نسل جدیدی از سریع coronavirus آزمون در حال آمدن است

آخرین به اصطلاح نقطه از مراقبت های آزمون است که می تواند انجام شود در یک مطب و یا حتی در خانه خواهد بود خوش آم

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399

آخرین به اصطلاح نقطه از مراقبت های آزمون است که می تواند انجام شود در یک مطب و یا حتی در خانه خواهد بود خوش آمدید ارتقا از امروز وضعیت موجود: ناراحت کننده سواب که مار کردن بینی و می تواند چندین روز به تولید نتایج.

تعداد انگشت شماری از نقطه مراقبت از دستگاه در حال حاضر در بازار در حال غالبا نادرست است. Up-and-coming تست عملکرد می تواند به نتایج قابل اطمینان تر, محققان می گویند به طور بالقوه منجر به در نقطه تست در سراسر کشور. اما بیشتر از رقیب جدید هنوز در مراحل اولیه و در دسترس نخواهد بود در کلینیک برای ماه می باشد.

برخی از این آزمایشات در توسعه مبادله مغز-غلغلک سواب برای لوله های پلاستیکی است که جمع آوری تف. دیگران غوطه دادن نمونه های بیمار به شیمی کوکتل است که نور تا زمانی که آنها تشخیص coronavirus ژن. نوع دیگری از آزمون شناسایی coronavirus پروتئین در دقیقه با استفاده از یک ارزان دستگاه است که آسان به تولید انبوه و استقرار در پایین-منابع تنظیمات.

"برای مبارزه با این ویروس ما نیاز به آزمون به طور گسترده و غالبا و گرفتن نتایج به سرعت گفت:" دکتر Zev ویلیامز در دانشگاه کلمبیا که در حال توسعه یک coronavirus تف آزمون است که می تواند اجرا شود در حدود 30 دقیقه است. "است که نیاز به یک واقعی تغییر پارادایم در راه ما در مورد آزمایش برای آن است."

اکثر تست های تشخیصی در بازار در حال حاضر شکار بیت از مواد ژنتیکی خاص به کوروناویروس. (این تمایز تست های تشخیصی از آنتی بادی آزمایش که نمونه خون و نشان می دهد اگر یک فرد شده است در معرض این ویروس در گذشته است.)

طلا-استاندارد روش شامل funnelling یک جاذب گرد و خاک چند اینچ به بینی تا زمانی که از آن بازدید نازوفارنکس بخشی از هوایی که در آن گذشت بینی دیدار گلو و یک هدف مشترک از coronavirus.

"لحظه ای که شما ببینید, سواب, شما, مانند," اوه نه من صورت نیست که عمیق,'" گفت: Fernanda Ferreira یک virologist در دانشگاه هاروارد که در زمان نازوفارنکس سواب تست در آوریل است. "معلوم است."

ویروس' ژن باید استخراج شده از نمونه های خاص مجموعه ای از مواد شیمیایی است. مواد پردازش شده از طریق یک آزمایشگاه تکنیک به نام واکنش زنجيرهای پلیمراز یا PCR که در آن یک دستگاه چرخه را از طریق چندین تغییرات دما برای تقویت مواد ژنتیکی است. این مرحله کلیدی است برای این آزمون موفقیت: کپی کردن مواد ژنتیکی بیش و بیش از این بدان معنی است که حتی مقدار بسیار کمی از ویروس می تواند خال خال.

اما این روند می تواند باتلاق پایین در نقاط مختلف. سواب و مواد شیمیایی لازم برای پردازش اغلب در تامین کوتاه مدت و تهاجمی نمونه برداری نیاز به روت کارکنان مراقبت های بهداشتی که به سرعت تخلیه گرانبها تامین روپوش و دستکش و ماسک. علاوه بر این بسیاری از جامعه مراکز تست عدم PCR ماشین آلات و باید برون سپاری خود نمونه به آزمايشگاه بزرگ منجر به تاخیر در روز یا حتی چند هفته.

راشل کوکر مدیر پژوهش و پیشرفت در دانشگاه بینگهمتون — یکی از بسیاری از موسسات در سراسر کشور را آغاز کرده اند که به بازگشایی — تا به حال به صبر 10 روز برای نتایج خود را پس از نمونه برداری در یک درایو از طریق تست سایت.

"خبر خوب این بود که آن منفی بود," او گفت:. اما او می تواند در معرض شده اند در حالی که انتظار برای نتایج. "در زمانی که من می دانستم که" کوکر گفته بود: "تقریبا بی فایده است."

محققان در حال تلاش برای ساده کردن هر بخشی از تشخیصی خط لوله است. یکی timesaving تاکتیک است که در حال حاضر شده است نورد از سراسر کشور شامل نمونه برداری از مناطق دیگر از نازوفارنکس مانند swabbing سوراخهای بینی و یا گلو یا جمع آوری gobs از بزاق.

این آزمایش بدون درد و جلوگیری از قرار دادن کارکنان مراقبت های بهداشتی در راه آسیب است. اما آنها همیشه دقیق است. "متاسفانه این ویروس نمی چسبیدن به اطراف در بینی یا گلو بسیار گفت:" دکتر Ravindra گوپتا بالینی میکروبیولوژیست در دانشگاه کمبریج.

برای جلوگیری از به اشتباه اعلام شده افراد آلوده به ویروس رایگان, گوپتا و همکاران خود را در حال توسعه یک نقطه از مراقبت های آزمون است که می تواند به طور همزمان صفحه نمایش بیماران برای coronavirus و آنتی بادی است که تشخیص آن است. آنتی بادی اغلب شروع به نظر می رسد دومین هفته از عفونت است.

در موسسه گسترده در کمبریج ماساچوست تیم دیگری از محققان است که پرداختن به بعد آهسته گام در گردش: تقویت نمونه. در آزمایشگاه دانشمندان با استفاده از یک تکنیک است که بر خلاف PCR می توانید کپی مواد ژنتیکی در یک درجه حرارت. اگر ویروس در حال حاضر یک ژن-ابزار ویرایش نام Crispr را لوله مطالب نور در یک طول موج قابل تشخیص توسط یک گوشی هوشمند است. این روش در تمام طول می کشد کمتر از یک ساعت و به درستی شناسایی عفونت فعال حدود 90% از زمان.

آزمایش های آزمایشگاهی که با استفاده از Crispr تصور می شود بسیار دقیق و به طور بالقوه به این آزمون یک نرخ پایین مثبت کاذب گفت: کاترین Freije یکی از دانشمندان در حال توسعه Crispr آزمون. مولکولی ماشین آلات در آزمون خاص به کروناویروس جدید و واکنش نشان نمی دهند به آن نزدیک ویروسی بستگان.

آزمون پخته شده توسط دانشگاه کلمبیا ویلیامز و همکارانش ممکن است ساده تر هنوز: تف اضافه شده است به یک premixed کشت مواد شیمیایی که پس از آن می شود در انکوباتور در دمای 145 درجه فارنهایت به مدت نیم ساعت. اگر لوله زرد می شود تست مثبت است; اگر آن را قرمز و منفی است. این تست می تواند تشخیص دهد حتی مقادیر کمی از ویروس و آن را حساس تر از مشابه آزمون و منفی کاذب کمتر از 5% از زمان, با توجه به مطالعه است که هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده در یک مجله علمی. ویلیامز و تیم او به دنبال مجوز از سازمان غذا و دارو.

محققان هنوز اندازه گیری چگونه دقت تف آزمون پشته تا در برابر آن عمیق بینی سواب اما نتایج اولیه امیدوار کننده هستند. "شما آن را در یک لوله که به یک ظرف غذا تا گفت:" آن Wyllie, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل در دانشکده بهداشت عمومی که در حال مطالعه بزاق انجام شد.

هنوز هم سریع تست در دسترس در حال حاضر در حال غالبا نادرست است. اگر چه آنها "اطمینان ما می توانید دریافت پاسخ سریع تر گفت:" دکتر Ibukun Akinboyo یک paediatrician و متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه دوک در دانشکده پزشکی "شما از دست دادن برخی از حساسیت. آن را سخت به پیروزی در هر دو."

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب