افغانستان پروب گزارش عربستان مجبور مهاجر به رودخانه های بسیاری غرق

افغانستان وزارت امور خارجه در بیانیه ای در روز شنبه گفت: درخواست راه اندازی شده است و یک مقام ارشد در کاخ ریاست جمهوری در کابل گفت: ارزیابی اولیه پیشنهاد حداقل 70 افغان بودند که در تلاش برای ورود به ایران از مرز قلب استان شد و مورد ضرب و شتم قرار دادند و به Harirud رودخانه.

این Harirud حوضه رودخانه است که توسط مشترک افغانستان و ایران و ترکمنستان.

پزشکان در قلب بیمارستان منطقه گفت: آنها تا به حال موفق به دریافت بدن از افغانستان برخی از آنها غرق شدند.

“تا کنون 5 اجساد منتقل شده به بیمارستان از این بدن آن روشن است که 4 فوت ناشی از غرق شدن گفت:” عارف جلالی رئیس بخش قلب بیمارستان منطقه.

کنسولگری ایران در قلب رد اتهامات شکنجه و پس از آن غرق شدن ده ها تن از کارگران مهاجر افغان توسط پلیس مرزی.

“عربستان را بازداشت نشده هر افغان شهروندان” کنسولگری گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. ایران مقامات سفارت در کابل نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

نور محمد گفت: او یکی از 57 شهروندان افغان که توسط عربستان در روز شنبه هنگامی که آنها در تلاش بودند برای عبور به ایران در جستجوی کار از Gulran منطقه از قلب است.

“پس از شکنجه های سربازان ایرانی انداخت همه ما در Harirud رودخانه” محمد و گفتگو کرد.

Shir آقا که گفت که او نیز جان سالم به خشونت گفت: حداقل 23 از 57 مردم پرتاب شده توسط سربازان ایرانی به رودخانه مرده بودند.

“سربازان ایرانی به ما هشدار داده است که اگر ما پرتاب خودمان را به آب ما به ضرب گلوله کشته خواهد شد گفت:” آقا ،

محلی گفته است که این اولین بار نیست که افغان ها شکنجه شده و کشته شده توسط پلیس ایران پی 920 کیلومتر (520 مایل) مرز طولانی.

هرات فرماندار سید وحید Qatali در یک صدای جیر جیر به مقامات ایرانی گفت: “ما مردم هستند و نه فقط برخی از نام شما انداخت به رودخانه. یک روز ما را به حل و فصل حساب.”

این حادثه می تواند باعث دیپلماتیک بحران بین ایران و افغانستان در زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شاهد خروج دسته جمعی از مهاجران افغان از ایران با بسیاری از تست مثبت برای COVID-19.

تا 2000 افغان روزانه از مرز ایران جهانی coronavirus کانون به قلب است.

یکشنبه, حداقل 541 افراد آلوده از قلب استان است که ثبت 13 مورد مرگ و میر با اکثریت موارد مثبت در میان افغان ها عودت کننده از ایران گفت: رفیق شیرزاد یک سخنگوی وزارت بهداشت در قلب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید