دانشگاه زندگی — on Infinite

و آنچه اتفاق می افتد در ماه سپتامبر است که هنوز هم تا حد زیادی ناشناخته است.در عین حال در دنیای دیجیتال یک نوع

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

و آنچه اتفاق می افتد در ماه سپتامبر است که هنوز هم تا حد زیادی ناشناخته است.

در عین حال در دنیای دیجیتال یک نوع متفاوت از جامعه دانشگاهی پر رونق است که در آن دانش آموزان را به ایجاد یک تو رفتگی در دیوار خود را همراه با زیبایی که در آینه جهان آنها یک بار می دانستند.

شناخته شده به عنوان تاریکی و دانشگاه آن است که یک خرده فرهنگ با تاکید سنگین بر خواندن و نوشتن و یادگیری — و یک نگاه به عنوان بهترین سنتی-علمی-با-یک-گوتیک-edge; فکر می کنم slubby ژاکت کش باف پشمی قهوه ای, قدیمی, پشم ونخ راه راه و شلوار پوشیده, چرم, خورجین های پر از یک پشته از کتاب های تیره عکس, brooding, شعر و جمجمه اندود شده تا در کنار شمع.

ایجاد شده تا حد زیادی توسط کاربران سنین 14-25 پست برچسب زده شده با تاریکی دانشگاه ها باید نام مورد متصلب بیش از 18 میلیون بازدید در Infinite; وجود دارد بیش از 100,000 پست در Instagram. و اگر تیره دانشگاه predates گیر برای بسیاری از آن denizens از آن گرفته اهمیت در طول زمان هنگامی که مدرسه لغو شده است IRL.

سیدنی دکر, برای مثال, 18 سال, پیر تئاتر دانشجویی در ایالات متحده اجرا می شود که محبوب MyFairestTreasure تیره دانشگاه مضمون Instagram حساب شروع به نوشتن در مورد تیره دانشگاه لباس در ژانویه سال 2020 پس از کشف این جامعه بود و در پایان ترم پاییز در کالج. او پس از انباشته بیش از 18 ، 000 پیروان و با تمرکز بر خلق تابلو با الهام از منابع ادبی مانند یکپارچهسازی با سیستمعامل به نظر می رسد که شبیه هاگوارتز خانه ها و کمد لباس و ایده ها برای نیل پری از "Dead Poets Society."

"من کاملا وسواس بیش از این مد همراه با زیبایی شناسی: پشم ونخ راه راه کاپشن شلوار شطرنجی سیاه یقه و پیچیده لوازم جانبی" دکر گفت. "بخشی از من واقعا مشتاق به جمع آوری تمام این قطعات و پوشیدن آنها را در هر زمان ممکن است."

در سالن تاریک, دانشگاه, نوستالژی و یک جهان عاری از تکنولوژی مدرن سلطنت. بسیاری از اعضای جامعه تمرکز بر روی آنچه که زندگی بوده است ممکن است مانند در قرن 19 و اوایل قرن 20 در مدارس خصوصی در انگلستان مدارس شبانه روزی دبستان مدارس یا کالج آیوی لیگ در انگلستان است.

یک پست معمولی ممکن است شامل نوجوانان, خود argyle, ژاکت به آهنگ های کلاسیک, به دنبال یک سری از عکس ها از چرم و کتاب دست نوشته های یک صفحه از "بلندی های بادگیر" و یک شات از کلاسیک معماری یونانی.

آن را غیر معمول نیست برای دیدن طرفداران پانسمان تا به عنوان مورد علاقه خود را شخصیت های کتاب و یا ارسال عکس محصول را از رمان نویس دانا Tartt نویسنده کتاب "راز تاریخ" تاریک و دانشگاه را ضروری متن. 1992 رمز و راز قتل گفت: در معکوس ماهرانه متصل شخصیت های آن و طرح به انگلیسی, لباس, فرانسوی کافهای شطرنجی پیراهن و پشم ونخ راه راه کت که آنها تعریف می شود.

با توجه به ناتالی سیاه, مدیر استراتژی + بینش در سلسله مراتب و بنیانگذار فرهنگ x معاون کشیش بخش آن است که "تاریخ محرمانه" است که در خدمت به عنوان یک راهنمای برای تبدیل "کل زیبایی به یک سبک زندگی واقعی. روند جالب remix از طیف گسترده ای از دوره ها از قرن 18 به 1940s."

هر چند که مشخص نیست چگونه و از کجا دقیقا تیره دانشگاه آغاز شد و بسیاری از کاربران آن را کشف در وبلاگ Tumblr. آنا Alsan برای مثال یک 21 ساله زبان و ادبیات انگلیسی و زبانشناسی دانشجو در برزیل که اجرا می شود ، دانشگاه Instagram account گفت: او در ابتدا مواجه خرده فرهنگ در Tumblr در سال 2014.

"آن بود و نه تاریکی و دانشگاه "که ما امروز می شناسیم" Alsan گفت. به جای تاریک و دانشگاه در Tumblr متمرکز در تاریکی عکس و نوشته شده است در مورد آنچه که کتاب به عنوان خوانده شده. "اما آن را تا به حال بسیاری از گوتیک و کلاسیک جنبه."

لیلی Borges, 15 که پست ویدئوها از argyle, ژاکت, معماری کلاسیک و ویرجینیا وولف, رمان زیر تیره, دانشگاه, برچسب نیز یافت تیره, دانشگاه, در, وبلاگ Tumblr, هنگامی که آن را بسیار کوچکتر جامعه است. "جامعه بسیار ویژه به من, چرا که به عنوان یک کودک من بسیار خجالتی و محفوظ است. من به خودم نگه داشته بود و بسیار علاقه مند به دانشگاهیان در سن جوان," او گفت:. "کتاب های مورد علاقه من در کلاس هفتم بود 'جرم و مجازات است.'"

هر چند این می تواند صدای تو رفتگی در دیوار های تاریک, دانشگاه, درخواست تجدید نظر این واقعیت است که آن است که هر دو نزدیک تر زیبا تر از دیگر محبوب اینترنت خرده فرهنگ ها — یک مثال بودن Cottagecore اینترنتی زیبایی با الهام از یک romanticised تفسیر از زندگی روستایی و همچنین صرفا فراگیر و سیالیت جنسیتی.

به بخشی از تاریک, دانشگاه, شما لازم نیست برای دسترسی به یک خانه در کشور یک زمینه گل و یک آشپزخانه برای پخت و یا گران دشت ، بسیاری از لباس های تیره, دانشگاه, طرفداران پوشیدن است و به راحتی می توان در فروشگاه دوم یا سایت.

© 2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن