مالیات بر دارایی همچنان در حال افزایش است: اگر بازنشستگان نتوانند آن را بپردازند چه کاری باید انجام دهند – و انجام ندهند


چه بازار مسکن داغ در حال سرد شدن باشد – همانطور که برخی از تحلیلگران املاک حدس می زنند – یا نه، میلیون ها صاحب خانه قبلاً توسط جهش مالیات بر دارایی که همراه با افزایش سرسام آور ارزش خانه های آنها بود، سوخته اند. اگر دیگر توانایی پرداخت مالیات بر دارایی خود را ندارید چه باید بکنید؟

بر اساس گزارش Attom Data Solutions، صورتحساب مالیات بر دارایی برای خانه های تک خانواده در سال 2020 4.4 درصد افزایش یافت. و realAppeal که به مردم کمک می‌کند نسبت به مالیات‌های دارایی ارزیابی‌شده خود تجدیدنظر کنند، پیش‌بینی می‌کند که مالیات بر دارایی به طور متوسط ​​در سال ۲۰۲۱ حدود ۶.۵ درصد افزایش می‌یابد.

به گفته مایکل بیلنیتزر، مدیر اجرایی مؤسسه بنجامین رز مستقر در کلیولند در زیرمجموعه ESOP Aging، این افزایش مالیات بیشترین ضربه را به صاحبان خانه های آسیب پذیر مالی وارد می کند، از جمله آمریکایی های مسن تر که با درآمد ثابت زندگی می کنند. ESOP یا توانمندسازی و تقویت مردم اوهایو، به افراد مسن مسکن و مشاوره مالی ارائه می دهد.

مالیات بر دارایی برای برخی از افراد مسن بالاتر است

اگرچه قرار است پرداخت‌های ماهانه تأمین اجتماعی در ژانویه 5.9 درصد افزایش یابد – بزرگترین جهش در چهار دهه گذشته – این برای کمک به افراد مسن با کمبود بودجه کافی نیست تا تقاضاهای افزایش مالیات بر دارایی را برآورده کنند.

بیلنیتزر گفت: «در اینجا در شهرستان کویاهوگا، مالیات بر دارایی به طور متوسط ​​16 درصد افزایش یافته است. سالمندان، که بسیاری از آن‌ها در حال حاضر برای تامین هزینه‌های زندگی خود تلاش می‌کردند، اکنون با این نوع افزایش مالیات‌های شدید مواجه شده‌اند و تامین هزینه‌های سالمندی در خانه‌شان سخت‌تر است.

Billnitzer نگران است که صورت‌حساب‌های متورم مالیات بر دارایی می‌تواند میلیون‌ها مالک خانه‌های مسن‌تر را به سلب مالکیت یا به دست کلاهبرداران بی‌وجدان و وام‌دهندگان غارتگر سوق دهد.

آنتوانت اسمیت، مدیر مشاوره ESOP، نکاتی را در مورد چگونگی جلوگیری از پیامدهای ناگوار ارائه می دهد.

انجام دهید: کمک (درست) را دریافت کنید

اسمیت گفت اولین گام این است که با یک آژانس مشاوره مسکن و شهرسازی ایالات متحده تماس بگیرید که در آن شما یا عزیزانتان زندگی می کنید. HUD نقشه ای از آژانس های تایید شده را در صفحه مشاوره مسکن خود ارائه می دهد، یا می توانید با سیستم صوتی تعاملی آژانس به شماره (800) 569-4287 تماس بگیرید تا دفتر مجاور را پیدا کنید.

اسمیت گفت: “سازمان های مورد تایید HUD ملزم به داشتن مشاوران دارای گواهینامه HUD هستند.” او توصیه کرد که از مشاوران وام مسکنی که توسط HUD تایید نشده اند دوری کنید زیرا آنها “مطابقات مشابهی ندارند” و “ممکن است در بهترین حالت انگیزه هایی مشکوک داشته باشند.”

اغلب هیچ هزینه ای برای کار با یک مشاور مورد تایید HUD که وضعیت را ارزیابی می کند و تعیین می کند که آیا صاحب خانه واجد شرایط معافیت مالیاتی بر دارایی است، وجود ندارد. چنین معافیت هایی برای خانه در بسیاری از ایالت ها موجود است اما بسیار متفاوت است. اسمیت گفت که پیشنهادهای امدادی مختلف در سطح محلی و ایالتی در سراسر کشور در حال بررسی است.

در حال حاضر، در اوهایو، ساکنان مسن کم‌درآمد و معلول می‌توانند از معافیت 25000 دلاری خانه‌داری برخوردار شوند. این بدان معناست که اگر خانه 100000 دلار ارزش داشته باشد، مالک آن مانند 75000 دلار مالیات خواهد گرفت.

در مقابل، همه صاحبان خانه در فلوریدا واجد شرایط معافیت خانه تا سقف 50000 دلار هستند، اما آنهایی که 65 سال و بالاتر از محدودیت های درآمدی خاصی برخوردار هستند می توانند 50000 دلار اضافی درخواست کنند.

یک مشاور دارای تاییدیه HUD همچنین در مورد هر گونه برنامه جدید یا در حال ظهور با هدف کاهش مالیات بر دارایی اطلاعات خواهد داشت. و مشاور می تواند به مراجعان کمک کند تا ببینند آیا واجد شرایط درخواست برای سایر پس انداز های مربوط به خانه، مانند کمک مالی در قبوض انرژی هستند یا خیر.

انجام ندهید: صورتحساب را نادیده بگیرید

به گفته اسمیت، باز کردن پاکتی حاوی یک صورتحساب مالیات بر دارایی بزرگ در افراد مسن با درآمد کم و متوسط ​​که منابع لازم برای پرداخت را ندارند، واکنش «پرواز» را به دنبال دارد. با این حال، نادیده گرفتن مشکل، آن را بدتر می کند.

مربوط: دریافت کنندگان تامین اجتماعی افزایش زیادی دریافت می کنند – اما در عین حال بیشتر عقب می مانند

هنگامی که مالکان خانه مالیات بر دارایی خود را پرداخت نمی کنند، مقامات مالیاتی محلی شروع به دریافت سود، هزینه تأخیر یا هر دو از مبلغ پرداخت نشده می کنند و مبلغ بدهی را حتی بیشتر می کنند. دولت محلی همچنین می‌تواند برای خانه حق التزام بگذارد و در نهایت مجبور به فروش شود.

اسمیت توضیح داد: «البته، ما نمی‌خواهیم تا این حد پیش برود. “قبل از سررسید صورتحساب، ما از افراد مسن یا مراقبان آنها می خواهیم که با یک آژانس مشاوره مسکن HUD تماس بگیرند و با مشاوری در تماس باشند که می تواند به آنها کمک کند تا معنی این لایحه و اقدامات بعدی را که باید انجام دهید.”

هچنین ببینید: آخرین مشکل سالمندان: افزایش قیمت مواد غذایی

انجام دهید: برنامه پرداخت را دریافت کنید

اسمیت گفت افرادی که دارای درآمد ثابت هستند اغلب برای پرداخت صورت حساب های سه ماهه یا شش ماهه کلان و یکجا مشکل دارند. اما بسیاری از آژانس‌های مالیاتی برنامه‌هایی را ارائه می‌کنند که در آن مالکان خانه، به‌ویژه آنهایی که مشکلات مالی را تجربه می‌کنند، می‌توانند واجد شرایط یک قرارداد اقساطی شوند و مالیات املاک خود را به مرور زمان پرداخت کنند.

برای مثال، شهرستان کویاهوگا در اوهایو دارای یک طرح «EasyPay» است که در آن پرداخت‌های آتی هر ماه به‌طور خودکار از حساب جاری یا پس‌انداز کسر می‌شود. اسمیت معتقد است پرداخت 291 دلار در ماه «خیلی راحت تر از پرداخت نیمی (1750 دلار) یا حتی یک چهارم (875 دلار) از یک صورت حساب مالیاتی 3500 دلاری است.

از دست نده: بسیاری از برنامه ریزی های بازنشستگی آرزویی است – آنچه که من بعد از 3 سال بازنشستگی یاد گرفتم

نکن: گرفتار وام دهندگان درنده شوید

وام های غارتگرانه یکی از بزرگترین خطرات برای افراد مسن است که خود را در تنگنای مالی می بینند. اسمیت گفت که او از داده‌های اخیر که نشان می‌دهد استفاده از وام‌های روز پرداخت توسط آمریکایی‌های 62 ساله و بالاتر در پنج سال گذشته سه برابر شده و نرخ بهره سالانه آن به 372 درصد رسیده است، نگران است.

اسمیت می‌گوید: «ما موقعیت‌هایی داشته‌ایم که سالمندان دو، سه یا حتی چهار وام پرداختی در یک زمان داشتند و سعی می‌کردند مالیات‌شان را بپردازند، و این همه درآمد آنها را از بین می‌برد. آنها نمی توانند هیچ یک از نیازهای اساسی دیگر خود را برآورده کنند زیرا در این چرخه باطل پرداخت وام قرار دارند.

وام مسکن معکوس نیز می تواند مملو از مشکلات باشد.

آنها جزو پرهزینه‌ترین محصولات وام‌های رهنی هستند، و از آنجایی که هر ماه بهره به وام اضافه می‌شود – و صاحب خانه‌ها پرداخت نمی‌کنند – تعادل وام‌های مسکن معکوس در طول زمان افزایش می‌یابد. اگر وام گیرنده بمیرد، خانه را بفروشد یا نقل مکان کند، وام بلافاصله سررسید می شود.

هچنین ببینید: من و همسرم 775000 دلار برای بازنشستگی پس انداز کرده ایم و شش سال دیگر وام مسکن خود را پرداخت خواهیم کرد. آیا انتقال به کالیفرنیا اشتباه است؟

اسمیت توصیه می کند قبل از گرفتن وام مسکن معکوس با یک مشاور مسکن صحبت کنید و به طور کلی از وام های روز پرداخت خودداری کنید.

انجام دهید: مراقب کلاهبرداری ها باشید

کلاهبرداران نمی‌خواهند این فرصت طلایی را از دست بدهند تا از مالکان خانه‌های مسن‌تر که دچار مشکلات مالیاتی هستند استفاده کنند و ممکن است وعده پول آسان یا پرداخت‌های تامین اجتماعی بالاتر را بدهند.

با تقویت مهارت های خود در جلوگیری از کلاهبرداری و اطمینان از اینکه عزیزانتان می دانند چگونه از تیررس کلاهبرداران دور بمانند، تهدید را دفع کنید، از جمله:

  • هرگز اطلاعات مالی یا شخصی را به کسی که نمی شناسید و به آن اعتماد ندارید ارائه ندهید.

  • روی پیوندهای موجود در ایمیل‌های منابعی که نمی‌شناسید کلیک نکنید.

  • خودداری از تصمیم گیری مالی فوری.

“کلید این است که فعال باشیم. بیلنیتزر گفت: منتظر کسی نباشید که راه حلی به شما بدهد. زمانی که ابتکار عمل برای تماس با مشاور مورد تایید HUD و ارائه طرحی را به دست می‌گیرید، می‌توانید کلاهبرداری و کلاهبرداری را از بازی خارج کنید.

جودی استرینگر یک نویسنده و ویراستار مستقل با بیش از 25 سال تجربه در همکاری با رسانه ها است. بسیاری از مقالات مکرر او در Crain’s Cleveland Business منتشر می شود، جایی که او همچنین برای بخش محتوای سفارشی روزنامه، Crain Content Studio می نویسد. او علاوه بر تجارت، اخبار جامعه را پوشش می‌دهد و بر بخش‌های ویژه زندگی سالمندان، سلامتی و بهبود خانه برای انتشارات ScripType، مجموعه‌ای از نه مجله ماهانه در شهرستان‌های سامیت و کویاهوگا در اوهایو نظارت می‌کند.

این مقاله با اجازه از NextAvenue.org, © 2022 Twin Cities Public Television, Inc. تمامی حقوق محفوظ است.

اطلاعات بیشتر از Next Avenue:


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر