6 دلیل برای اینکه Spider-Man: No Way Home ممکن است 200 میلیون دلار به باکس آفیس بریزد

[ad_1]

تخمین‌ها برای افتتاحیه آخر هفته فیلم Spider-Man: No Way Home، که از جمعه در سینماهای ایالات متحده اکران می‌شود، بر اساس پیش‌فروش بلیت، سروصدای رسانه‌های اجتماعی و نقدهای درخشان اولیه، از ۱۳۰ تا ۲۰۰ میلیون دلار متغیر است. .

سومین فیلم دیزنی DIS،
+ 0.01٪
و سه گانه مرد عنکبوتی مارول، محصول مشترک سونی SONY،
-0.88٪،
بار دیگر تام هالند را در لباس وبسلینگ بازی می کند. این نشریه امیدوار است که این تنها بزرگ‌ترین افتتاحیه باکس آفیس مجموعه مرد عنکبوتی نباشد و برخی تحلیلگران معتقدند که می‌تواند بزرگترین افتتاحیه آخر هفته برای هالیوود در کل همه‌گیری باشد.

به گزارش ورایتی، در واقع، او در حال حاضر 50 میلیون دلار از مسابقات مقدماتی روز پنجشنبه به دست آورده است. و AMC Theatres AMC،
+ 19.10٪
گفت که این فیلم قبلا رکوردهای AMC را برای دسامبر تا صبح جمعه شکسته است. «مرد عنکبوتی: راهی برای خانه نیست» در اولین شب اکران خود در ماه دسامبر با تماشای حدود 1.1 میلیون نفر در سینماهای AMC به پردرآمدترین فیلم AMC تبدیل شد. AMC گفت که حضور در خارج از کشور “همچنین پایدار بود.”

ددلاین گفت که سونی پس از کاهش انتظارات با توجه به افزایش موارد COVID-19 و نگرانی‌ها در مورد نوع omicron، پیش‌بینی می‌کند که این فیلم در 4325 صندلی حداقل 130 میلیون دلار درآمد داشته باشد. اما برخی از تحلیلگران خوش بین تر، مانند BoxOffice.com، پیشنهاد کرده اند که آخرین فیلم دنیای سینمایی مارول (MCU)، مرد عنکبوتی، می تواند نزدیک به 200 میلیون دلار فروخته شود.

“این یک فیلم عالی خواهد بود. تنها سوال این است که چقدر بزرگ است.


– شان رابینز، تحلیلگر ارشد BoxOffice.com

شان رابینز، تحلیلگر ارشد BoxOffice.com، به MarketWatch گفت: «تحرک مرد عنکبوتی: بدون راه برای خانه آنقدر بزرگ است که نمی تواند شکست بخورد. “این یک فیلم عالی خواهد بود. این فقط یک موضوع است چگونه بزرگ. اما پیش‌بینی این یک چالش است، «با توجه به هجوم جدید موارد COVID-19».

در اینجا شش دلیل وجود دارد که چرا افراد داخلی صنعت فیلم انتظار دارند Spider-Man: No Way Home یک فیلم موفق باکس آفیس باشد.

این فیلم مارول است. به اندازه کافی گفت.

MCU قبل از همه‌گیری در باکس آفیس طلا بود، زیرا Avengers: The End of the Game در سال 2019 رکوردهای باکس آفیس را با 1.2 میلیارد دلار در اولین آخر هفته جهان شکست، که شامل حدود 350 میلیون دلار فروش بلیت بود.

و فیلم‌های مارول با وجود ترس از COVID، مانند بیوه سیاه، که 80 میلیون دلار در سینماها و 60 میلیون دلار از پخش در ژوئیه برای دیزنی درآمد، علی‌رغم ترس از COVID، همچنان به درآمدزایی ادامه می‌دهند. در آن زمان، او رکوردی را برای باکس آفیس همه گیر به نام خود ثبت کرد. سپس «شانگ چی و افسانه ده حلقه» با فروش 71.4 میلیون دلاری در آخر هفته روز کارگر رکورد زد. حتی The Eternal که نقدهای متفاوتی دریافت کرد و به اولین فیلم MCU تبدیل شد که به عنوان پوسیدگی Rotten Tomatoes در رتبه بندی قرار گرفت، ماه گذشته با 71 میلیون دلار اکران شد.

ناظر بازار

جف باک، تحلیلگر ارشد رسانه در Exhibitor Relations، به MarketWatch گفت: «آنچه که حتی در طول همه‌گیری همه‌گیری دیده‌ایم، این است که قوی‌ترین فیلم‌هایی که در گیشه پخش می‌شوند، فیلم‌های مارول هستند. «اینها فیلم‌هایی هستند که مردم بیرون می‌روند و بدون در نظر گرفتن احتمال بیماری، تماشا می‌کنند.

Robins of BoxOffice.com موافقت کرد. او گفت: “اگر ما در یک بیماری همه گیر نبودیم، فیلم بیش از 200 میلیون دلار اکران می کرد.” ما سعی می کنیم کمی این انتظارات را کاهش دهیم [due to COVID cases rising]، اما من کاملاً فکر می کنم هنوز روی میز است.”

این پایان یک سه گانه جستجوی تاخیری است.

طرفداران MCU “Spider-Man” از دیوارها بالا می روند تا ببینند چه اتفاقی برای پیتر پارکر و سوپر آلتر ایگوی او از پایان “Spider-Man: Far From Home” در تابستان 2019 می افتد. و انتظار می رود این فیلم سوم تکمیل یک رنگین کمان داستانی برای رهبر (عنکبوت) هلند و بهترین دوستش ند (جیکوب باتالون) و علاقه‌مند به ام جی (زندایا) که با «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» در سال 2017 شروع شد، شاید به طور خاص تر، «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» در سال 2016، زمانی که هالند به عنوان مرد عنکبوتی در نقش مکمل ظاهر شد.)

باک گفت: «آنچه که ما با Spider-Man: No Way Home می بینیم، نتیجه یک سه گانه بسیار موفق و یک فیلم واقعی MCU است. ما مطمئن نیستیم که آیا همه این شخصیت‌هایی که دوست داریم برمی‌گردند یا خیر.»

علاوه بر این، سایر فیلم‌هایی که اخیراً اکران شده‌اند بسیار شگفت‌انگیز بوده‌اند، بنابراین تماشاگران سینما منتظر چیزی حماسی هستند. بوک افزود: «ما در چند هفته گذشته شاهد درآمد کمی در گیشه بوده ایم. «و معمولاً وقتی یک فیلم مارول بعد از چند هفته رقت‌انگیز اکران می‌شود، موج عظیمی را می‌بینیم – اگرچه هنوز نمی‌دانیم که Omicron چگونه بر تجارت پیاده‌روی تأثیر می‌گذارد.»

علاوه بر این، این یک رویداد متقاطع و چندجهانی است.

به یاد دارید در سال 2019، زمانی که مشخص نبود که آیا سونی و دیزنی می‌توانند به توافقی برسند تا اسپایدرمن (که حقوق حق رای آن متعلق به سونی است) در کنار انتقام‌جویان دیزنی بجنگد یا خیر؟ خب، استودیوهای رقیب نه تنها برای نگه داشتن داچ اسپایدی در MCU راه خود را دفن کرده اند، بلکه قرارداد آنها راه را برای پیوستن برخی از بازیگران «مرد عنکبوتی» دهه 2000 و 2000 سونی به کارگردانی سام ریمی به فیلم جدید باز کرده است. اینگونه است که شرورانی مانند گرین گابلین (ویلیام دفو) و دکتر اختاپوس (آلفرد مولینا) از دوران توبی مگوایر Spiderman در No Way Home ظاهر می شوند. و خط داستانی چندجهانی طرفداران را به لبه پرتگاه کشانده و حدس می زنند که دیگر ستاره های سابق مرد عنکبوتی می توانند نقش آفرینی کنند.

رابینز گفت: «این احتمالاً بزرگترین فیلم درباره رویدادی است که بیش از دو سال قبل از همه‌گیری اکران شده است. “زمانی که اولین تریلر منتشر شد، موج بزرگی از سر و صدا را در رسانه های اجتماعی برانگیخت و کنجکاوی درباره اینکه فرنچایز به کجا می رود برانگیخت. و بسیار واضح است که چندجهانی در حال باز شدن است، چیزی که مارول را عصبانی می‌کند.”

هواداران به شدت از اسپویلر می ترسند.

اجتناب از اسپویلرهای فیلم و تلویزیون در عصر دیجیتال، زمانی که نکات کلیدی داستانی و عکس‌های غافلگیرکننده سریع‌تر از آنچه که می‌توانید بگویید «هشتگ» در توییتر پست می‌شوند، کار دشواری است. در واقع، بسیاری از طرفداران مرد عنکبوتی توییت کردند تا TWTR توییتر خود را بی صدا یا حذف کنند.
-0.14٪
حساب‌ها تا زمانی که صبح سه‌شنبه فیلم جدیدی را دیدند که #حذف توییتر در ترند بود.

سونی پیکچرز حتی توییت های PSA روز دوشنبه، به مخاطبان هشدار داد که «اگر می‌خواهید ایمن‌تر باشید، از خواندن نظرات خودداری کنید، کلمات کلیدی را بی‌صدا کنید و از امروز از رسانه‌های اجتماعی دوری کنید!» (او همچنین از تماشاگران خواست قبل از اینکه کسی فیلم را خراب کند برای دیدن فیلم به سینما بروید. آنها، شگفت زده می شوند.)

بوک گفت: «همه می خواهند از اسپویلرها دوری کنند. و بهترین راه برای جلوگیری از خراب شدن یک فیلم برای شما، به غیر از زندگی در زیر سنگ، این است که ابتدا خودتان بروید و آن را ببینید.

مرد عنکبوتی یکی از محبوب ترین ابرقهرمانان است.

MCU تنها بازی باکس آفیس نیست. مرد عنکبوتی استن لی یک شخصیت مورد علاقه از کمیک های دهه 60 قرن گذشته است. و فیلم‌های Webslinger تا حد زیادی پرفروش‌اند، از Spider-Man در سال 2002 با Maguire که 825 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت تا Spider-Man: Away from Home در سال 2019 که 1.13 میلیارد دلار در سراسر جهان به دست آورد.

Sony Pictures / با حسن نیت از مجموعه Everett

علاوه بر این، این فیلم ممکن است پایان سه گانه مرد عنکبوتی MCU نباشد – تیزرها و تریلرها نشان می دهند که ممکن است اوج دو دهه اخیر فیلم های مرد عنکبوتی زنده باشد.

«اسپایدرمن یکی از جذاب ترین شخصیت های ابرقهرمانی است. رابینز می گوید: «همه او را دوست دارند، زیرا همه اندکی از خود را در پیتر پارکر می بینند. “و حدس و گمان هایی در مورد آن وجود دارد [‘No Way Home’] مربوط به 20 سال فیلم های مرد عنکبوتی است… و فکر می کنم این نیز بر گرما می افزاید. این یک فیلم مرد عنکبوتی است.

بازخورد اولیه مثبت بود.

واکنش‌ها و نقدهایی که از اولین نمایش «مرد عنکبوتی: راه برگشتی به خانه نیست» در لس‌آنجلس این هفته منتشر شد، تنها باعث برانگیختن شور و شوق برای جدیدترین قسمت دیوار شد. و این فیلم تا بعدازظهر پنجشنبه در وب سایت خلاصه بررسی Rotten Tomatoes دارای امتیاز 95% “تازه” بود.

ناظر بازار

لس آنجلس تایمز او را “ولنتاین مبارک برای فیلم های مرد عنکبوتی و طرفداران آنها” خواند. Daily Beast این را تحسین کرد که “بهترین فیلم Spidey MCU در یک مایل” بود. بررسی Fandango آن را نامیده است “بهترین فیلم زنده مرد عنکبوتی” در همه حال، آن را “خنده دار و دلخراش” می نامند. راجر ایبرت می‌نویسد که بهترین قسمت‌های فیلم «به من یادآوری کرد که چرا کمیک‌ها را دوست داشتم»، اگرچه او همچنین خاطرنشان کرد که فیلم «به‌طور باورنکردنی حساب‌شده» و «راهی برای ساخت عناوین بیشتر» است.

اما حتی نقدهای سرد یا منفی نیز احتمالاً در این مورد مهم نخواهند بود، زیرا سر و صدای زیادی در اطراف فیلم وجود دارد. “راستش، من فکر می کنم [the movie] باک گفت: اثبات بررسی است. «مارول، جدا از جنگ ستارگان، پایدارترین فرنچایز در این تجارت است. اعداد بسیار زیاد خواهد بود.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر