سازمان مانند شورای امنیت سازمان ملل دندان دارند اما تمایلی به نیش: سازمان ملل متحد رئیس

سازمان ملل متحد در ژوئن 26 چند جانبه ابزار مانند شورای امنیت سازمان ملل باید دندان اما "نشان می دهد کمی و یا ب

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

سازمان ملل متحد در ژوئن 26

چند جانبه ابزار مانند شورای امنیت سازمان ملل باید دندان اما "نشان می دهد کمی و یا بدون اشتها نیش" سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: به عنوان او برای سرمایهگذاری "موثر و فراگیر" multilateralism.

به عنوان جهان روز جمعه بزرگداشت سالگرد 75 از تصویب منشور سازمان ملل متحد این سند موسس سازمان دبیر گفت: نیاز است که به re-تصور کنید که راهی سازمان ملل همکاری کنند.

}ما نیاز موثر multilateralism که می تواند به عنوان یک ابزار حکومت جهانی که در آن مورد نیاز است. — آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ شورای امنیت سازمان ملل

"ما نیاز به یک شبکه multilateralism گرد هم آوردن سیستم سازمان ملل متحد منطقه ای سازمان بین المللی موسسات مالی ، و ما نیاز به یک فراگیر multilateralism نقاشی بر روی ضروری کمک های جامعه مدنی, کسب و کار, شهرها, مناطق و به ویژه با وزن بیشتری داده شده به صدای جوانان" اشاره به این حادثه تلخ گفت: در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

Underling که در قرن 21, دولت ها هستند که دیگر تنها سیاسی و قدرت واقعی او گفت: "ما نیاز به موثر multilateralism که می تواند به عنوان یک ابزار حکومت جهانی که در آن مورد نیاز است." او با اشاره به این که مشکل نیست که multilateralism است تا به چالش های جهان مواجه است. "مشکل این است که امروز multilateralism فاقد مقیاس جاه طلبی و دندان است. و برخی از ابزار است که آیا باید دندان نشان می دهد کمی و یا بدون اشتها به نیش می زنند که اخیرا مورد با مشکلات مواجه توسط شورای امنیت," او گفت:.

اشاره به این حادثه تلخ تأکید کرد که جامعه بین المللی باید به multilateralism ظرفیت ها برای مقابله با چالش های فعلی نه تنها به نیازهای فوری اما برای فعال کردن نسل های آینده برای دیدار با ایشان.

به شورای امنیت سازمان ملل شده است به شدت انتقاد برای آن انفعال و فقدان رهبری در برخورد با Covid همه گیر و شکست خود را به اتخاذ حتی یک قطعنامه در بهداشت جهانی و بحران انسانی ناشی از وقوع.

نخست وزیر نارندرا مودی خواستار اصلاح multilateralism برای اطمینان از سیستم بین المللی است که فراگیر و caters به نیازهای همه کشورها که به نوبه خود تسهیل قوی تر عمل است. — PTI

آخرین مطالب