من 68 ساله هستم، شوهرم بیماری لاعلاجی دارد و دارایی 3 میلیون دلاری او به پسرش می رسد. من می خواهم بقیه روزهایم را در سفر بگذرانم – آیا پول کافی خواهم داشت؟


لطفا کمکم کن. من یک خانم 68 ساله هستم که 17 سال است به عشق زندگی ام ازدواج کرده ام. امور مالی ما همیشه تقسیم شده است و من یک قرارداد پیش از ازدواج امضا کردم که تأیید می کند پسرش دارایی او را که در یک تراست زنده نگهداری می شود (حدود 3 میلیون دلار) به ارث خواهد برد. من خانه مان را گرفتم و او 350000 دلار در وصیت نامه اش برای من گذاشت.

شوهر قبل از ملاقات ما یک بار بیمه تامین اجتماعی گرفت. ما همیشه بدون بدهی زندگی کرده‌ایم و من یک وسیله نقلیه خوب برای سال 2020 دارم. در حالی که سبک زندگی متوسطی دارم، سلامتی او باعث می‌شود تا هشت سال از تعطیلات لذت نبریم. من مشتاقانه منتظر سفرهای بیشتری در آینده هستم. شوهر من بیمار لاعلاج است و احتمالاً فقط یکی دو سال دیگر زنده خواهد ماند. قبض های پزشکی او مسئولیت من نیست.

در سال 2019 ما یک خانه جدید ساختیم. اگرچه ارزش دقیق آن مشخص نیست، من احتمالاً حدود 800000 دلار برای این دارایی تسویه خواهم کرد و انتظار دارم پس از مرگ او خانه کوچکتری بخرم.

من تأمین اجتماعی و مستمری دریافت می کنم و اکنون در مجموع سالانه حدود 20000 دلار جمع آوری می کنم. من یک پس انداز بلندپرواز بودم و اکنون به حدود 350000 دلار رسیده ام و از سرمایه های مشترکم پول خوبی به دست آورده ام. ارزش سهام دیگر حدود 20000 دلار است و من یک حساب 457 به ارزش 65000 دلار دارم. من در حال حاضر 60000 دلار پس انداز و 20000 دلار چک دارم.

من هرگز یک پنی از سرمایه خود برداشت نکرده ام و شک دارم که چیزهای زیادی تغییر کند، که تا زمانی که تنها نمانم به این نیاز دارد. الان شوهرم خرج زندگیشو میده هدف من این است که از بقیه عمرم لذت ببرم و تا جایی که ممکن است به چهار خواهر و برادرم پول بدهم.

برای من بسیار خوب به نظر می رسد، اما من ریسک کردم تا پس انداز خود را در انبار نگه دارم تا بازدهی سالانه بیش از 15 درصد در دهه گذشته داشته باشم. و من این کار را نمی کنم بیمه مراقبت طولانی مدت

آیا می توانم انتظار داشته باشم که زندگی خود را با سلامت مالی خوب زندگی کنم؟

نگاه کن: ما در اواخر دهه 50 زندگی خود هستیم و با کمتر از 1 میلیون دلار بازنشسته شده ایم: “آیا من آن را رد کردم؟”

خواننده محترم

خیلی متاسفم که در مورد بیماری شوهرت شنیدم. تجربه بسیار سختی است. خوشحالم که بعد از مرگ او برنامه ریزی مالی خود را می بینم – این کار شما را از سردردهای زیادی نجات می دهد، همراه با یک قلب شکسته، و ثبات و امنیت را در دوران پیری به شما می دهد.

برای رسیدن به پاسخ خود، باید تحلیلی جدی از هزینه های فعلی و مورد انتظار آینده داشته باشید. با این حال، به خاطر داشته باشید که همه چیز می تواند در چند سال یا حتی یک سال تغییر کند، بنابراین هنگام برنامه ریزی مالی خود برای آینده انعطاف پذیر باشید.

رابرت گیلیلند، مدیر عامل و مشاور ارشد ثروت در Concenture Wealth Management، گفت: ابتدا یک برنامه (برخی ممکن است آن را بودجه بنامند) توسعه دهید. هر هزینه ممکنی را که انتظار دارید پس از مرگ همسرتان خرج کنید، در نظر بگیرید و تورم را در نظر بگیرید. می‌توانید این هزینه‌ها را به کوتاه‌مدت، مانند یک تا پنج سال، میان‌مدت که 6 تا 10 سال خواهد بود، و بلندمدت یا بیش از 10 سال تقسیم کنید. هزینه های مسکن تخمینی خود را در نظر بگیرید و شاید برنامه ریزی کنید که آیا در خانه فعلی خود بمانید یا چیزی کمتر پیدا کنید. به مراقبت های بهداشتی فکر کنید که یک هزینه عمده در بودجه هر بازنشسته است، خدمات آب و برق، هزینه های اضطراری، وعده های غذایی یا تفریح ​​گاه به گاه و غیره.

از دست ندهید: استرس پس انداز بازنشستگی؟ روی خط پایین تمرکز کنید

پس از انجام این تحلیل، ببینید منابع درآمد مورد انتظار شما چیست. به تامین اجتماعی و حقوق بازنشستگی اشاره کردید و می توانید به طور مرتب از سرمایه گذاری های خود وجوه برداشت کنید. درآمد خود را با هزینه های خود مقایسه کنید. گیلیلند گفت: «هنگامی که این عدد را به دست آورید، می‌توانید درصد «معقول» برداشت‌های دارایی را برای تعیین وجوه اضافی موجود برای سفر تعیین کنید.

توجه داشته باشید در مورد سرمایه گذاری خود: مشاوران از این رویکرد در یک سطل سرمایه گذاری استفاده می کنند، در این صورت معمول است که نیازهای میان مدت و بلندمدت با ریسک بیشتری سرمایه گذاری شود. با این حال، شما اشاره می کنید که در حال حاضر پس انداز شما یک ریسک بزرگ است و باید با یک مشاور مالی – حتی مشاوری که پول شما در آن ذخیره می شود – صحبت کنید تا ببینید آیا این توزیع مناسب دارایی برای شما است یا خیر. اگر با درآمد ثابت زندگی می کنید، نمی توانید هزینه های زیادی را در مجموعه خود از دست بدهید. تنوع و توزیع مناسب کلید موفقیت شما خواهد بود. Gilliland گفت: “در پایان روز، اطمینان از وجود بودجه برای رفع نیازهای او باید از اهمیت بالایی برخوردار باشد.”

جود بودرو، برنامه‌ریز مالی و شریک معتبر در مرکز برنامه‌ریزی، گفت: همچنین، برای شروع برنامه‌ریزی برای مزایای بالقوه دیگری مانند مزایای بیوه، با دفتر اداره تامین اجتماعی تماس بگیرید. در نتیجه، بسته به اینکه سود بازمانده شما بیشتر از منافع شخصی شما باشد، حتی ممکن است هر ماه پول بیشتری دریافت کنید و بد نیست از هم اکنون به فکر مزایا یا اعداد باشید. ممکن است هنگام تماس ساعت ها در سازمان تامین اجتماعی منتظر بمانید، اما ارزشش را دارد. در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد مزایای بازماندگان SSA وجود دارد.

ببینید: ستون MarketWatch را ببینید هک های بازنشستگی برای راهنمایی های مفید برای سفر خود به پس انداز بازنشستگی

شما اشاره کردید که بیمه مراقبت طولانی مدت ندارید. این می تواند بسیار گران باشد، به خصوص اگر کمی بزرگتر از کاندیدای “ایده آل” معمولی باشید (مشاوران اغلب به مردم پیشنهاد می کنند که در دهه 50 زندگی خود به دنبال بیمه مراقبت طولانی مدت باشند). ممکن است برای شما منطقی باشد، بنابراین به دنبال برخی سیاست‌ها نباشید، اما توجه داشته باشید که گزینه‌های دیگری برای شما وجود دارد، مانند سیاست‌های ترکیبی که می‌تواند مراقبت طولانی‌مدت و مزایای بالقوه مرگبار برای خواهر و برادرتان را به شما ارائه دهد. برخی از سالیانه ها نیز دارای سواران برای مراقبت طولانی مدت هستند، اگرچه قبل از ورود باید این محصولات را به دقت بررسی کنید. در اینجا یک راهنمای جامع برای بیمه مراقبت طولانی مدت است که می توانید آن را مرور کنید.

این توصیه مالی نیست، اما همچنان مهم است – فعال باشید و سلامت خود را جدی بگیرید. پیاده روی طولانی داشته باشید، سعی کنید یک رژیم غذایی سالم داشته باشید و با عزیزان خود در تماس باشید – اکنون و پس از مرگ همسرتان. این فعالیت‌های کوچک روزانه دنیا را برای سال‌های قدیمی‌تر تغییر می‌دهد.

همچنین ببینید: میلیون ها دلاری که برای بازنشستگی پس انداز می کنید، اگر به اندازه کافی سالم نباشید که از آنها لذت ببرید، هزینه زیادی ندارد

در اینجا چند پیشنهاد دیگر وجود دارد. گیلیلند گفت که او همیشه توصیه می‌کند که یک سال قبل از تصمیم‌گیری درباره اینکه آیا بعد از از دست دادن شوهر خود را ترک کنید یا نه، وقت بگذارید، زیرا آن زمان بسیار احساسی است و افراد می‌توانند تصمیماتی بگیرند که در نهایت پشیمان شوند.

ممکن است بخواهید از همین الان شروع به انجام محاسبات کنید و با همسرتان در مورد کمک او صحبت کنید. شما به قرارداد پیش از ازدواج اشاره کردید، اما آنها مانع از آن نمی شوند که در دوران عقد، آن را به همسر خود بدهد. اگر اعتمادی که در ذهن دارید اعتماد بین‌المللی یا قابل فسخ است، همسرتان می‌تواند تا زمانی که هنوز زنده است مقداری پول بدون عواقب مالیاتی به شما بدهد. بودرو گفت: البته، ممکن است این یک وضعیت چسبناک به نظر برسد و به هیچ وجه این پیشنهاد برای ایجاد درام بین شما و همسرتان و پسرش نیست، اما مانع از آن نمی شود که از شوهرتان نظر خود را بپرسید. “ارزش کاوش را دارد.”

در پایان، به نظر می رسد که در مورد امور مالی خود بسیار وظیفه شناس هستید و مطمئناً بعداً به شما کمک خواهد کرد. فقط سعی کنید به هر چیز ممکنی که نیاز دارید فکر کنید، پول یا چیزهای دیگر، تا وقتی شوهرتان می‌گذرد، ناآمادگی گرفتار نشوید. و مطمئن شوید که شما و او درباره چیزهایی که او فکر می‌کند باید بعد از رفتنش بدانید، صحبت کنید – از رمزهای عبور حساب بانکی گرفته تا کارهای کوچکی که معمولاً می‌تواند در خانه انجام دهد.

برات آرزوی موفقیت میکنم

خوانندگان: آیا پیشنهادی برای این خواننده دارید؟ آنها را در نظرات زیر اضافه کنید.

در مورد پس انداز بازنشستگی خود سوالی دارید؟ به ما ایمیل بزنید HelpMeRetire@marketwatch.com


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر