آداب قایق بادی

قطعا عنوان رزیدنت اویل ۴ (Resident Evil 4)، یکی از برترین و خاطرهانگیزترین بازیهای این سری برای هر فردی است.

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

قطعا عنوان رزیدنت اویل ۴ (Resident Evil 4)، یکی از برترین و خاطرهانگیزترین بازیهای این سری برای هر فردی است. در این مقاله راهنمای خرید قایق بادی را برای شما شرح می دهیم. زمانی که میزان بودجه را مشخص کنید، انتخاب برای شما راحت می شود. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما ایفا می کند، ابتدا مشخص کنید برای خرید قایق چه میزان قرار است هزینه کنید. قبل از هر چیزی توجه داشته باشید که برای چه هدفی اقدام به خرید قایق بادی میکنید و برای پاسخ به خواسته و یا نیاز خود قایق متناسب خریداری کنید. بهتر است به جنس بدنه قایق هم توجه داشته باشید، نباید خیلی نازک باشد، و از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده باشد، حتما توجه داشته باشید که جنس آن قابلیت ترمیم در مقابل سوراخ شدن احتمالی را داشته باشد در واقع نباید یکبار مصرف باشد. همیشه بعد از استفاده از قایق بادی آن را روی زمین رها نکنید و آن را درون کاور مخصوص خود قرار دهید، زیرا ممکن است اجسام روی زمین موجب سوراخ شدن آن شوند. قایق های بادی را میتوان تا کرد و در فضاهای کوچک مانند صندوق عقب خودرو و کوله پشتی نگهداری کرد. قایق های بادی دارای 2 الی 5 سوپاپ باد می باشند که اغلب آنها شماره بندی شده است، لذا بهتر است حتما طبق شماره بندی ها و به ترتیب بدنه آن باد کنید برای این کار از پمپ باد دستی داخل بسته بندی ها و یا هر پمپ بادی که در اختیار دارید استفاده کنید همه دریچه ها را باد کنید تا بدنه آن کامل پر شود و برای خالی کردن هوای داخل آن باید سوپاپ های باد را باز کنید تا هوا از داخل قایق خارج شود البته بعضی از پمپ ها باد قایق را نیز خالی می کنند و آن را وکیوم می کند.

Data has been g᠎enerat᠎ed by GSA Conte​nt Gen er᠎ator Demover᠎sion !

رزیدنت اویل ۴ ریمیک دارای ۱۶ فصل است که در قسمت اول از راهنمای قدم به قدم این بازی، به صورت کامل و جامع به ۸ فصل میپردازیم. در راهنمای بازی Resident Evil 4 Remake به شما کامل آموزش میدهیم که چطور مراحل و پازلهای بازی رزیدنت اویل ۴ ریمیک را با موفقیت به اتمام برسانید. وقتی هیولای دریاچه بیرون از آب است، میتوانید با پرتاب چنگک به هیولا آسیب برسانید. در این ساختمان میتوانید پنجره پایینی را با استفاده از قفسه کتاب مسدود کنید، سپس به طبقه بالا بروید و یک شاتگان W-870 را از روی دیوار بردارید. پس از کات سینهای اولیه شروع بازی، شما کنترل لئون (Leon) را به دست خواهید گرفت. در ابتدای فصل دو و بعد از پخش شدن کات سینها، شما کنترل لئون را در یک مکان جدید و بدون هیچ وسیلهای به دست میگیرید. دو دشمن پیش روی خود را شکست دهید، سپس مسیر را دنبال کنید تا به یک غار برسید. اگر قایق بادی را در ساحل باد می کنید حتما در محلی صاف و فاقد شی تیز یا سنگریزه های تیز و برنده باد کنید.

در ضمن، اگر شما روستایی اره برقیدار را شکست دهید، یک زمرد به زمین میاندازد. در این تفریح شرکت کنندگان سوار بر یک تیوپ بادی می شوند و به وسیله یک قایق تندرو به تیوپ با سرعت روی آب شناور خواهند شد. قایق بادی مارینر دارای دو جای پارویی متحرک چرخ دندهدار برای راحتتر پارو زدن است که پارو زنی را برای شما راحتتر و پر سرعتتر میکند در حقیقت این جای پاروها بر روی بدنه قایق پرس نشدهاند و با یک سری چرخ دنده و پیچ روی بدنه سوار شدهاند. بعد از استفاده بدنه قایق را کاملا خشک کنید و در داخل ساک و یا جعبه خود نگهداری کنید. این مدلها در بستهبندی خود دارای یک عدد فایبرگلاس تاشو یا چند عدد فایبرگلاس یا آلومینیوم یا تخته چوبی پازل مانند هستند که در کنار یکدیگر کف قایق بادی را تشکیل میدهند. از اتاق بیرون بروید و پس از باز شدن در، تاجر را میبینید که به شما اشاره میکند. به اتاق بعدی بروید تا آموزشهای دیگری برای مقابله با دشمنان به شما ارائه شود. پس از کات سین، به بیرون از خانه باز گردید و مسیر را به سمت ساختمان دیگری ادامه دهید. This data h as be᠎en generated by G SA᠎ C᠎onte nt G​enerat​or Dem᠎ov᠎ersion!

فروشنده قایق های بادی به من دو کارخانه را معرفی کرد، یکی اینتکس و دیگری بست وی نام داشت. تاجر از شما میخواهد سه موش را که در منطقه کارخانه هستند بکشید. اگر قایق مورد نظر دارای گارانتی یا خدمات پس از فروش نیست حتما از فروشنده بخواهید آن را باد کند و به دقت قسمت های مختلف آن را بررسی کرده تا مطمئن شوید دارای سوراخ و پارگی نیست. قایق بادی نوعی قایق سبک است که بخشی از بدنه آن از محفظههای نرم و انعطاف پذیری تشکیل شده است که پر از گاز یا هوا است.قایق سواری تفریحی ارزان و لذت بخش است که انجام آن در 4 فصل سال در نقاط مختلف امکان پذیر است. فاصله این روستا تا سد شاه عباس کبیر (سد زاینده رود) نیز 12 کیلومتر میباشد که در بخش شرقی سد قرار گرفته است. آرامش وصف نشدنی همراه دیدن طلوع خورشید چقدر می تواند لذت بخش و جذاب باشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن