به عنوان آسیا طوفان گرمسیری وارد فصل مبتنی هواپیما در خطر آسیب

فرودگاه های بزرگ در طوفان-مناطق آسیب پذیر مانند هنگ کنگ و تایوان و ژاپن و فیلیپین و تایلند و هند شده است به طو

توسط HONARMANDKHABAR در 14 خرداد 1399

فرودگاه های بزرگ در طوفان-مناطق آسیب پذیر مانند هنگ کنگ و تایوان و ژاپن و فیلیپین و تایلند و هند شده است به طور موثر تبدیل به غول پارکینگ به عنوان COVID-19 محدودیت های مسافرتی خفه کردن تقاضا.

"اگر شما رو کسانی که هواپیما بر روی زمین شما می توانید تصور کنید به آنها را به بالا و در حال اجرا در یک فضای کوتاه از زمان است که هیچ چیز آسان است" گفت: Gary موران سر از آسیا حمل و نقل هوایی در کارگزار بیمه Aon. "چالش این است که شما می توانید یک توفان یا طوفان های آینده وجود دارد و در حال رفتن به یک مقدار زیادی از هواپیما که در حال رفتن به قادر به نقل مکان کرد در زمان."

هواپیمایی شرکت های بیمه در حال حاضر در قلاب به بازپرداخت بخش های زیادی از خطر سقوط حق بیمه به دلیل groundings در حال حاضر چهره تر از حد معمول در معرض خطر ناشی از داشتن تعداد زیادی از هواپیماها با هم گروه بندی در فرودگاه کارشناسان صنعت گفت.

"یک رویداد می تواند ایجاد آسیب است که هزینه های میلیون ها نفر برای تعمیر و شاید حتی نزدیک به صدها میلیون نفر بسته به هواپیما که درگیر هستند" گفت: James اردن ارشد شریک در قانون شرکت HFW آسیا هوافضا و شیوه های بیمه.

در ارشاد صادر می شود به فرودگاه اپراتورها در این هفته دیده می شود توسط رادیو فردا, تجارت, گروه, فرودگاه, شورای بین المللی (ACI) هشدار می دهد که پرواز هواپیماها را از خطر این عمل در حالت عادی زمان ممکن امکان پذیر است. آن را می گوید احتیاطی اضافی مانند بیشتر کراوات فراز می تواند مورد نیاز.

"رویدادهای شدید آب و هوا مانند طوفان, توفان و طوفان هستند فصلی خطر در بسیاری از مناطق جهان و در COVID زمینه ارائه یک لایه اضافی از خطر با بسیاری از فرودگاه انطباق اعداد بزرگتر از پارک هواپیما" ACI مدیر کل آنجلا gittens می در بیانیه ای گفت به سلامت.

بمبئی فرودگاه گفت: کوچک خصوصی هواپیما در معرض بادهای قوی بود اولویت به پرواز کردن و یا پارک شده در یک آشیانه به عنوان شهر آماده برای نادر گردباد.

مانیل Ninoy Aquino فرودگاه بین المللی بسیاری از هواپیما بر روی زمین است که با استفاده از یک باند به صورت پارکینگ به گفته یک سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از فیلیپین.

تایوان حمل و نقل هوایی تنظیم کننده در آن گفت: تا به حال خواسته فرودگاه به برگزاری گردباد آماده سازی جلسات 36 ساعت در پیشبرد این سال به جای معمول 24 ساعت به شرکت های هواپیمایی به اندازه کافی زمان برای ایجاد پارکینگ درخواست. آن را باز خواهد شد تا taxiways در صورت نیاز در تایپه اصلی فرودگاه بین المللی Taoyuan اجازه می دهد تا برای 160 پارک هواپیما.

EVA Airways پارسیان گفت: برنامه های آن شامل تامین هواپیما, پارکینگ آنها را در سوله ها و ارسال به فرودگاه های دیگر در تایوان و خارج از کشور. تایوان بزرگترین حامل چین هواپیمایی با مسئولیت محدود در گفت و گو با گردباد طرح است اما از ارائه جزئیات.

فرودگاه بین المللی هنگ کنگ به Cathay Pacific Airways با مسئولیت محدود و هنگ کنگ شرکت های هواپیمایی گفت: آن را به حال 150 هواپیماهای پارک شده و اقدامات پیشگیرانه در حال حاضر انجام شده است برای بسیاری به عنوان بخشی از گردباد فصل آماده سازی.

این اقدامات شامل سوخت و پرکن-هواپیماها به آنها را سنگین تر بستن وزنه به بینی دنده اضافه وزن در ایران, قرار دادن دو بلوک کفش ترمز ترمزهای روی چرخ هواپیما و پرواز هواپیما به فرودگاه های دیگر فرودگاه اپراتور گفت.

اوزاکا به فرودگاه بین المللی کانسای, که آب گرفتگی باند فرودگاه هنگام گردباد Jebi نقض یک دیوار یا سد دریایی در سال 2018 گفت: آن را مطرح کرده بود روی دیوار و ارتفاع و ضد آب امکانات.

فرودگاه همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود که آنها لازم نیست که هر گونه سست تجهیزات است که خطری برای هواپیما و یا آنها می تواند ادعا از خطوط هوایی شرکت های بیمه Aon را مورن گفت.

"فرودگاه قرار است برای حفظ یک محیط امن برای هواپیما," او گفت:. "است که وظیفه خود را مراقبت است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب