تحلیلگر گوشه: SBI زندگی – ارتقاء برای 'خرید' با ارزش منصفانه تومان 1,000

پس از اصلاح قیمت شدید ما ارتقاء سهام برای 'خرید' از 'اضافه کردن' با FV تومان 1,000.ما پیدا کردن SBI زندگی خوبی

توسط HONARMANDKHABAR در 17 اردیبهشت 1399
پس از اصلاح قیمت شدید ما ارتقاء سهام برای 'خرید' از 'اضافه کردن' با FV تومان 1,000.

ما پیدا کردن SBI زندگی خوبی قرار داده شده برای حفظ یک سال در سال تخت VNB در FY21E با وجود شدید headwinds به پس انداز و کسب و کار. کم هزینه ساختار توانایی به نیشگون گرفتن و کشیدن محصولات مخلوط و بهبود موقعیت رقابتی در حفاظت از کسب و کار کلید مثبت. SBI تمرکز بر کسب و کار بیمه در طول یک چالش برانگیز سال و SBI زندگی تکنولوژی فشار برای بهبود دیجیتال عامل و مشتری درگیری باقی می ماند مهم است. پس از اصلاح قیمت شدید ما ارتقاء سهام برای 'خرید' از 'اضافه کردن' با FV تومان 1,000.

ما انتظار داریم SBI زندگی به تحویل 9 درصد کاهش میمون در FY21E بازتاب مستند مربوط به رکود تقاضا کند برای ULIPs همراه با تقاضای بیشتر برای حفاظت از کسب و کار.

اخبار مرتبط

SBI زندگی حالتها در سراسر بخش کسب و کار در گذشته اگر چه کمتر از همسالان. ما عامل تمرکز بر پس انداز سنتی سیاست در FY21E بیش از ULIPs. SBI زندگی را مدیریت برجسته که VNB حاشیه در حفاظت از کسب و کار است ~75%; محاسبه حاشیه در پس انداز کسب و کار با این نسخهها کار به ~13 درصد.

حتی به عنوان FY21E باقی خواهد ماند و ضعیف سال برای پس انداز, کسب و کار حفاظت از کسب و کار خواهد شد و به احتمال قوی باقی می ماند. رشد فردی حفاظت باقی می ماند بسیار مهم است که اعتبار حفاظت از کسب و کار (15% حفاظت میمون) به احتمال زیاد توسط 20-30 ٪ کاهش, پس از کاهش در وام های خرده فروشی پرداخت. ما در حال ایجاد در حدود 35 درصد رشد به طور کلی حفاظت میمون.

FY21E باقی می ماند به چالش کشیدن را پیدا کنیم SBI زندگی نیز قرار داده شده به بادبان را از طریق. چالش های بنیادی از توانایی به فشار بیمه در یک سال سخت و مدیریت هزینه در حالی که افزایش سهم آژانس به فروش سنتی پس انداز سیاست.

مهم ترین جنبه است که توانایی به فشار و کسب و کار دیجیتال به عنوان زیرساخت های فیزیکی مشتری درگیری به احتمال زیاد کاهش می دهد. SBI زندگی را بهبود موقعیت رقابتی در حفاظت منحصر به فرد کسب و کار است که کلید آن استفاده همراه با وزش tailwinds در تقاضا برای حفاظت از زیر Covid-19. حرکت تند و تیز در بازار سرمایه به شمار بیشتر در معرض خطر; ما در حال تجدید نظر ما EV برآورد به منعکس کننده کاهش حجم. پس از تجدید نظر کرد و ما انتظار داریم این شرکت برای ارائه 17-18% میان مدت عامل RoEV. ارتقا برای 'خرید'; FV تومان 1,000 (از Rs 1,010). ما در AV-بر اساس FV سهام معامله خواهد شد در 2.75 X کتاب FY22E.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن