5-در سال می میرد از نادر بیماری التهابی مرتبط COVID-19 در آمریکا

مقامات در حال تحقیق در مورد مرگ این پسر بچه برای دیدن اگر آن را مرتبط با این سندرم است. (بازنمودی تصویر)در یک

توسط HONARMANDKHABAR در 20 اردیبهشت 1399
coronavirus, coronavirus impact, coronavirus outbreak, coronavirus pandemic, coronavirus inflammatory illness, coronavirus in US, coronavirus latest news, coronavirus updatesمقامات در حال تحقیق در مورد مرگ این پسر بچه برای دیدن اگر آن را مرتبط با این سندرم است. (بازنمودی تصویر)

در یک نگرانی در توسعه یک پسر پنج ساله مرده است در نیویورک از نادر بیماری التهابی مرتبط به کروناویروس در حالی که مرگ یکی دیگر از هفت سال است که در حال بررسی برای امکان لینک به مرموز کودکان سندرم است.

جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت در حال بررسی چندین مورد از این بیماری شدید در کودکان و مرگ و میر کودکان است که ممکن است مرتبط به جدی بیماری التهابی به نام "کودکان چند سیستم التهابی سندرم در ارتباط با COVID-19."

اخبار مرتبط

شده اند وجود دارد 73 موارد گزارش شده در نیویورک که در آن کودکان در حال تجربه علائم شبیه به بیماری کاوازاکی و شوک سمی مانند سندرم احتمالا با توجه به COVID-19.

در پنجشنبه 5 سال درگذشت و در شهر نیویورک از این COVID عوارض مرتبط با کومو گفت.

مقامات در شهرستان Westchester در شمال ایالت نیویورک می گویند که 7 سال درگذشت اواخر هفته گذشته در ماریا Fareri بیمارستان کودکان در سالن پذیرایی خدای اودین.

مایکل Gewitz پزشک-رئیس ماریا Fareri بیمارستان کودکان که در آن پسر بچه ای گذشت گفت کودک دچار "جدی عوارض عصبی" از اطفال چند علامت سندرم التهابی.

مقامات در حال تحقیق در مورد مرگ این پسر بچه برای دیدن اگر آن را مرتبط با این سندرم است.

"پس این کابوس هر پدر و مادر مناسب است ؟ که فرزند خود را در واقع ممکن است تحت تاثیر این ویروس. اما این چیزی است که ما باید در نظر به طور جدی در حال حاضر" کومو گفت.

فرماندار گفت که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی است که شناخته شده نیست در مورد COVID-19 "و در ابتدا ما به این باور منجر شد که اخبار خوب در مورد این ویروس این بود که آیا این کودکان تاثیر می گذارد."

"در حال حاضر ما یک موضوع جدید است که ما به دنبال در جایی که برخی از کودکان مبتلا به این COVID-19 ویروس در حال تبدیل شدن به بیمار با علایم مشابه به بيماری کاوازاکی یا شوک سمی مانند سندرم است. این امر می تواند واقعا دردناک اخبار و خواهد باز کردن کاملا متفاوت فصل ما در مبارزه با این ویروس," او گفت:.

دولت وزارت بهداشت را صادر مشاوره در مورد جدی بیماری التهابی. پدر و مادر توصیه شده است به دنبال مراقبت های فوری اگر کودک تب طولانی (بیش از پنج روز) مشکل تغذیه (در نوزادان) و یا بیش از حد بیمار به نوشیدن مایعات درد شدید شکمی و اسهال و یا استفراغ تغییر در رنگ پوست, مشکل در تنفس بی حالی و تحریک پذیری و یا سردرگمی است. Gewitz اضافه شده است که در حالی که تعداد زیادی از کودکان آلوده می تواند با COVID-19 بسیاری از آنها حداقل در بسیاری از, کاملا بدون علامت باشد. خاص این عارضه نسبتا نادر و غیر معمول" او با اشاره به کودکان نادر سندرم است.

نیویورک وزارت امور خارجه کمیسیون بهداشت و درمان Howard Zucker گفت که با گذشت هر روز "ما در حال یادگیری بیشتر در مورد این ویروس وحشتناک و این به طور بالقوه توسعه های جدید نیاز به درک حتی بیشتر. ما در اختصاص منابع از بخش تحقیقات بالقوه هر صورت و به اشتراک گذاری یافته های ما با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور و کشور است."

دکتر شماره گیری Hewlett از Westchester County وزارت بهداشت به خبرنگاران گفت که در مواردی که کودکان در حال گزارش به سندرم کسی در خانواده قبلا آزمایش مثبت برای coronavirus.

"و ما می دانیم که در برخی از خانواده ها پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ و یا دیگران تشخیص داده شد با COVID بودند و در واقع در رکورد مثبت بودن و aparrently کودکان نمی توسعه علائم تا دو تا چهار روز قبل از ارائه به بیمارستان برای درمان," او گفت:.

Westchester County اجرایی جورج Latimer اضافه شده که این بسیار جدی است. این بیماری می تواند کشنده باشد و ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کس در Westchester County آگاه است به در مواظب برای علائم است که ممکن است منجر به این.

هر چند بسیاری از کودکان که به COVID-19 تجربه فقط علائم خفیف در انگلستان ممکن است لینک گزارش شده بین کودکان COVID-19 و جدی بیماری التهابی. التهابی سندرم دارای ویژگی های است که همپوشانی با کاوازاکی بیماری و سندرم شوک سمی است و ممکن است رخ دهد روز تا چند هفته پس از حاد COVID-19 بیماری است. این می تواند شامل تب مداوم شکمی علائم بثورات جلدی و حتی علایم قلبی-عروقی نیاز به مراقبت های ویژه.

مقامات اعلام به رسمیت شناختن توسط متخصصان اطفال و ارجاع به یک متخصص از جمله به مراقبتهای ضروری است.

در اوایل این هفته, نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت و درمان گفت که 15 کودکان 2-15 سال در بیمارستان بستری شده بود از مارس 17 - مارس 1 با بيماری کاوازاکی یا ویژگی های شوک سمی. از 15 کودکان چهار تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. بیش از نیمی از گزارش مورد نیاز بیماران فشار خون حمایت و پنج مورد نیاز تهویه مکانیکی.

سندرم دریافت کرده است در حال رشد توجه در هفته های اخیر به عنوان موارد شروع به ظاهر شدن در کشورهای اروپایی ضربه سخت coronavirus.

"وجود دارد برخی از های اخیر نادر توصیف از کودکان در برخی از کشورهای اروپایی که تا به حال این سندرم التهابی است که شبیه به کاوازاکی, سندرم اما به نظر می رسد می شود بسیار نادر" ماریا ون Kerkhove یک سازمان بهداشت جهانی دانشمند گفت: در خبر جلسه هفته گذشته است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب