در حال پنگوئن تبدیل شدن به یک علت عمده تغییر آب و هوا ؟

هزاران نفر از بزرگسالان و نوجوان پادشاه پنگوئن ایستاده با هم در ساحل. نور خورشید با بوکه در آسمان است.پنگوئن ش

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399
هزاران نفر از بزرگسالان و نوجوان پادشاه پنگوئن ایستاده با هم در ساحل. نور خورشید با بوکه در آسمان است.

پنگوئن شده در اخبار برای دلایل درست شده است. برخی از زمان بازگشت پرندگان از باغ وحش کانزاس سیتی در ایالت میسوری عناوین ساخته شده زمانی که آنها بازدید نزدیک Nelson-Atkins Museum of Art سرگردان در اطراف توصیف آثار هنری در طول مستند.

به تازگی دانشمندان از دانشگاه کپنهاگ در دانمارک در زمان سفر پژوهشی به جورجیای جنوبی (بزرگترین مستعمره شاه پنگوئن که در آن حدود 150,000 پرورش جفت زندگی می کنند در مستعمرات) به بررسی اثر عقب نشینی یخچال و پنگوئن فعالیت در انتشار گازهای گلخانه ای. پنگوئن وجود دارد صرف روز خوردن krill ماهی مرکب و ماهی تغذیه جوجه های خود را و تولید چلغوز (مدفوع). پنگوئن ها در واقع مدفوع زیاد و تمایل به جمعیت نزدیک به هم. این به این معنی است که این چلغوز به ناچار در تجمع متمایز مقدار به طوری که می توان آن را به نقطه بالقوه پنگوئن مستعمرات با ماهواره!

اخبار مرتبط

این آشکار بود در این تحقیقات توسط دانشمندان است که تغییر آب و هوا لگد زدن با هجوم پنگوئن مدفوع که به تولید سطح بالایی از اکسید نیتروژن به عنوان گاز خنده. آن را با اضافه کردن گازهای گلخانه ای کمک قابل توجهی به تغییر آب و هوا. یک پنگوئن چلغوز—نشان دهنده نيتروژن-وعده های غذایی غنی از كرل و ماهی—melds با خاک باکتری است. "حداکثر تولید گازهای گلخانه ای در حدود 100 برابر بیشتر از یک بارور کرون میشه. آن است که واقعا شدید—نه به خاطر اکسید نیتروژن است که 300 برابر بیشتر آلاینده از دی اکسید کربن" توضیح می دهد که استاد بو Elberling از دانشگاه کپنهاگ وزارت علوم و مدیریت منابع طبیعی در مطالعه منتشر شده در مریلند-بر اساس اخبار سایت علوم روزانه.

تغییر آب و هوا است که با داشتن یک تاثیر بیشتری در قطب جنوب نسبت به دیگر نقاط جهان طبق یک گزارش منتشر شده توسط سازمان بین المللی صلح سبز. یخچال های طبیعی در حال ذوب شدن سریع تر از آنها فرم افزایش جهانی سطح آب دریا. کمتر یخ دریا به معنی پنگوئن ها برای شنا بیشتر برای پیدا کردن غذا. کریل یا سخت پوستان کوچک حیاتی برای تقریبا تمام قطب جنوب زندگی ارائه مواد غذایی برای بسیاری از گونه های دیگر از جمله نهنگ آبی و ادلی پنگوئن. اما تغییر آب و هوا است که باعث مشکلات برای کریل به عنوان به خوبی. آنها بستگی دارد لبه های یخ دریا برای غذا و سرپناه. و به عنوان اقیانوس ها جذب دی اکسید کربن و آب در حال تبدیل شدن بیشتر اسیدی برای krill.

جمعیت chinstrap پنگوئن ها در قطب جنوب غربی کاهش یافته 77 درصد از آنها گذشته مورد بررسی در دهه 1970 دانشمندان می گویند مطالعه تاثیر تغییر آب و هوا. رسانه ها گزارش ایسنا به نقل از استیو فارست حفاظت از محیط زیست زیست شناس: "کاهش چشمگیر هستند. چیزی است که اتفاق می افتد به بلوک های ساختمان های اساسی از زنجیره غذایی. ما باید کمتر از مواد غذایی فراوانی است که رانندگی این جمعیت پایین تر و سوال این است که رفتن به ادامه؟"

طبق گزارش اخیر اخبار منتشر شده در روزنامه گاردین, دانشمندان برای اولین بار در مقیاس نقشه از جلبک های میکروسکوپی در شبه جزیره قطب جنوب به طور بالقوه ایجاد یک منبع تغذیه برای گونه های دیگر است. زیست شناسان از دانشگاه کمبریج و بررسی قطب جنوب شش سال را صرف به تشخیص و اندازه گیری برف سبز جلبک با استفاده از ترکیبی از داده های ماهواره ای و زمین مشاهده است.

زمین علوم ارتباطات تیم ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت موسسه فناوری کالیفرنیا گزارش داد که ناسا بودجه تیم در سال 2018 را کلیک کنید برخی از دیرینه اسرار در مورد ادلی پنگوئن, گونه های است که می تواند یک هشدار دهنده از تهدید به قطب جنوب ظریف اکوسیستم. کیسی Youngflesh یک دانش آموز فارغ التحصیل از دانشگاه استونی بروک نیویورک همراه با Stony Brook دانشيار هدر لینچ بخشی از تیم, بهره برداری از تصاویر ماهواره ای Landsat برای دیدن اگر ادلی رژیم غذایی شده است متفاوت در پاسخ به قطب جنوب تغییر آب و هوا.

"جالب است که هیچ روند آشکار در رژیم غذایی دیده می شد در طول زمان با وجود تغییرات در محیط فیزیکی" Youngflesh گفت. "از آنجا که فراوانی و توزیع ادلی پنگوئن ها تغییر کرده است به طور چشمگیری در طول 40 سال گذشته و دانشمندان تا به حال hypothesised که یک تغییر در رژیم غذایی ممکن است نقش داشته اند. این یافته ها مهم هستند برای درک ما از چگونگی قطب جنوب عملکرد اکوسیستم و چگونه این سیستم ممکن است در آینده تغییر دهید."

تا زمانی که یک اکوسیستم جدید در محل آن تبدیل شده است بسیار مهم برای کارشناسان و زیست شناسان به رعایت تغییرات سریع در آب و هوای قاره که جمعیت حیوانات در خطر است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

آخرین مطالب