8 دقیقه و 46 ثانیه: چگونه George فلوید کشته شد در بازداشت پلیس

با ترکیب ویدئوها از تماشاگران و دوربین های امنیتی بررسی اسناد و مدارک رسمی و مشاوره کارشناسان نیویورک تایمز با

توسط HONARMANDKHABAR در 12 خرداد 1399

با ترکیب ویدئوها از تماشاگران و دوربین های امنیتی بررسی اسناد و مدارک رسمی و مشاوره کارشناسان نیویورک تایمز بازسازی در جزئیات دقیقه منجر به Floyd مرگ است. این بار تصویری را نشان می دهد افسران در نظر گرفتن یک سری از اقدامات که نقض سیاست های مینیاپولیس اداره پلیس و کشنده ترک فلوید قادر به نفس کشیدن حتی به عنوان او و تماشاچیان به نام برای کمک به.

روز پس از فلوید مرگ از اداره پلیس اخراج تمام چهار نفر از افسران درگیر در این قسمت و در روز جمعه Hennepin County, وکیل, Mike Freeman, اعلام کرد, قتل و طرح اتهامات علیه Derek چوین افسر که می تواند به وضوح دیده می شود در شاهد ویدئوها سنجاق فلوید به زمین. چوین که سفید است, نگهداری از زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه و با توجه به شکایت کیفری علیه او. این بار' ویدیو نشان می دهد که چوین را حذف کنید زانو خود را حتی پس از فلوید آگاهی را از دست داد و برای یک دقیقه کامل پس از امدادگران در صحنه وارد شدند.

این سه نفر دیگر از افسران سابق توماس Lane, J. Alexander Kueng و Tou Thao — همه آنها دیده می شود در زمان " تصویری شرکت در Floyd بازداشت — باقی می ماند تحت بررسی است.

©2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب