال، می توانید در دانشگاه کنتاکی شمالی که 14000 دانشجو دارد، دروس رایگان شرکت کنید.

برخلاف اشویل، اگر این کار شما باشد، در اینجا کوهی در آستانه خانه خود نخواهید داشت. در عوض، طبیعت خود را در تپه‌های پارک دیوو اصلاح کنید، سپس منطقه حفاظت شده کوهستان بندر را در 12 مایلی سمت رودخانه اوهایو و موکب شاونی دورتر در غرب را کاوش کنید.

به طور مشابه، شما فروشگاه های زنجیره ای را پیدا نمی کنید – آنها در چندین حومه فلورانس واقع شده اند.

شما باید رطوبت تابستان را بپذیرید و میانگین اوج تابستان را چند درجه گرمتر از اشویل کنید، به طور متوسط ​​هر سال حدود یک فوت برف (مشابه اشویل) و میانگین اوج زمستانی حدود 40.

سازش بازار مسکن بسیار مقرون به صرفه تر است. طبق گفته Realtor.com، میانگین قیمت فهرست برای یک خانه در آگوست 2021 169900 دلار بود. این چیزی است که در حال حاضر در بازار وجود دارد.

دقیقا اینطور نیست؟ در مورد یک شهر دانشگاهی مانند بلومینگتون، ایندیانا، محل دانشگاه ایندیانا چطور؟

وای کجا باید بازنشسته شود؟ پیشنهادات خود را در قسمت نظرات بنویسید.

اطلاعات بیشتر از مجموعه “کجا باید بازنشسته شوم” در MarketWatch

ما می خواهیم در یک خانه تفریحی در کنار دریاچه بازنشسته شویم، اما ما همچنین می خواهیم امکانات شهری. بودجه ما 450000 دلار است. کجا برویم؟

ما یک خانه با قیمت 250000 دلار در یک ساعت از کوه یا اقیانوس می خواهیم – جایی که باید بازنشسته شویم

من می خواهم در “منطقه ای با تفکر لیبرال” با 3000 دلار در ماه، از جمله اجاره، بازنشسته شوم – کجا بروم؟


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر