آرسنال توقف گرگ شارژ با پیروزی 2-0

18-year-old Saka کنترل پایان به نوبه خود فقط قبل از پایان پایین کلید نیمه اول قرار آرسنال پیش رو است.آدما ترائ

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399

18-year-old Saka کنترل پایان به نوبه خود فقط قبل از پایان پایین کلید نیمه اول قرار آرسنال پیش رو است.

آدما ترائوره اخراج بیش همانطور که در شکل گرگ فاقد حمله به قدرت است که آنها را در نزد یک جای ممکن در فصل آینده لیگ قهرمانان.

Alexandre Lacazette آمد نیمکت اواخر برای حفظ امتیاز برای باکاری سانیا طرف با یک بالينی زاویه دار به پایان برسد.

آرسنال سوم پی در پی لیگ برنده نقل مکان کرد و آنها را به درون سه نقطه از ششم قرار گرگ که هشت بازی بدون شکست لیگ اجرا به پایان رسید در ناامید کننده مد.

گرگ سه امتیاز پشت سر منچستر یونایتد در چهارمین نقطه و دو پشت سر چلسی که بازی بعد.

Saka امضا قرارداد طولانی مدت این هفته برای پایان دادن به حدس و گمان که ممکن است او را ترک کرده و او مشخص شده آن را در سبک.

آرسنال رفته بود نزدیک به افتتاحیه به ثمر رساند زمانی که همکار جوانی ادی Nketiah اخراج مقابل پست.

کیه Tierney, یکی دیگر از آرسنال جوانان درگیر شد در باز کردن هدف است. توپ خود را در سراسر به Saka بود نه بهترین اما Saka نشان داد روش عالی برای مانع شدن مفصل گردنده و نوسان چپ پا شلیک دور از دروازه بان Rui Patricio.

"این بسیار بزرگ است. ما می دانیم چقدر خوب گرگ هستند و چه سخت آن خواهد بود," Saka گفت.

"از آن شده است یک هفته من را به یاد داشته باشید برای تمام زندگی من است. شما می توانید ببینید مدیر ساختمان است و که من می توانید کراوات پایین آینده من در اینجا."

گرگ افزایش سرعت در نیمه دوم و باید تساوی هنگامی که Diogo Jota در تضعیف کرد که تنها حافظ امیلیانو مارتینز به ضرب و شتم اما سون شوت او بیش از.

سمت خانه روز بود خلاصه تا زمانی که Lacazette زده سه دقیقه پس از جایگزینی Nketiah زیر کار خوب با جو Willock پایین سمت راست.

آن را کاملا چگونه گرگ مدیر نونو اسپیریتو سانتو می خواستم به خود را جشن می گیرند 150 بازی در اتهام.

"اشتباهات اتفاق می افتد. آنچه ما باید انجام دهید این است که نگاه و حل کند. آن لحظه ای از غلظت و ما اجازه خودمان را به تن. ما باید به گزاف گویی و دوباره خودمان را," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب