32 غرق به عنوان کشتی در بنگلادش غرق شده کره جنوبی

داکا, ژوئن 29 حداقل 32 نفر غرق شدند و بسیاری از آنها از دست رفته زمانی که یک کشتی حامل بیش از 100 مسافر واژگون

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

داکا, ژوئن 29

حداقل 32 نفر غرق شدند و بسیاری از آنها از دست رفته زمانی که یک کشتی حامل بیش از 100 مسافر واژگون در Buriganga رودخانه پس از آن برخورد با یک بزرگتر کشتی در بنگلادش سرمایه امروز.

"این به نظر می رسد به یک حادثه ناشی از سهل انگاری رانندگان" یک مقام رسمی از بنگلادش آب حمل و نقل داخلی سازمان (BIWTA) گفت. امدادگران می ترسید چند مسافر به دام افتاده بودند در داخل کشتی که غرق در حدود 9:30 صبح با نزدیک به 100 مسافر در هیئت مدیره در Buriganga رودخانه در امتداد Shyambazar منطقه از داکا. "سی و دو بدن بازیابی شده است تا کنون. جستجو برای آنهایی که از دست رفته" این BIWTA رسمی گفت.

با توجه به اخبار کانال های قربانیان شامل پنج زن و دو کودک. قربانیان هنوز شناسایی می شود. کشتی — Morning Bird — بود که از آمدن به داکا از Munshiganj, واژگون و پس از آن ضربه دیگری راه اندازی 'Moyur-2' در نزدیکی Sadarghat راه اندازی ترمینال.

پس از تصادف راننده و دیگر کارکنان Moyur-2 که حامل برخی از 1000 مسافر بلافاصله در سمت چپ صحنه و رفت به مخفی, پلیس گفت:. نیروی دریایی و گارد ساحلی و غواصان پیوست خدمات آتش نشانی امدادگران در حالی که یک BIWTA نجات کشتی مستقر شد برای بازیابی غرق شده صبح پرنده شرح داده شده توسط چشم شاهدان به عنوان یک مخروبه کشتی که به سرعت واژگون پس از ضربه از پشت و توسط بزرگتر رگ Moyur-2.

آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم شنا به ایمنی و یا چگونه بسیاری از آنها هنوز هم گم شده است. "از آب گل آلود است اخلال در عملیات امداد و نجات موثر بر غواصان' دید" آتش خدمات رسمی گفت. فقیر استانداردهای ایمنی عروق و رانندگی بی پروا شده اند بارها و بارها سرزنش مکرر فری حوادث در بنگلادش است. در بسیاری از موارد این کشتی حمل مسافر فراتر از ظرفیت خود را. — PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب