آفریقا گمنام ارتش زنان در جنگ دستمزد در COVID-19

به عنوان موارد جدید کروناویروس صعود و بزرگداشت گفت: برای اقامت در منزل و اجتناب از تماس با انسان, 38 سال Omond

توسط HONARMANDKHABAR در 6 تیر 1399

به عنوان موارد جدید کروناویروس صعود و بزرگداشت گفت: برای اقامت در منزل و اجتناب از تماس با انسان, 38 سال Omondi حرکت خانه به خانه از طریق Kawangware پیچ و خم کوچه های باریک.

ایستاده در درگاه تنگ راه راه خانه او در مورد COVID-19 نشان می دهد ساکنان چگونه برای شستن دست و یا به یک ماسک با صبر و حوصله پاسخ دادن به سوالات خود را.

"من می دانم که وجود دارد خطرات ناشی از ابتلا به ویروس, اما من احساس می کنم خیلی می ترسم. من را ساخته اند یک تعهد به نگه داشتن جامعه امن" گفت: Omondi تبدیل به توبیخ یک گروه از کودکان شلوغ در اطراف او برای حفظ اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

"شما ببینید که چقدر کوچک و نزدیک به هم مکان های که در آن زندگی می کنیم هستند. ما باید مطمئن شوید که مردم درک کنند که چگونه آنها می تواند به توقف تاج از پخش. در اینجا اگر یک فرد می شود در آن هر کس می تواند."

مادر سه است که یک پرستار یا پزشک از هر نوع - فقط یکی از ده ها هزار نفر از مردم عادی زنان آفریقایی که بدون هیاهو نبرد ویروس در جوامع خود.

پرداخت ضعیف و یا نه در همه این گمنام ارتش عمدتا زن سلامت جامعه کارگران برای سال doled, مشاوره و خدمات بهداشتی و درمانی به خانواده های ساکن در روستاهای دور افتاده و محله های فقیرنشین شهری که فاقد رسمی پشتیبانی می کند.

استخدام و آموزش دیده توسط دولت و سازمان های خیریه - آنها یافت می شود از کنیا, تانزانیا, اتیوپی به مالاوی, لیبریا به آفریقای جنوبی - زنان رفتن درب به درب پیچی مشاوره در مورد همه چیز از خانواده برنامه ریزی برای واکسن.

در حال حاضر به عنوان انتقال از کروناویروس جدید, اسپرد زنان مانند Omondi ضروری سربازان در جنگ COVID-19.

موسسات خیریه مانند کاتولیک خدمات امدادی است که در حمایت از coronavirus آموزش حدود 5000 داوطلبان سلامت و بهداشت جامعه در کنیا می گویند این نیروی کار کلیدی است.

"داوطلبان سلامت و بهداشت جامعه نیست و با توجه به شناخت آنها سزاوار, اما آنها مهم خط مقدم کارگران است. آنها طیف گسترده ای از دانش و تجربه از برخورد با شیوع بیماری وبا به مالاریا پیشگیری گفت:" موسی اوریندا CRS ارشد پروژه افسر در کنیا.

"برای COVID-19 آنها باید توانایی برای تماس با ردیابی ارائه پشتیبانی به صفحه اصلی مبتنی بر بیماران و انجام ضروری پیشگیری و کنترل فعالیت" اوریندا گفت.

Health care workers protest over the lack of personal protective equipment (PPE) during the coronavirus disease (COVID19) outbreak, outside a hospital in Cape Town, South Africa, Jun 19, 2020. REUTERS

مراقبت های بهداشتی کارگران در اعتراض به عدم تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در طول بیماری کروناویروس (COVID19) شیوع خارج از بیمارستان در شهر کیپ تاون, آفریقای جنوبی, Jun 19, 2020. ایسنا

جامعه انتقال

این COVID-19 ویروس آلوده شده است نزدیک به 10 میلیون نفر کشته و تقریبا نیمی از یک میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در ابتدا این ویروس چند برابر بیشتر به آرامی در آفریقا از آسیا و یا اروپا اما همه 54 سازمان ملل در این قاره در حال حاضر آلوده با بیش از 330,000 موارد و بیش از 8,800 مرگ و میر ترکیب می گوید اتحادیه آفریقا در مرکز کنترل بیماری.

آفریقای جنوبی و مصر و نیجریه ثبت کرده اند بیشتر موارد اما کارشناسان می گویند اعداد واقعی ممکن است بسیار بالاتر به عنوان بسیاری از کشورهای عدم اعتماد تشخیصی یا تست قابلیت های.

با پر بسته بندی شده در محله های فقیرنشین فقیر دسترسی به آب گسترده بیماری و ضعف نظام سلامت بسیاری از کشورها را به مبارزه برای کنترل سرعت گسترش ویروس آنها اضافه کنید.

"در حال حاضر آفریقا هنوز هم تنها حساب برای بخش کوچکی از موارد در سراسر جهان گفت:" Matshidiso Moeti سازمان بهداشت جهانی (WHO) در آفریقا مدیر در اوایل این ماه.

"اما سرعت گسترش است quickening. سریع و اقدام اولیه توسط کشورهای آفریقایی کمک به نگه داشتن تعداد کم اما ثابت هوشیاری نیاز است برای جلوگیری از COVID-19 از قریب به اتفاق امکانات بهداشتی است."

بیش از نیمی از کشورهای آفریقایی شاهد جامعه انتقال - مواردی که بیماران هیچ سفر تاریخچه شناخته شده و یا تماس با افراد آلوده - نشان می دهد این ویروس در حال حرکت است کشف نشده در جامعه می گوید که.

این سخت است به این باور است.

بسیاری از شهرستانها در حال خانه برای پهن بهم شهرک مسکن ده ها هزار نفر از مردم که در آن کلید حاوی گسترش - شستن دست و اجتماعی فاصله -- یک لوکس.

در Kawangware وجود دارد اندک دسترسی به آب و یا فضایی برای جداسازی. خانواده از پنج زندگی می کنند در یک اتاق حاجت. وجود دارد بدون لوله کشی آب و خانوارها به اشتراک گذاری توالت.

با توجه به سازمان ملل متحد تنها 14 درصد از کاربران دارای امکانات برای شستن دست های خود را با آب و صابون.

هشدار از که استارک: تا به 190,000 آفریقایی ها می میرند اگر مهار اقدامات مانند تماس با ردیابی انزوا بهداشت شخصی و فاصله در حال بهبود است.

"نامرئی" ارتش

در حال حاضر شناخته شده و مورد احترام جامعه سلامت کارگران در حال کامل خط اول پاسخ به یک بیماری همه گیر می گویند کارشناسان بهداشت و درمان.

راج Panjabi از دانشکده پزشکی هاروارد و مدیر عامل شرکت آخرین مایل سلامت گفت: سلامت جامعه کارگران نشان داد ارزش خود را هنگامی که یکی دیگر از ویروس کشنده آمار در لیبریا.

"هنگامی که ابولا تهدید را به بشریت را به زانو رسمی جامعه ارائه دهندگان پا برای یادگیری علائم و نشانه های ابولا به تیم با پرستاران و پزشکان برای رفتن درب به درب برای پیدا کردن بیمار و آنها را به مراقبت از" او گفت:.

"شما نمی تواند متوقف کرده اند این بیماری همه گیر بدون نیروی زمینی از این اعضای جامعه."

یکی از کلیدی خود شغل است متلاشیکننده اسطوره ها و قتل کلاله.

اعتقاد به این که تنها سفید پوستان دریافت ویروس یا که می توان آن را درمان با چای شیرین شایع است در حالی که توده تست گریزان به انگ یک نتیجه مثبت ادامه می دهند.

دولت مقامات بهداشتی می گویند زنان ساخته شده است تا اعتماد از طریق سال از تماس تا مردم خوشحال هستند به توجه.

"ما می دانیم که آنها می توانید پیام های که در آن گاهی اوقات دولت نمی تواند. آنها زندگی می کنند در همان جوامع و جایگاه اجتماعی پس از آن است که بسیار آسان تر برای آنها را به انجام ارائه اطلاعات گفت:" کاترین Mir. یک زیر county community استراتژی هماهنگ در کنیا وزارت بهداشت ،

Mir. نمی باشد مراتب اشتباه است.

به عنوان Omondi wends از طریق گره از کوچه های باریک را تشکیل می دهند که Kawangware ساکنان عجله به استقبال او کودکان را تعقیب و فرار کردن از ور رفتن برای مشاوره خود را.

چه اگر وجود ندارد پول برای صابون?

قرض گرفتن یک سطل آب و سفید کننده, او آنها را نشان می دهد که چگونه برای ایجاد یک امن کلر راه حل به اندازه کافی قوی برای کشتن این ویروس.

برخی نمی توانیم به خرید ماسک صورت برای در حال اجرا errands. ماندن در خانه او سفارشات; ارسال کردن کسی که می کند ،

"Everlyne خوب است. او به ارمغان آورده است ما اطلاعات جدید گفت:" ساکن پاتریک Gitonga. "او به ما نشان داده راه های جدید است."

بهداشت حرفه ای و امور خیریه کارگران می گویند دولت باید به ارزش این نیروی کار - به آنها دستمزد زندگی می کنند و همچنین تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز برای کار با خیال راحت.

Omondi شده است که کار به عنوان یک جامعه بهداشت داوطلب برای 10 سال بدون پرداخت و مسئول 100 خانوار در محله خواهد خوش آمدید برخی از به رسمیت شناختن.

"داشتن حقوق و دستمزد و یا دستمزد خواهد بود واقعا مفید" گفت: Omondi که پنج خانواده قوی در تلاش برای به دست آوردن.

"اما شما می دانید, بسیاری از ما در حال انجام این کار از آنجا که ما چیزی در (ما) قلبی که به ما می گوید که ما نمی توانیم اجازه دهید ما همسایه رنج می برند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب