ACC به سوال JMI رئیس تما رسمی بیش ماسک, PPE کلاهبرداری

ملی antigraft آژانس همچنین احضار Elan شرکت رئیس Aminul Islam امین Meditec تصویربرداری محدود مدیر Md همایون کبی

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

ملی antigraft آژانس همچنین احضار Elan شرکت رئیس Aminul Islam امین Meditec تصویربرداری محدود مدیر Md همایون کبیر و دکتر Motazzerul اسلام Mithu رئیس داکا مرکزی بین المللی کالج پزشکی بیمارستان و صاحب Lexican کالا و توهم محدود است.

Md Abdur Razzaq رئیس JMI Md Motiur رحمان هماهنگ کننده تما ساخت و ساز پزشکی بال و Elan را Aminul خواهد شد که به نظر می رسد در ACC ستاد در داکا با مقالات on Jul 8, آژانس سخنگوی Pranab کومار باتاچاریا روز چهارشنبه گفت:.

همایون و Motazzerul خواسته شده است به نظر می رسد در Jul 9.

در احضاریه ACC مدیر Mir Md يا عابدین شبلي نوشت که اظهارات مقامات شرکت های خصوصی بودند لازم در رسیدگی به اتهام اختلاس در برابر مقامات بهداشت و تنظيم خانواده وزارت و اداره کل خدمات بهداشتی و درمانی.

مقامات دولت به اتهام اختلاس ده ها میلیون نفر از takas در تبانی با دیگران با خرید زیر استاندارد ماسک PPE و سایر تجهیزات بهداشت و درمان برای درمان COVID-19 بیماران از طریق بی نظمی و فساد و سوء استفاده از قدرت ،

شبلي است عنوان چهار عضو ACC تیم بررسی کلاهبرداری های مرتبط با خرید N95 ماسک و PPE برای بيمارستان های دولتی در میان شیوع کروناویروس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب