آرباز خان آماده برای اقدام قانونی علیه Dabangg مدیر Abhinav Kashyap

Dabangg مشخص شده Abhinav را کارگردان اولین.Abhinav Kashyap اتهامات: بازیگر آرباز خان مجموعه به اقدام قانونی عل

توسط HONARMANDKHABAR در 28 خرداد 1399
sushant singh rajput, sushant singh rajput death, abhinav kashyap, bollywood, hindi film industry, dabangg director, arbaaz khan, salman khan, sohail khan, arbaaz khan legal actionDabangg مشخص شده Abhinav را کارگردان اولین.

Abhinav Kashyap اتهامات: بازیگر آرباز خان مجموعه به اقدام قانونی علیه Dabangg مدیر! در چند روز گذشته بحث های بسیاری در بالیوود و قوم و خویش آمده اند به ویژه راه اندازی بحث های مختلف از بازیگران و هنرپیشه های زن در صنعت فیلم به بحث در مورد آن آشکارا. Dabangg مدیر Abhinav Kashyap, شناخته شده برای کارگردانی اولین فیلم از Dabangg سری بازی سلمان خان ساخته شده برخی از اظهارات در مورد تجربه خود را در بالیوود. پس از این, Arbaaz Khan, صحبت کردن یعنی تایید کرد که او می تواند پاسخ به Kashyap این اتهامات با یک حرکت قانونی این یعنی گزارش گفت:.

در یک Facebook پست Kashyap ادعا که آرباز خان و خانواده اش سعی در خرابکاری در کار خود را به دلیل که او کشیده از Dabangg حق رای دادن پس از اولین فیلم و همچنین پس از آن ترک ساخت فیلم. او ادعا کرد که یک بار او را با یک دوم تولید شرکت آرباز خان به نام صاحب شرکت و تهدید او را به رها کردن Kashyap. او در ادامه ادعا کرد که زمانی که او به یک شرکت دیگر همان چیزی که اتفاق افتاده است.

اخبار مرتبط

برادر مدیر Anurag Kashyap Abhinav تا به حال ساخته شده و کارگردان خود را اولین با سلمان خان فیلمهای فیلم Dabangg که او نیز همکاری و نوشت: همراه با Dilip Shukla. فیلم دوم خود شد 2013 دانلود فیلم Besharam بازیگران Ranbir Kapoor, Pallavi Sharda, Neetu کاپور و Rishi کاپور و آن را موفق به انجام به خوبی در گیشه و پس از آن او بوده است نه درگیر در هر پروژه. قبل از اینکه کارگردان خود را حرفه ای او به عنوان یک دستیار فیلم ساز در مانی راتناما-کارگردان Yuva که او در آن نیز عمل کرده است. او کار کرده است در مجموع از نه فیلم در ظرفیت بازیگر, مدیر, و همچنین به عنوان نویسنده ای که از آن یک فیلم شده است منتشر نشده.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب